همه جا با فرادرس

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

1

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ مشخص شد به علت آنفلوآنزا و آلودگی هوا باد و طوفان گرد و غبار و بارندگی و اعتراضات و حوادث اخیر فردا + اخرین وضعیت تعطیلی مدارس روز دوشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… مشخص شد, آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ به دلیل آلودگی هوا و گرد و خاک و آنفلونزا و حوادث اخیر اعتراضات و اغتشاشات و باد طوفان و آلودگی و آنفلونزا را با جزئیات خبر از حرف تازه میخوانید (اطلاعیه جدید)

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 16 آبان 1401

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

♦️ آیا فردا مدارس تعطیل است؟ سوال دانش آموزان درباره تعطیلی فردا مدارس و دانشگاه ها می باشد. به اطلاع کاربران محترم می رساند که تمامی مدارس و مراکز آموزشی در همه شهرهای ایران فردا دوشنبه ۱۶ آبان (۱۴۰۱) دایر بوده و تعطیل نیست.

در صورت اعلام تعطیلی به اطلاع کاربران محترم می رسد…..

در حال تکمیل…..

اعظم گودرزی مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی مبنی بر احتمال غیرحضوری شدن مدارس برخی استانها به علت شیوع آنفلوآنزا بین دانش آموزان اظهار کرد: طی هماهنگی‌هایی که با وزارت بهداشت داشتیم، درحال حاضر تعطیلی مدارس در دستور کار نیست. دستورالعملی پیرامون رعایت نکات بهداشت فردی و مواردی که باید در مدرسه رعایت شود با همکاری و هماهنگی معاونت بهداشت وزارت بهداشت تنظیم کرده‌ایم که در حال مستندسازی برای ابلاغ به تمام ادارات کل آموزش و پرورش استان‌هاست که بر اساس آن موارد آموزشی رعایت بهداشت فردی و نکات بهداشتی را جدی‌تر بگیرند.

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سنوات گذشته هم آنفلوآنزا و سرماخوردگی وجود داشته و علتی برای تعطیلی مدارس نیست گفت: سامانه‌ای را راه‌اندازی کرده‌ایم تا آمار را دریافت کنیم که هنوز به صورت مستند قابل احصاء نشده تا بتوانیم اعلام کنیم. از ادارات کل و دانشگاه‌های علوم پزشکی آمار را دریافت و براساس آن برنامه ریزی‌های بعدی را انجام می‌دهیم.

گودرزی در پاسخ به اینکه «بنابراین فعلا مدرسه‌ای مجاز به تعطیلی به علت آنفلوآنزا نیست؟» اظهار کرد: خیر، فعلا دستورالعملی مبنی بر تعطیلی مدارس ابلاغ نکرده‌ایم و در جلساتی هم که با وزارت بهداشت داشتیم فعلا تعطیلی مجاز نیست و دستورالعملی هم که ابلاغ خواهیم کرد، در راستای رعایت نکات بهداشتی خواهد بود.

هواشناسی کشور فردا ۱۶ آبان

بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی، از شرایط جوی کشور: طی روز‌ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات افزایش ابر و در بخش‌های جنوبی و غربی استان وزش باد شدید دور از انتظار نخواهد بود.

در ساعات بعدازظهر روز سه‌ شنبه ۱۷ آبان در ارتفاعات استان ابرناکی، رگبار باران گاهی رعدوبرق با احتمال بارش پراکنده برف و وزش باد شدید و برای نقاط شهری و افزایش غلظت آلاینده‌ها موجب کاهش کیفیت هوا می‌شود. از روز دوشنبه تا پایان هفته کاهش محسوس دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا ۱۶ آبان ماه آفتابی تا قسمتی ابری با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌‍شنبه ۱۷ آبان ابری با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد و برای روز چهارشنبه ۱۸ آبان ابری توام با رگبار با حداقل دمای ۶ درجه و با حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

از روز چهارشنبه تا جمعه برای اکثر مناطق کشور روند کاهشی دما پیش‌بینی شده است. سه‌شنبه و چهارشنبه دریای خزر و از سه‌شنبه تا پنجشنبه دریا مواج خواهد بود.

1 دیدگاه در “آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا دوشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

  1. ن گفت:

    شمایی که میگی رعایت اصول بهداشت بچه ی کلاس اولی دارم ده تا ماسک گذاشتم براش ویکی هم میزنه و شما چه انتظاری داری که تا آخر کلاس ماسک بزنه کلاس اولی و از چهلتا دانش آموز پنج نفر ماسک میزنن تا الان تو این ماه سه چهار بار بردم دکتر خوب تعطیل کتید تهران رو خیلی زیاد شده همین الان پسرم تهوع کرد دستاش وپاهاش قفل‌شده بود واقعا تعطیل نشه من نمیفرستم مدرسه جون بچم عزیزتره تا درسش

نظرات