همه جا با فرادرس

شرایط ثبت نام طرح فروش فوری پژو ۲۰۷ ویژه مادران از شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

0

ورود به سایت ثبت نام طرح فروش فوری پژو ۲۰۷ ویژه مادران از شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

طرح فروش فوری پژو ۲۰۷ ویژه مادران آبان ۱۴۰۱

شرایط ثبت نام طرح فروش فوری پژو ۲۰۷ ویژه مادران از شنبه ۲۱ آبان تا ۲۴ آبان ۱۴۰۱ به مدت ۳ روز ادامه دارد و مادران واجد شرایط می توانند برای شرکت در این طرح و فروش فوری خودرو پژو ٢٠٧ به سایت فروش ایران‌ خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند و برای ثبت نام اقدام کنند.

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌ گیرد قرعه‌ کشی روز چهارشنبه ۲۵ آبان‌ماه ۱۴۰۱ برگزار می شود.

پس از وجه واریز ثبت‌نام‌کنندگان و پیش از ایجاد قرارداد، اطلاعات مادران واریز وجه کرده، به سازمان ثبت احوال ارسال می‌شود؛ در صورت عدم احراز شرایط تولد فرزند دوم و مابعد، بر اساس ابلاغیه مجلس شورای اسلامی، ثبت‌نام متقاضی غیر فعال شده و وجوه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز کاری مسترد می‌شود.

ثبت نام طرح فروش فوری پژو 207 ویژه مادران از شنبه 21 آبان 1401

ثبت نام فروش فوق‌العاده پژو ٢٠٧ ویژه مادران به منظور تکریم مادران و در راستای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از شنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۱ اغاز و به مدت ۳ روز ادامه دارد و مادران واجد شرایط می توانند برای شرکت و ثبت نام در طرح فروش فوری خودرو پژو ۲۰۷ به سامانه فروش ایرانخودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنند. در این طرح پژو ۲۰۷ سقف فلزی مجهز به فرمان برقی با موعد تحویل سه ماهه عرضه می‌شود. این طرح ویژه مادرانی است که فرزند دوم و یا بیش‌تر از آن، از تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ببعد متولد شده‌اند.

به گزارش ایسنا: ایران‌خودرو در راستای طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، همزمان با عرضه خودرو پژو ٢٠٧ در بورس کالا که به تازگی پذیرش شده است، از شنبه ٢١ آبان ماه طرح فروش فوق‌العاده این خودرو پژو ٢٠٧ فرمان برقی با موعد تحویل حداکثر سه ماهه را برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم به بعد آن‌ها از ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به دنیا آمده باشد، اجرا می‌کند.

طرح فروش فوری پژو 207 ویژه مادران آبان 1401

سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند. مادرانی که در طرح‌های سابق موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند در طرح جاری ایران‌خودرو ثبت‌نام کنند.

شرایط قرعه‌کشی

طبق اعلام این گروه خودروسازی، در صورت بالا بودن تعداد متقاضی نسبت به ظرفیت فروش، قرعه‌کشی روز چهارشنبه هفته جاری (٢۵آبان‌ماه) در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد؛ در غیر اینصورت، به تمامی ثبت‌نام‌کنندگان خودرو تخصیص داده خواهد شد.

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد، سند خودروهای واگذار شده از طریق این بخشنامه در رهن شرکت نخواهند بود و شماره تلفن همراه معرفی شده بایستی به نام فرد متقاضی باشد.

نظرات