همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین مدل های بافت یقه اسکی مردانه شیک ۱۴۰۱

0

بافت یقه اسکی مردانه : یقه اسکی، لباسی است که هر مردی باید حداقل یکی از آن‌ها را در کمد خودش داشته باشد، لباسی گرم و جذاب و البته شیک. به همین جهت ما مجموعه مدل های بافت یقه اسکی مردانه ۱۴۰۱ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

بافت یقه اسکی مردانه

جدیدترین مدل های بافت یقه اسکی مردانه شیک ۱۴۰۱

بافت یقه اسکی همیشه انتخابی جذاب و شیک برای آقایان بوده. از دهه ۷۰میلادی که ترند زمان خودش بوده گرفته تا اکنون که همچنان لباسی کلاسیک و درعین‌ حال مدرن محسوب می‌شود. این لباس هم با پوشش کژوآل همخوانی دارد، هم با پوشش‌های کاری و اسمارت کژوآل؛ به‌شرط این‌که لباس‌های همراهش درست انتخاب شود.

بلوز یقه اسکی مردانه

راهنمای خرید

یقه اسکی یک پوشاک نسبتاً باریک است که کاملاً محکم است و به زیر کمر شما می رسد. بیشتر یقه اسکی ها بسیار بلند هستند بنابراین شما می توانید دیگر نگران ست کردن لباس از زیر این سبک لباس ها نباشید.یقه اسکی ها معمولاً از نظر وزن و جنس متفاوت هستند.بعضی از آنها بسیار نازک هستند و این یک جایگزین عالی برای پیراهن است. از طرف دیگر ، ژاکت های ضخیم تری دارید که به طور معمول از پشم ساخته می شوند و به این معنی هستند که شما را گرمتر نگه می دارند و می توانید این دو سبک را با هم ست کنید.

بافت یقه اسکی

چگونه یک بافت یقه اسکی را پوشیم؟

توصبه می شود آنها را یا به تنهایی بپوشید یا یک لباس نازک از زیر آن بر تن داشته باشید. هرگز پیراهن‌های مردانه یقه دار رااز روی یقه بافت یا لباس یقه اسکی نپوشید. یقه اسکی یک راه عالی برای لباس رسمی است.مثلا شما می توانید یک لباس یقه اسکی را با کت و شلوار ست کنید.فقط نکته قابل توجه این است که باید در انتخاب رنگ لباس و کت و شلوار ودقت کنید که با هم در تناسب باشند.

انواع بافت یقه اسکی مردانه

نکات مهم خرید بافت یقه اسکی مردانه

نوع پارچه : نوع پارچه  تأثیر به سزایی بر قیمت آن دارد. طبیعتاً قیمت بافت های پشمی و کرک کشمیر در مقایسه با بافت پنبه ای بیشتر است. نوع پارچه را با توجه به نیازتان تعیین کنید. اگر درجه دما هوا در محیط زندگی تان پایین است، بهتر است سمت بافت های پشمی و کشمیری بروید. سعی کنید نوع پارچه انتخابی به گونه ای باشد که با استایل و اندام شما تطابق یابد.

قیمت : این نوع بافت قیمت بندی مختلفی در بازار دارند. برخی از مدل های ارزان قیمت حاوی موادی هستند که به پوست و بدن آسیب می زنند. لذا از خرید این مدل از بافت ها خودداری کنید. بافت های با کیفیت قیمت بالایی دارند اما از طرفی به دلیل دوام زیاد، تا مدت طولانی می توانند قابل استفاده باشند. بنابراین سعی کنید بافت را در تعداد کم اما کیفیت مناسب خریداری کنید.

راهنمای خرید بافت یقه اسکی مردانه

طرح : در سالیان اخیر، استفاده از بافت های یقه اسکی به طرح های فانتزی گسترش یافته است که این طرح ها هم زیبایی خاص خود را دارند. با این حال بافت های شامل طرح فانتزی فقط باید در استایل های اسپرت استفاده شوند. به طور کلی در انتخاب نوع طرح بافت، سعی کنید الگوهای مشهور و جذاب را در اولویت قرار دهید زیرا این الگوها تطابق بهتری با استایل های مختلف دارند.

قیمت بافت یقه اسکی

 روش های شستشو بافت یقه اسکی :

سعی كنيد آن را در آب سرد و كمتر از ٣٠ دقيقه به آرامی بشوريد و هنگامی كه شستشو تمام شد از فشار دادن بافت برای گرفتن آب اضافی خودداری كنيد، زيرا جنس بافت به گونه ای است كه اگر زياد داخل آب بماند يا زياد فشار داده شود، حالت كشسانی به خود می گیرد. برای خشک کردن پلیور آن را در سطحی پهن كنيد و اجاره دهيد به صورت طبيعی خشک شود.

نکات مهم خرید بافت مردانه

روش شستشو بافت یقه اسکی

مدل های بافت یقه اسکی مردانه

روش هاس ست بافت یقه اسکی

همراه ما باشید

نظرات