دانلود کامل سریال آتش سرد قسـمت ۳۰ سی ام و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

0

دانلود کامل سریال آتش سرد قسـمت ۳۰ سی ام سریال آتش سرد قسمت۳۰ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه سه سیما در ادامه ببینید که چهارشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۱:۳۰ از تلویزیون منتشر شد:

سریال آتش سرد قسمت 30

دانلود کامل سریال آتش سرد قسـمت ۳۰ سی ام و با کیفیت عالی +پخش آنلاین

لینک های دانلود بعد از پخش قسمت ۳۰ سی ام سریال آتش سرد اضافه می شود.

قسـمت سی ام سریال آتش سرد (قسمت ۳۰) از شبکه سه سیما حوالی ساعت ۲۱:۳۰ با سکانس جنجالی پخش شد که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۳ ببینید:

سریال تلویزیونی آتش سرد هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود و یکی از پر حاشیه ترین سریال های جدید تلویزیونی می باشد که سکانس های جنجالی بر اساس داستان و قصه و محتوای آن داشته است.

لینک پخش آنلاین سریال آتش سرد قسمت سی:

سریال، «آتش سرد» به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخ لو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام از شنبه ۹ مهرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

سریال «اتش سرد» یکی از جدیدترین سریال های تلویزیونی است که به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخلو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام در بیش از ۳۰ قسمت از نهم مهر در شبکه سه سیما پخش خواهد شد

پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسرومهر، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی، یلدا قشقایی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی ، سارا احمدیان، پرهام امینی، سودابه علیپور، کامران ملکی، حسین حاجیعلی، رومسیاطاهری، امیرعلی موسوی، حمید عرب سرخی، ستاره حیدر آبادی، آرش احمدی، رومینا حاجی حسنی، علی دهقانی، میلاد شوریده، حمید شکوهی فر، عاطفه شاکری، نسیم سروش ، سمیرا چراغی، فریبا قدرتی، طه رهنما، حسین رهنما و شاهد احمدلو از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

سالار عقیلی به عنوان خواننده تیتراژ این سریال معرفی شده و ترانه «آتش سرد» با شعری از محمدمهدی سیار و موسیقی دانیال سالاری و علی وانیار ساخته شده است. سریال «آتش سرد» که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای ساخته شده، یک ملودرام اجتماعی است

همزمان با پایان تدوین سریال آتش سرد به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام و انجام مراحل پایانی تولید سریال، سالار عقیلی به عنوان خواننده تیتراژ این سریال معرفی شد. ترانه «آتش سرد» با شعری از محمدمهدی سیار و تنظیم دانیال سالاری و علی وانیار ساخته شده است

نظرات