همه جا با فرادرس

نسیم صدقی کیست بیوگرافی و ماجرای کشته شدن نسیم صدقی با علت مرگ + عکس

0

نسیم صدقی کیست بیوگرافی و ماجرای کشته شدن نسیم صدقی با علت مرگ + عکس

نسیم صدقی کیست بیوگرافی نسیم صدقی اهل شاهین دژ با ماجرای مرگ و کشته شدن نسیم صدقی در ارومیه در ۹ آبان ۱۴۰۱ با علت فوت و عکس و تصاویر و سوابق و خانواده وی همراه با خاکسپاری و پیج اینستاگرامش در ادامه مطلب میخوانید

نسیم صدقی کیست بیوگرافی و ماجرای کشته شدن نسیم صدقی با علت مرگ + عکس

بیوگرافی نسیم صدقی دختر ۲۳ ساله شاهین دژی

نسیم صدقی زادهٔ دهه ۸۰ در شاهین دژ (سایین قالا) استان آذربایجان غربی کارآموز آرایشگری در ارومیه بود که در تاریخ ۹ آبان ۱۴۰۱ با شلیک گلوله درگذشت. پلیس علت مرگ این دختر جوان در ارومیه را اختلافات خانوادگی عنوان کرد. مراسم خاکسپاری و تشییع پیکر وی در آرامستان شاهین دژ با حضور خانواده اش برگزار شد.

سوابق

مرحومه صدقی دختر ۲۳ ساله اهل شاین دژ استان اذربایجان غربی بود که برای کارآموزی و یادگیری دوره های آرایشگری به ارومیه رفت و آمد داشت. او در حال گذراندن دوره آرایشگری بود و آخرین بار در نهم آبان ۱۴۰۱ برای حضور در کلاس های ارایشگری به ارومیه آمده بود که توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله کشته شد. او از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله واقع شده و هنوز قاتل متواری است

علت مرگ و فوت

پلیس درباره علت فوت و مرگ این دختر ۲۳ ساله در ارومیه گفت: فوت نسیم صدقی در ارومیه به دلیل اختلافات خانوادگی بوده و قاتل متواری است
طی بررسی‌ها مشخص شد که این دختر پس از مشاجره‌های لفظی بر سر اختلافات شخصی و خانوادگی، از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله واقع شده و جان باخته است.
ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت نوشت: رسانه‌های معاند با نشر اکاذیبی مدعی شدند که دختری به نام «نسیم» از ارومیه در جریان اعتراضات با گلوله جنگی به قتل رسیده است.

به نوشته این خبرگزاری، در همین راستا رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: دهم آبان جاری فوت مشکوک یک دختر ۲۳ ساله در یک مکان شخصی در خارج از محدوده شهر به اطلاع پلیس رسید که کارآگاهان جنایی فورا به محل اعزام شدند.

سرهنگ صادق شکری افزود: طی بررسی‌ها مشخص شد که این دختر پس از مشاجره‌های لفظی بر سر اختلافات شخصی و خانوادگی، از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله واقع شده و جان باخته است.

وی با بیان اینکه سه نفر مرتبط با این قتل توسط پلیس دستگیر شده‌اند، اضافه کرد: قاتل شناسایی شده ولی هنوز متواری است و تلاش‌ها برای دستگیری او ادامه دارد.

نظرات