همه جا با فرادرس

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای فیلم درگیری و ضرب و شتم دانش آموزان

0

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای فیلم درگیری و ضرب و شتم دانش آموزان

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای فیلم درگیری و ضرب و شتم دانش آموزان دختر در هنرستان دخترانه آرمینه مصلی نژاد از روز گذشته بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است. اما ماجرای اتفاقات دبیرستان ارمینه مصلی نژاد چه بود و مدیر این مدرسه کیست؟

مدیر مدرسه ارمینه مصلی نژاد کیست ماجرای فیلم درگیری و ضرب و شتم دانش آموزان
انتشار ویدئویی با عنوان ضرب و شتم و درگیری فیزیکی مدیر و دانش‌آموزان در مدرسه ارمینه مصلی نژاد از روز گذشته بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و به خبر داغ روز تبدیل شد. در همین رابطه روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهر ری توضیحاتی پیرامون اتفاق رخ‌داده در مدرسه دخترانه آرمینه مصلی‌نژاد شهر ری در ساعت ۱۰:۴۵ صبح روز سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ارائه و درگیری فیزیکی مدیر و دانش‌آموزان در این اتفاق را تکذیب کرد.

ماجرای اتفاق دبیرستان ارمینه مصلی نژاد

به گزارش تسنیم؛ روز گذشته فیلمی از حیاط مدرسه مصلی‌نژاد در محله دیلمان شهر ری منتشر شده است که تعدادی از دانش‌آموزان در حیاط و ۲ دستگاه آمبولانس در مدرسه و در حال مداوا و انتقال تعدادی از دانش‌آموزان هستند و در این رابطه علت مصدومیت دانش‌آموزان درگیری با مدیر به‌دلیل سردادن شعارهای اعتراضی مطرح شده است.

روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهر ری پس از بررسی جزئیات وقایع رخ‌داده در هنرستان آرمینه مصلی‌نژاد بیانیه‌ای به‌شرح ذیل منتشر کرد:

روز سه شنبه مورخ ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵ صبح، تعداد معدودی از دانش‌آموزان هنرستان دخترانه آرمینه مصلی‌نژاد هنگام رفتن به کلاس درس اقدام به بی‌انضباطی و سر و صدا کردند و مدیر آموزشگاه سعی در برقراری آرامش دانش‌آموزان را داشته است. در این بین یکی از دانش‌آموزان که سابقه بیماری داشته، دچار عارضه تنفسی می‌شود و پس از تماس مدیر مدرسه، اورژانس در محل حاضر می‌شود.

حضور دو دستگاه آمبولانس اورژانس

حضور دو دستگاه آمبولانس اورژانس در فضای مدرسه، موجب نگرانی دانش‌آموزان می‌شود و برخی از ایشان با تلفن همراه به اولیای خود موضوع را اطلاع می‌دهند.

از آنجا که اولیای دانش‌آموزان همیشه همراه و پشتیبان نظام تعلیم و تربیت هستند، خود را به مدرسه می‌رسانند تا در جریان کار قرار بگیرند.

با اقدام به‌موقع اورژانس، دانش‌آموز مذکور همراه با اولیا به بیمارستان انتقال می‌یابد و پس از زمان کوتاهی همراه خانواده به منزل بازمی‌گردد و هم‌اکنون نیز حال عمومی دانش‌آموز خوب است.

در این اطلاعیه تصریح شده است که پس از این ماجرا صبح امروز در حالیکه آموزشگاه به فعالیت روزانه خود می‌پرداخت، نشستی صمیمی با حضور رییس آموزش و پرورش ناحیه دو ری با اولیا محترم دانش‌آموزان این آموزشگاه نیز برگزار و در مورد ابعاد موضوع گفتگو می‌شود.
اقدامات آموزش و پرورش ناحیه دوی ری برای تکمیل پرونده و رسیدگی به موضوع مطابق قوانین و مقررات در حال انجام است.

لازم به ذکر است، متأسفانه فیلم تقطیع‌شده‌ای از این حادثه توسط فرد ناشناس به شبکه‌های معاند ارسال و تبدیل به خوراک خبری این شبکه‌های دروغ‌پراکن می‌شود.

گفتنی است، که هیچ گونه ضرب‌وشتم، درگیری فیزیکی و غیره وجود نداشته و مسئله صرفاً شیطنت و هیجان بچه‌گانه بوده است.

در اطلاعیه صادر شده تاکید شده است که، اداره آموزش و پرورش ناحیه دو ری ضمن تاکید بر حفظ آرامش، در حال بررسی کامل موضوع بوده و تأکید می‌ نماید اجازه موج سواری به بیگانگان در این موارد را نخواهد داد.

نظرات