همه جا با فرادرس

سمیه محمودی نژاد اهل قلعه گنج کیست؛ بیوگرافی سمیه محمودی نژاد و همسرش با ماجرای قتل

0

سمیه محمودی نژاد اهل قلعه گنج کیست؛ بیوگرافی سمیه محمودی نژاد و همسرش با ماجرای قتل

سمیه محمودی نژاد اهل قلعه گنج کیست؟ بیوگرافی سمیه محمودی نژاد و همسرش و فرزندش با ماجرای قتل و کشته شدن توسط مامور پلیس با عکس و کشته شدن و قتل سمیه محمودی نژاد در کیش از طلاق تا درگیری با مامور پلیس که به یکی از خبرهای مهم شبکه های اجتماعی و توئیتر و اینستاگرام تبدیل گشته است را در ادامه صفحه با واقعیت ها به اطلاع شما می رسانیم.

سمیه محمودی نژاد اهل قلعه گنج کیست؛ بیوگرافی سمیه محمودی نژاد و همسرش با ماجرای قتل

بیوگرافی سمیه محمودی نژاد قلعه گنج کیست

سمیه محمودی نژاد اهل قلعه گنج متولد دهه ۷۰ و متاهل و دارای یک فرزند ۸ ساله بود که در ۱۶ مهر امسال (۱۴۰۱) به دست یک مامور پلیس کشته شد. مامور پلیس که در قلعه گنج اقدام به قتل زن جوان کرده بود در عملیات ضربتی شناسایی و دستگیر شد فراجا در این پرونده به سرعت و قاطعانه وارد عمل شد تا پلیس خاطی که دست به جنایت زده است به دست قانون سپرده شود. همسر سمیه محمودی نژاد در آبان ماه ۱۴۰۱ با انتشار فیلمی جزئیات کشته شدن و مرگ همسرش را منتشر کرد. اما واقعیت ماجرای مرگ و کشته شدن سمیه محمودی نژاد چه بود؟

زندگی شخصی

سمیه محمودی نژاد از ۲ سال پیش به خاطر اختلافاتی که با همسرش داشت، اقدام به جدایی از او کرد.

ماجرای مرگ و قتل سمیه محمودی نژاد به دست مامور پلیس

۱۶ مهر امسال (۱۴۰۱) زن جوانی به نام سمیه به دست یک مامور پلیس درست وسط خیابان و مقابل چشمان فرزندش با شلیک اسلحه کلت کمری به قتل رسید و خانواده اش نیز به کلانتری محل خدمت مامور پلیس حمله کردند. تیر خوردن برادرش، اقدام به خودکشی مادرش و سکته پدرش از دیگر وقایع بعد از مرگ سمیه است.

سمیه محمودی نژاد از ۲ سال پیش به خاطر اختلافاتی که با همسرش داشت، اقدام به جدایی از او کرد. در جریان پرونده طلاق با یک مامور پلیس به سمیه قول داده بود در گرفتن طلاق به او کمک کند. اما بعد از دو سال او به محل کار مامور پلیس میرود و شروع به بد و بیراه گفتن کرد. سمیه با ناراحتی و عصبانیت از آن محل خارج شد و با خودرویی که از آژانس کرایه کرده بود به سمت خانه پدری اش حرکت کرد. در همان لحظه مامور پلیس که از رفتار او عصبانی شده بود با خودرویی دیگر اقدام به تعقیبش کرد و بالاخره در یکی از خیابان های قلعه گنج جلوی خودرو را گرفت و آن را متوقف کرد. سپس از سمیه خواست که از خودرو پیاده شود. زن جوان که کلت کمری را در دست مامور می دید وحشت کرده بود و از پیاده شدن امتناع می کرد. یکدفعه مامور اسلحه را با سمت سمیرا نشانه رفت و در مقابل چشمان فرزندش چند گلوله به او شلیک کرد. سمیرا غرق در خون شده بود و صدای فریادهای کودک خردسالش خیابان را پر کرد. ضارب بعد از این جنایت پا به فرار گذاشت و راننده آژانس زن جوان را به بیمارستان منتقل کرد.

حمله خانواده به کلانتری قلعه گنج

خانواده سمیه از شدت خشم راهی کلانتری شدند و شیشه های آنجا را شکستند. برادر سمیه مورد اصابت گلوله یک سرباز قرار گرفت. نیروهای یگان ویژه و نوپو در محل حاضر شدند و جو را آرام کردند. فرمانده انتظامی استان و دادستان هم به خانواده سمیه قول دادند که با جدیت موضوع را دنبال کنند. مادر سمیه با خوردن سم اقدام به خودکشی کرد. پدر خانواده هم سکته کرد.

دستگیری مامور پلیس

متهم به قتل در روستایی دور افتاده به نام روستای چاه دادخدا شناسایی و دستگیر شد. رسیدگی به این پرونده هم در جریان روال قضایی قرار دارد.

اخیرا همسر سمیه کلیپی منتشر کرده و خواستار رسیدگی فوری به پرونده قتل همسرش در مراجع قضایی شده است.

نظرات