همه جا با فرادرس

بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست بیوگرافی و عکس جنجالی بدون گریم

0

بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست بیوگرافی و عکس جنجالی بدون گریم

بیوگرافی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست

بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست؟ بیوگرافی و تصاویر و اینستاگرام و آشنایی با بیوگرافی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت بیوگرافی و عکس جنجالی بدون گریم همراه سن و مصاحبه یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت با عکس های جدید و واقعی و بدن گریم و سوابق هنری را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست؟

یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیل دخت و همسرش کیست. سریال «گیلدخت» اینروزها از شبکه ۱ تلویزیون در حال پخش است. این سریال تازه شروع به پخش کرده، اما دارای مخاطبان زیادی است و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت را برای شما آماده کرده ایم.

یاسمن معاوی از بازیگران با سابقه و قدیمی فیلم و سریال های ایرانی است که با بازی در سریال پیکسل به مخاطبان معرفی شد و با فیلم غیرمجاز به شهرت رسید.

یاسمن معاوی به تازگی در سریال گیل دخت نقش فیروزه یکی از دختران جوان در سریال را بازی میکند.

سریال گیلدخت توسط مجید اسماعیلی کارگردانی شده و مجموعه ای عاشقانه، تاریخی و درام می باشد.

بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست

بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست

یاسمن معاوی متولد مرداد سال ۱۳۷۲ در تهران بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون است او اصالتا اهوازی است و دانش آموخته رشته نرم افزار می باشد.

یاسمن معاوی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیل دخت و همسرش کیست

سوابق بازیگری

یاسمن معاوی با فیلم سینمایی غیرمجاز به سینما معرفی شده و با سریال پیکسل در شبکه نمایش خانگی در کنار بازیگرانی چون حمید گودرزی، سحر قریشی، کامبیز دیرباز، پوریا پورسرخ، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، جواد یحیوی، نرگس محمدی، وحید شمسایی، امید حاجیلی و محمدحسین لطیفی با هنرمندی مهراوه شریفی نیا حضور داشته است. او برای اولین باز با بازی در سریال گیلدخت وارد قاب تلویزیون شد و با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همکاری کرد. او در فیلم های سینمایی ماهی سیاه کوچولو، دختر و کلاشینکف نیز فعالیت داشته است.

عکس شخصی بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت

وی در فیلم کوتاه من بازیگر نیستم با موضوع اعتیاد و درام اجتماعی بازی کرده بود. او پیشتر تجربه بازیگری در چهار فیلم سینمایی و سریال از جمله سریال نمایش خانگی پیکسل کاری از محمد حسین لطیفی نقش آفرینی کرده است.

بازیگر نقش فیروزه در سریال گیلدخت کیست بیوگرافی و عکس جنجالی بدون گریم

«گیل‌ دخت» عنوان سریال تاریخی‌ است که به کارگردانی مجید اسماعیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تولید شده است. فیلمنامه این سریال را مجید آسودگان به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما نوشته و نگارش آن حدود ۵ سال زمان برده است. یاسمن معاوی در نقش فیروزه در سریال گیلدخت بازی کرده است. گیلدخت سریالی درام در بستر تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی است که ار شبکه یک پخش میشود.

نظرات