ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر کیست بیوگرافی و سوابق + عکس

0

ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر کیست بیوگرافی و سوابق + عکس

ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر کیست بیوگرافی و سوابق و عکس و ماجرای فیلم گفتگو و تهدید و اغتشاش دانشجویان امیرکبیر در ادامه مطلب میخوانید

ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر کیست بیوگرافی و سوابق

بیوگرافی ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر

ذوقی حراست دانشگاه امیرکبیر است که از سال هاپیش در این دانشگاه مشغول فعالیت است و در حال حاضر در دانشگاه امیرکبیر به عنوان حراست به کار مشغول است.

اینروزها تجمعات اعتراضی در دانشگاه ها اعم از امیرکبیر و دیگر دانشگاه ها باعث بر هم زدن آرامش شده و مسئولان دانشگاه ها سعی در ایجاد آرامش در محیط آموزشی هستند.

سوابق

آقای ذوقی از سال ۸۹ به عنوان مامور نگهبان و سپس به عنوان حراست دانشگاه امیرکبیر در این دانشگاه بزرگ کشورمان مشغول است. حراست و انتظامات دانشگاه صنعتی امیرکبیر مسول حفظ آرامش و امنیت در دانشگاه ها هستند .

محمد جواد عامری شهرابی مدیرکل دفتر ریاست دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اتفاقات روز گذشته این دانشگاه گفت:‌ بی نظمی در محیط دانشگاه را نمی‌پذیریم اما از هرگونه گفتمان استقبال می‌کنیم. برخی افراد به دنبال این هستند امنیتی که با خون شهدا به دست آمده را از بین ببرند و کشور را ناامن کنند.

وی افزود: مسئولان دانشگاه به همه گروه ها اجازه دادند که اعتراض خود را بیان کنند در این راستا از تمام تشکل های دانشجویی نیزدعوت کردیم و صحبت ها و درخواست های آنها را شنیدیم.

عامری تاکید کرد: تمامی تشکل های دانشجویی خواستار آزادی بازداشت شدگان بودند و ما نیز با پیگیری های شبانه روزی و زحمت بسیار توانستیم تمامی بازداشت شدگان را به جز یک نفر آزاد کنیم.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: ریاست دانشگاه و معاونان در تجمعات دانشجویان حضور یافتند و از نزدیک در جریان صحبت و درخواست آنها را شنیدیم.

عامری تاکید کرد: تمامی تشکل های دانشجویی خواستار آزادی بازداشت شدگان بودند و ما نیز با پیگیری های شبانه روزی و زحمت بسیار توانستیم تمامی بازداشت شدگان را به جز یک نفر آزاد کنیم.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: ریاست دانشگاه و معاونان در تجمعات دانشجویان حضور یافتند و از نزدیک در جریان صحبت و درخواست های دانشجویان قرار گرفتند حتی توسط برخی دانشجویان به ریاست دانشگاه بی احترامی هایی صورت گرفت اما ریاست دانشگاه با سعه صدر با دانشجویان برخورد کردند. ازاینکه دانشجویان در یک فضای آرام باهم گفتگو کنند نه تنها ابایی نداریم بلکه از روسای دانشکده ها خواسته شد اگر دانشجویان خواستار برگزاری تجمعی هستند زمینه حضور آنان در سالن های اجتماعات فراهم شود.

عامری تاکید کرد: اما متاسفانه مشاهده می شود برخی افراد از این سعه صدر و برخورد پدرانه و توام با رافت مسئولان سواستفاده می کنند.

مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: در جلسات دیروز شاهد بودیم برخی دانشجویان زخمی شدند. برخی با پرتاب بطری های آب به چشم و دنده دانشجویان آسیب وارد کردند و برخی دانشجویان نیز با برداشتن حجاب از سر، رفتارهای مغایر با قوانین دانشگاه را مرتکب شدند.

عامری افزود: برخی دانشجویان دیگر دانشجویان را تهدید می کنند که در کلاس درس حاضر نشوند. اینکه بخواهند نظم آموزشی دانشگاه را برهم بزنند این گونه رفتارها نه تنها در شان دانشجویان پلی تکنیک نیست بلکه با آنان مقابله می شود.

وی ادامه داد: ما بی نظمی در محیط دانشگاه را نمی پذیریم اما از هرگونه گفتمان و اینکه دانشجویان بخواهند اعتراضات خود را مطرح کنند، استقبال می کنیم.

نظرات