آیا مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۲۴ آبان ۱۴۰۱

3

آیا مدارس سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ مدارس تعطیل شد؟ تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ (بیست و چهارم آبان ۱۴۰۱) و وضعیت تعطیلی مدارس فردا به علت آلودگی هوا باد و طوفان گرد و غبار و بارندگی و اعتراضات و حوادث اخیر فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در پاسخ به سوال کاربران که آیا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی و اصفهان و تبریز و مشهد و خوزستان و اهواز و قزوین و رشت و شهرهای استان ها فردا به دلیل آلودگی هوا باد و طوفان گرد و غبار و بارندگی و اعتراضات و حوادث اخیر از حرف تازه میخوانید.

 آیا مدارس فردا سه شنبه 24 آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۲۴ آبان ۱۴۰۱

آیا مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۲۴ آبان ۱۴۰۱

🔸 تمامی مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ دایر می باشد و خبری از تعطیلی نیست. هم اکنون به دلیل افزایش آلاینده‌های جوی و روند آلودگی هوا برخی شهرها در وضعیت هشدار قرار دارند.

در صورت اعلام تعطیلی فردا به اطلاع کاربران محترم می رسد…..

در حال تکمیل…..

هواشناسی کشور فردا ۲۴ آبان

بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی، از شرایط جوی کشور: سه شنبه (۲۴ آبان در گیلان و شرق اردبیل بارش باران رخ خواهد داد و برخی نقاط مازندران بارش پراکنده دارد. در مناطق امتداد زاگرس مرکزی و جنوبی به‌ویژه استان‌های مرکزی، شرق لرستان، غرب اصفهان، فارس وزش باد پدیده غالب است.

به گفته رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا چهارشنبه (۲۵ آبان) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در دامنه‌های زاگرس واقع در غرب و جنوب غرب و بعدازظهر در دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی، افزایش ابر و بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود. در این روز در شرق کرمانشاه، جنوب همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، شمال شرق خوزستان و غرب اصفهان، بارش شدت خواهد داشت.

پنجشنبه ۲۶آبان گستره فعالیت این سامانه مناطقی از شمال غرب و استان‌های اصفهان، فارس، بوشهر و خوزستان را در بر خواهد گرفت و در برخی مناطق بارش باران و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف رخ می‌دهد. شدت و بیشینه بارش پنجشنبه در مناطق محدود به زاگرس مرکزی خواهد بود.

جمعه ۲۷ آبان جنوب غرب، بخش‌هایی از مرکز کشور، شرق و شمال شرق و امتداد البرز شرقی، شاهد بارش باران و رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و کوهستانی شاهد بارش برف خواهند بود.

3 دیدگاه در “آیا مدارس فردا سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۲۴ آبان ۱۴۰۱

 1. آ . د . م گفت:

  خب خیلی سایتها کلمات کلیدی میزنن که من و شما از تو گوگل بیایم توشون دیگه…

 2. ن گفت:

  آخه مسخره چه ربطی داره فردا هوا آلوده تره و ا تعطیل نمیکنید چی کم میشه از شما زنگ ورزش رو مگه هست فقط مسیر مدرسه و هوایی که تنفس میکنن و زنگ تفریح که سه تا شده حساب نیست آخه چقدر بی فکرید بابا همه نفرستیم بچهامونو مدرسه امروز بچهام به حدی سرفه کردن تو حیاط و کلاس مدرسه که مدیر هم و معاون نیومدن ببینن بچه‌ای من چشونو چرا از سرفه سیاه شدن بسه دیگه

 3. ابراهیمی گفت:
  15
  1

  این چه طرز نوشتن خبره کلی اسم شهر و سازمان الودگی و و و و می نویسید اخر میگید تعطیل نیست مجبورین صفحه پر کنید
  خوب درست از اول تایپ کنید که تعطیل نیست

نظرات