همه جا با فرادرس
اکسکوینو

نسرین قادری کیست بیوگرافی نسرین قادری زن مریوانی با علت مرگ + عکس

3

نسرین قادری کیست بیوگرافی نسرین قادری زن مریوانی با ماجرا و علت مرگ وی همراه با عکس تا خانواده و حواشی و جنجال های کشته شدن در اعتراضات و تجمعات ۱۳ آبان ۱۴۰۱ و بیماری و علت دقیق فوت وی را در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید

نسرین قادری کیست بیوگرافی نسرین قادری زن مریوانی با علت مرگ + عکس

نسرین قادری کیست بیوگرافی نسرین قادری زن مریوانی با علت مرگ + عکس

نسرین قادری زن ۳۵ ساله اهل مریوان و ساکن فاز چهار شهرک اندیشه شهریار تهران است در ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ به دلیل بیماری زمینه ای در منزلش درگذشت. برخی زسانه ها و منابع گفتند که نسرین قادری از کشته شدگان تحمعات اعتراضی در آبان ۱۴۰۱ است که این خبر صحت ندارد و پدر نسرین قادری حضور و کشته شدن دخترش در تجمعات اعتراضی و اغتشاشات تهران را رد کرد و گفت دخترم به دلیل بیماری فوت کرده است.

علت مرگ و دلیل فوت نسرین قادری

رسانه های خارجی و معاند، همزمان با راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، این‌بار در پروژه جدید کشته‌سازی قصد داشته که مرگ نسرین قادری بانوی مریوانی را به اغتشاشات ربط دهند، در حالی‌که این خبر سرتاپا دروغ از زبان پدرش تکذیب شد. این پدر داغدیده از مردم خواست به شایعات توجه نکنند و داغ این خانواده را با حرف های بی پایه و اساس تازه نکنند و از برگزاری هر گونه تجمعی به نام دخترش خودداری کنند.

علت مرگ و دلیل فوت نسرین قادری

احمد قادری، پدر نسرین قادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مریوان در تشریح جزئیات این واقعه ابتدا حضور و کشته شدن دخترش در تجمعات اعتراضی و اغتشاشات تهران را رد کرد و گفت: دخترم تشنج داشت و به آنفلوآنزا هم مبتلا شده بود و شب همان روزی که فوت کرد، برادرش تا ۱۲شب پیش او بود و ما هم با او تماس تلفنی داشتیم و جویای حالش بودیم.

وی با بیان اینکه فردای آن روز هرچه با دخترم تماس گرفتیم جوابی از او نشد، افزود: از دختر دیگرم به همراه همسرش خواستیم تا به منزل نسرین برود و ما را از وضعیت او با خبر کنند.

پدر این مرحومه گفت: با مراجعه دختر و دامادم به درب منزل نسرین و کلی زنگ و در زدن، باز هم هیچ خبری از او نمی‌شود و با هماهنگی یکی از همسایگان درب خانه را می‌شکنند که با پیکر بی جان او مواجه می‌شوند.

وی بیان کرد: دختر و دامادم پس از دیدن این صحنه بلافاصله با اورژانس و آگاهی تماس گرفته و جسد دخترم به پزشکی قانونی شهریار منتقل می‌شود.

قادری تأکید کرد: مردم به شایعات و اخبار دروغ رسانه‌های معاند توجه نکنند و داغ‌مان را با حرف بی‌پایه و اساس تازه نکنند و از برگزاری هر گونه تجمعی به نام دخترم خودداری کنند.

ماجرای کشته شدن در تجمعات ۱۳ آبان

نسرین قادری ۳۵ ساله و اهل مریوان است که در شهریار تهران سکونت داشت و روز ۱۳ آبان به گفته پدرش به دلیل بیماری فوت کرده و پیکر آن مرحومه روز شنبه پس از انجام تشریفات قانونی به زادگاهش منتقل و خاکسپاری شد. در حالیکه رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کنند مرگ این بانوی مریوانی را به اغتشاشات ربط دهند، یکی از نزدیکانش می‌گوید: این مرحومه در منزل خود در تهران فوت کرده است.
وی افزود: مرحومه قادری طی روزهای گذشته همچون بسیاری از مردم، زندگی عادی و روزمره خود را سپری می‌کرد که ارتباطش با خانواده قطع می‌شود.

این وابسته نزدیک مرحومه قادری تصریح کرد: روز گذشته داماد خانواده مرحومه قادری به درب منزلش مراجعه می‌کند و پس از اینکه بارها زنگ خانه را به صدا در می‌آورد و تماس‌های مکرری با نسرین قادری برقرار می‌کند اما نسرین نه پاسخ می‌دهد و نه درب خانه را باز می‌کند.

به گفته این شخص، در نهایت داماد خانواده با کمک همسایه‌ها درب منزل را شکسته و وارد خانه می‌شوند که با پیکر بی‌جان نسرین قادری روبرو می‌شوند.

وی اضافه کرد: متاسفانه وی در حالی به بیمارستان می‌رسد که جان خود را از دست داده بود.

وی اذعان داشت: بررسی‌های پزشکی قانونی آغاز شده است و منتظر اعلام نتیجه قطعی این بررسی‌ها هستیم. منبع: فارس

 

3 دیدگاه در “نسرین قادری کیست بیوگرافی نسرین قادری زن مریوانی با علت مرگ + عکس

 1. علی گفت:

  این چه بیماری زمینه ای داشته دیگه؟؟؟
  از ساختمون پرت کرده خودشا؟؟؟

 2. م عباسی گفت:
  24
  1

  دیگر این حناها رنگی ندارد. خودتان را رسواتر نکنید!

 3. مهدی گفت:
  5
  20

  این روزها یه عده هستن حتی اگه سگ و گربه ها هم توی خیابان زیر چرخ ماشین بمیرن میگن بعلت خشونت پلیس 🤔

نظرات