همه جا با فرادرس

حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست بیوگرافی و ماجرای ترور سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان

3

بیوگرافی حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست بیوگرافی و ماجرای ترور سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان همراه با همسر و فرزندان حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان با عکس و تصاویر و سوابق سیاسی و شغلی تا نحوه ترور و شهادت حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان را در بیوگرافی و عکس کامل ایشان در ادامه مطلب از مجله حرف تازه می بینید:

بیوگرافی حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست

حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست

حجت الاسلام سجاد شهرکی متولد دهه ۶۰ امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان بود که در ۱۲ آبان ۱۴۰۱ توسط افراد مسلح ترور و به شهادت رسید.

بیوگرافی سجاد شهرکی

اوی متولد دهه شصت بود و هنگام ترور و شهادت به عنوان امام جماعت مسجد مولای متقیان در زاهدان مشغول فعالیت بود که در هنگام غروب و نماز مغرب و عشا توسط افراد مسلح ناشناس به ضرب گلوله کلت کمری ترور و به شهادت رسید.

افراد مسلح با ۲ خودرو پژو و پراید با صورت های پوشیده و با کلت کمری اقدام به تیراندازی به سمت حجت‌الاسلام والمسلمین سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان نمودند که از ناحیه سر و سینه مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

بیوگرافی و سوابق حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست

نحوه ترور و شهادت حجت الاسلام سجاد شهرکی در زاهدان

شامگاه روز گذشته به هنگام اذان مغرب در خیابان جمهوری شهر زاهدان، حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان در مقابل این مسجد توسط افراد مسلح مورد هدف قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این باره می گوید شناسایی و دستگیری عوامل ترور در دستور کار قرار گرفته است و یک گروه ویژه برای این کار تشکیل شده است.

ایشان درباره ترور می‌گوید که سرنشینان دو خودرو پراید سفید و ۴۰۵ نقره ای در حالی که صورت خود را پوشانده بودند با کلت کمری به امام جماعت مسجد شلیک کردند و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. افراد مسلح فورا بعد از تیراندازی فرار کردند و حجت‌الاسلام شهرکی بلافاصله به اورژانس منتقل شد اما به دلیل اصابت گلوله به سر ایشان به فیض شهادت نائل شد.

امام جماعت مسجد مولای متقیان زاهدان

عکس محل ترور شهید حجت الاسلام شهرکی در زاهدان

محل شهادت حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای موتقیان در زاهدان توسط نمازگزاران گلباران شد.

به گفته فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تیم ویژه از کارآگاهان زبده پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت تشکیل و با توجه به سرنخ های بدست آمده این افراد جنایت کار در اسرع وقت شناسایی و دستگیر و مجازات خواهند شد.

جزئیات

سردار احمد طاهری گفت: در ساعتی پیش به هنگام اذان مغرب در خیابان جمهوری شهر زاهدان حجت الاسلام سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان در مقابل مسجد توسط افراد مسلح مورد هدف قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد افراد مسلح با ۲ خودرو پژو و پراید با صورت های پوشیده و با کلت کمری اقدام به تیراندازی به سمت حجت‌الاسلام والمسلمین سجاد شهرکی امام جماعت مسجد مولای متقیان نمودند که از ناحیه سر و سینه مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

وی افزود: افراد مسلح بلافاصله بعد از اقدام به تیراندازی سریعا متواری می شوند و حجت‌الاسلام شهرکی سریعا با عوامل اورژانس به مرکز درمانی اعزام که با توجه به شدت جراحات به فیض شهادت نائل می‌گردد.

سردار ظاهری تصریح کرد: تیم ویژه از کارآگاهان زبده پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت تشکیل شده و با توجه به سرنخ های بدست آمده این افراد جنایت کار در اسرع وقت شناسایی و دستگیر و مجازات خواهند شد.

3 دیدگاه در “حجت الاسلام سجاد شهرکی کیست بیوگرافی و ماجرای ترور سجاد شهرکی امام جماعت زاهدان

 1. سعید گفت:

  سجاد جان دوستتت داریم،کاش یه بار دیگه دیده بودمت😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤

 2. صدیقه گفت:

  درود بر شما شهیدان ، ای شاهدان همیشه زنده

 3. زهر گفت:
  3
  2

  شهادتت مبارک ای بزرگمرد

نظرات