همه جا با فرادرس

فیلم / طرز بافت کشباف دولا با دو میل برای افراد مبتدی + آموزش کامل

0

امروز در این پست می توانید فیلم آموزش طرز بافت کشباف دولا با دو میل برای افراد مبتدی + روش بافت کشباف دولا برای انواع لباس بافتنی از تعداد دانه تا نحوه بافت و با عکس و تصاویر مدل های جدید کشباف دولا در ادامه مطلب می خوانید:

فیلم طرز بافت کشباف دولا با دو میل

طرز بافت کشباف دولا با دو میل

کشباف دولا یک از مدل های شروع لباس بافتنی است که معمولا از پایین بافته میشود و به صورت دولا در پایین لباس قرار می گیرد و برای قسمت هایی که میخواهیم بین بافت کش رد کنیم از این مدل کشباف استفاده میکنیم. مثلا در قسمت کمر شلوار و دامن برای رد کردن کش و یا در کمر مانتو و پیراهن برای رد کردن نوار از این بافت استفاده می شود. اگر می خواهید لباس بافتنی زیبا و با کلاس و مدرن ببافید حتما از کشباف دولا را برای شروع کارتان انتخاب کنید که ما امروز برای شما آموزش می دهیم.  باتوجه به فرارسیدن فصل سرما و پاییز و زمستان می توانید از این آموزش می توانید لباس بافتنی گرم و خوشگل برای خودتان و یا اعضای خانواده تان ببافید.

فیلم / طرز بافت کشباف دولا با دو میل برای افراد مبتدی + آموزش کامل

  • کشباف دولا به صورت دو لایه بافته میشه و بین بافت باز می مونه برای عبور کش یا بند.
  • برای بافت این کشباف دونه ها باید زوج باشد.
  • یک دانه از زیر ببافید دانه دوم را نبافته به میل راست بگیرید.
  • توجه داشته باشید نخ آزاد حتما از روی دانه نبافته شده عبور کند.
  • دوباره یک دانه از زیر یک دانه نبافته به میل بگیرید. تا آخر رج
  • قسمت پشت کار . دانه اول را از زیر ببافید دانه دوم را نبافته به میل راست بگیرید . تا اخر
  • به همین ترتیب تا ارتفاع دلخواه، تمام رج ها را مانند رج ۲ باید ببافید.

اگر دانه ها را از میل خارج کنید می بینید که کاملا دو قسمت بافت از هم جدا می شود. ولی مواظب باشید این اتفاق نیفتد که دوباره برگرداندن این دانه ها به میل کمی مشکل است.

برای یادگیری بهتر فیلم آموزش کشباف دولا را در زیر ببینید:

نکات مهم

کشباف دولا نام های متعددی دارد مثل کشباف دوبل، کشباف آمریکایی و کشباف دولایه، این مدل کشباف بیشتر برای کمر شلوار یا دامن استفاده می شود که می توان کش را از داخل آن عبور داد. همچنین برای دور مچ و پایین بلوز مناسب است زیرا در اثر شستشو شل نشده و حالت خودش را حفظ می کند.

نظرات