همه جا با فرادرس

بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر و همسر و فرزندانش + سوابق هنری خانوادگی و اینستاگرام

0

بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر و همسر و فرزندانش + سوابق هنری خانوادگی و اینستاگرام

بیوگرافی رضا اکبرپور کیست

رضا اکبرپور : متولد ۱۲ آذر ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر تئاتر،سینما و تلوزیون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام و ویکی پدیا و مصاحبه و قد و وزن و خانواده و داستان زندگی وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

رضا اکبرپور

رضا اکبرپور (Reza Akbar Pour) زاده ۱۲ آذر ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر تئاتر،سینما و تلوزیون است. وی فارغ التحصیل فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد.

سوابق هنری

در سال ۱۳۷۹ وقتی ۱۴ ساله بود وارد کلاس های بازیگری کانون حر شد و زیر نظر علی سلیمانی دوره های بازیگری را گذراند و یکسال بعد روی صحنه تئاتر رفت اماچند سال از تئاتر و دنیای بازیگری دور بود به علت مشکلات مالی تا اینکه در سال ۱۳۹۰ بعد از بازگشت به عرصه بازیگری ابتدا در یک تئاتر بازی کرد و سپس در تله فیلم زمانی برای ایستادن بازی کرد که در جشنواره جام جم سال ۱۳۹۲ بعنوان سه فیلم برگزیده انتخاب شد. همچنین در سال ۹۶ از طریق دوستی به حسین نمازی کارگردان معرفی شد و در نهایت در سال ۹۶ در فیلم سینمایی آپاندیس ایفای نقش کرد، این فیلم چند جایزه معتبر بین الملی کسب کرد. ایشان به تازگی در سریال تلوزیونی گیلدخت در نقش اسماعیل هنرنمایی کرده این فیلم بسیار جذاب و پر مخاطب است. ناگفته نماند از جمله افتخارات ایشان می توان به جایزه بازیگری برای نمایش چرا الان،جایزه بازیگری برای نمایش عیسی، جایزه بازیگری برای نمایش جعبه جادو و… اشاره کرد. همچنین ایشان بعنوان نویسنده نیز در فیلم کوچ با علی سرآهنگ همکاری داشت گرچه این فیلم مدتها توقیف بود اما بعدا وارد شبکه نمایش خانگی شد.

بیوگرافی رضا اکبرپور

همسر رضا اکبرپور کیست

ایشان متاهل است و دارای یک فرزند میباشد.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

فیلم ها

  • آپاندیس
  • زمانی برای ایستادن
  • کاکا
  • و…

دیگر عکس های رضا اکبرپور

رضا اکبرپور در فیلم آپاندیس

همسر رضا اکبر پور

اینستاگرام رضا اکبر پور

رضا اکبر پور بازیگر نقش اسماعیل در سریال گیلدخت

آثار رضا اکبر پور

رضا اکبر پور کیست

عکس های رضا اکبر پور

سوابق هنری رضا اکبر پور

همراه ما باشید

نظرات