همه جا با فرادرس

عکس / ترانه علیدوستی رسما کشف حجاب کرد + کشف حجاب ترانه علیدوستی

0

عکس / ترانه علیدوستی رسما کشف حجاب کرد + کشف حجاب ترانه علیدوستی بازیگر سینما و تلویزیون با عکس بدون حجاب در صفحه اینستاگرامش واکنش های زیادی به همراه داشته و جالب اینجاست که برخی از هنرمندان نیز از این اقدام او حمایت کردند

کشف حجاب ترانه علیدوستی بازیگر

ترانه علیدوستی رسما کشف حجاب کرد + کشف حجاب ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی یکی از بازیگران پر حاشیه و جنجالی کشورمان که اینروزها با مصاحبه های سیاسی خبرساز شده در نهایت ۱۸ آبان ۱۴۰۱ با اتشار عکسی حجاب از سر برداشت و به اصطلاح کشف حجاب کرد. تصویری که ترانه علیدوستی در اینستاگرام خود منتشر کرد:

او از جمله هنرمندانی بود که همزمان با حواشی تجمعات اعتراضی در کشور با اظهارنظرهای جنجالی خود خبرساز بوده است. ترانه علیدوستی بازیگر محبوب و مشهور کشورمان، فرزند نادره حکیم الهی مجسمه‌ساز و حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان سابق فوتبال می باشد.

عکس / ترانه علیدوستی رسما کشف حجاب کرد + کشف حجاب ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی در اولین بازیش در فیلم “من ترانه ۱۵ سال دارم” در نقش” ترانه پرنیان” توانست جایزه سیمرغ بلورین بیستمین جشنواره فجر، جایزهٔ نخل زرین از سومین جشنوارهٔ اجتماعی آبادان، جایزهٔ منتقدین و نویسندگان سینمای ایران و همچنین جایزه بهترین بازیگر زن از پنجاه و پنجمین جشنوارهٔ فیلم لوکارنو (سوئیس) را کسب نماید.

ترانه علیدوستی تاکنون در آثار سینمایی ارزشمندی مانند فروشنده، چهارشنبه سوری، درباره الی و… داشته و برای بسیاری از مخاطبان شناخته شده بود.

ترانه علیدوستی در تلویزیون هیچ بازی نداشته اما در سریال نمایش خانگی پربیننده و پرطرفدار شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی توانست در نقش اصلی آن سریال (شهرزاد) بدرخشد و به اوج شهرت دست یافت. ترانه علیدوستی (زادهٔ ۲۲ دی ۱۳۶۲) بازیگر ایرانی است او در فیلم‌های فیلم‌سازان برجسته‌ای چون رسول صدرعاملی، واروژ کریم‌مسیحی و اصغر فرهادی بازی کرده و جوایز گوناگونی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده‌است. او در جشنواره‌های فیلم وزول فرانسه ۲۰۱۴ و فیلم هانوی ویتنام ۲۰۱۲، یکی از اعضای هیئت داوران بود. علیدوستی در سال ۱۳۸۰ در اولین تجربهٔ سینمایی خود برای فیلم من، ترانه ۱۵ سال دارم برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از جشنوارهٔ فیلم فجر شد.

نظرات