همه جا با فرادرس
اکسکوینو

مرضیه دشمن زیاری کیست بیوگرافی مرضیه دشمن زیادی دختر بوشهری با علت مرگ

0

مرضیه دشمن زیاری کیست بیوگرافی مرضیه دشمن زیاری دختر بوشهری با ماجرا و علت مرگ وی همراه با عکس تا خانواده و حواشی و جنجال های شایعات کشته شدن در اعتراضات و تجمعات و علت دقیق فوت وی از زبان پدرش را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

مرضیه دشمن زیاری کیست بیوگرافی مرضیه دشمن زیادی دختر بوشهری با علت مرگ

مرضیه دشمن زیاری کیست بیوگرافی مرضیه دشمن زیادی دختر بوشهری با علت مرگ

مرضیه دشمن زیاری اهل بوشهر شهرستان دیلم و دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه شیراز بود در آبان ماه ۱۴۰۱ به دلیل سانحه تصادف درگذشت. برخی رسانه ها و منابع گفتند که نسرین قادری از کشته شدگان تحمعات اعتراضی آبان ۱۴۰۱ است که این خبر صحت ندارد و این دانشجوی بوشهر در شیراز به همراه یکی از دوستان خود در حال عبور از یکی از خیابان‌های شیراز، با خودروی سواری که به سرعت در حال عبور بود برخورد می‌کنند و در همان لحظه متاسفانه مرضیه جان می‌سپارد.

راننده خودرو که با مرحومه تصادف کرده، همان لحظه دستگیر و در حال گذراندن مراحل قانونی است.

علت مرگ و دلیل فوت مرضیه دشمن زیاری

اکانت‌های ضد انقلاب که به دنبال کشته سازی در هر نقطه از کشور هستند، این بار هم فوت دختر جوان بوشهری را به وسیله ضربات باتوم جا زدند!

به گزارش فارس: طی روزهای گذشته، مرضیه دشمن زیاری دختر دانشجوی بوشهری اهل شهرستان دیلم که در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه شیراز درس میخواند، به همراه یکی از دوستان خود در حال عبور از یکی از خیابان‌های شیراز، با خودروی سواری که به سرعت در حال عبور بود برخورد می‌کنند و در همان لحظه متاسفانه مرضیه جان می‌سپارد.

دوست مرحومه نیز که همراه وی بوده دچار مصدومیت شدید شده و برای مداوا به بیمارستان منتقل می‌شود که بعد از مدتی آن دختر جوان نیز متاسفانه جان خود را از دست می دهد.

در پی فوت مرحومه دشمن زیاری، اکانت‌های ضد انقلاب که به دنبال کشته سازی در هر نقطه از کشور هستند فعال شده تا از فوت این دختر جوان دیلمی سوء استفاده نمایند.

از همین رو یک اکانت توئیتری با شایعه سازی و ادعای دوستی با مرحومه و خانواده آن، کشته شدن وی را بر اثر ضربات باتوم ماموران در اغتشاشات عنوان کرده و یک پیج اینستاگرامی نیز به این موضوع دامن زده است.

واقعیت های فوت و مرگ از زبان پدرش

عبدالرحیم دشمن زیاری پدر مرحومه مرضیه دشمن زیاری اظهار کرد: دختر عزیزمان در هفته ‌های گذشته بر اثر سانحه تصادف که همه مستندات صحنه‌ای موجود است، فوت کرده است. افراد فریب خورده و مغرض در فضای مجازی شایعه سازی می‌کنند که مرگ مرحومه بر اثر تصادف نبوده که اینجانب عبدالرحیم دشمن زیاری ولی مرحومه این شایعه را به شدت تکذیب می‌نماییم و از مقامات محترم قضایی درخواست رسیدگی مجدانه و اشد مجازات از این گونه افراد داریم.

عبدالرحیم دشمن زیادی پدر مرحومه مرضیه دشمن زیاری مدیرکل بانک سپه استان بوشهر بوده است. منبع: فارس

نظرات