همه جا با فرادرس

اینترنت اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

3

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ (زمان رفع فیلتر اینترنت اینستاگرام و واتساپ امروز ۱۲ آبان) – قطعی اینترنت همراه و اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه مشخص شد امروز پنجشنبه امروز ۱۲ آبان ۱۴۰۱ + زمان دقیق رفع فیلتر اینترنت اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه روز پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ زمان رفع قطعی اینترنت اینستاگرام دائمی است یا نه کی وصل میشه امروز با جزئیات میخوانید:

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه 12 آبان 1401 (قطعی اینترنت اینستاگرام و واتساپ امروز ۱۲ آبان)

اینترنت اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

هم اکنون تمامی اینترنت همراه اپراتورها امروز پنجشنبه  وصل بوده و در حال حاضر هیچ محدودیتی در اینترنت داخلی اعمال نشده و اختلالی در اینترنت خانگی و همراه اپراتورها وجود ندارد، اما همچنان فیلتر اینترنت اینستاگرام و واتساپ برقرار است و زمن رفع فیلتر شدن این شبکه اجتماعی پر طرفدار در ایران مشخص نیست و در هاله ای از ابهام قرار دارد.

اغتشاشات روزهای گذشته و استفاده از بستر اینستاگرام و واتس اپ برای دامن زدن به آشوب و اغتشاش باعث شد مسئولان به این نتیجه برسند که دسترسی به اینترنت ، اینستاگرام و واتس اپ قطع شود و فقط با وی پی ان می توان به آن وصل شد و در گاهی مواقع نیز حتی با وی پی ان ها نمی شود به واتساپ و اینستاگرام وصل شد.

لازم به ذکر است که در ناآرامی ها و اغشتاشات معمولا در بازه زمانی ۱۶ الی ۲۴ محدویتی در اینترنت همراه اعمال می شد، اما در مدت اخیر این محدودیت برداشته شده است. در این ساعات فقط امکان دسترسی به سایتها و اپلیکیشن هایی وجود داشت که سرور آنها در داخل ایران میزبانی میشوند و با توجه به آرام شدن جو اغتشاشات در کشور محدویت های اینترنتی رفع شده و فعالیت اپراتورها به فعالیت عادی بازگشتند

بیش از یک ماه از فیلتر اینستاگرام گذشته است اما کاربران این پلتفرم همچنان با ثبت نظر خود در آخرین پست اینستاگرامی وزیر ارتباطات که مربوط به بیشتر از یک ماه پیش است، امیدوارند گلایه‌هایشان شنیده شود. آسیب اقتصادی به کسب‌وکار و پایمال شدن حق دسترسی آزاد به اینترنت از جمله اصلی‌ترین انتقاداتی است که در نظرات این پست دیده می‌شود.

وزیر ارتباطات در جمع دانشجویان گفت: در شرایط فعلی در مورد محدودیت اینستاگرام تصمیم گیری با مراجع امنیتی است ولی باید پلتفرم های داخلی آنقدر خوب و با کیفیت باشند تا حتی اگر اینستاگرام باز شد، قابلیت رقابت با آن را داشته باشند.

عیسی‌ زارع‌پور وزیر ارتباطات در جدیدترین مصاحبه خود گفت: محدودیت‌ها طی روز های گذشته برطرف شده و دو روز است که هیچ محدودیتی وجود ندارد. درحال حاضر تمرکز ما حمایت از پیام رسانهایی است که مردم اقبال بیشتری به آنها نشان داده اند و با آماده شدن زیرساختهایشان، کیفیت آنها هم به شکل قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کرده است. فقط تنها محدودیتی که وجود دارد برای این دو پلتفرم است که تصمیم گیری درباره آنها باید در مراجعی که ذی صلاح هستند و دستور آن را ابلاغ کردند دنبال شود.

3 دیدگاه در “اینترنت اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ (جدید)

 1. فاطمه گفت:

  اقلا بگذارند داده هایمان را کپی کنیم همین طور بی خبر یهویی

 2. رضا گفت:
  3
  1

  هر دفعه جلوشنو بگیرن سلاح های بیشتری میارن حتی اگه اینترنت قطع باشه واقعا این سال بدترین سال است شایدم تا یک سال دیگه اینترنت فصل نشه نعنت به وطن فروش ها زندگی ما رو مختل کردن بدون اینترنت🙄🙄

 3. نرگس گفت:
  12
  1

  سلام تورو خداوصل کنبن واتساپ و اینستاگرام 🥲🥲 پاک افسردگی گرفتم من کاری با خبر چرندی که راجب سپاه و نظام میگن با اغتشاشات و پست و استوری که یه مشت گوسفند وطن فروش میزارن اهمیت نمیدم دوتا کلیپ خنده دار میبینم لایکا و کامنتامو میشمارم همین🥲
  چار تو فوشم به کسایی که #زن زندگی میزنن و از اعتراضات حمایت میکنن میدم
  تو رو خداااااا وصل کنین اونایی که ضد حکومت و حامی اغتشاشات ۲۴ ساعته تو اینستا فعالن اونوقت ما که حامی پایان اغتشاشت و نظام و دولت هستیم نمیتونیم بریم کلیم استوری و پست اماده کردم راجب شهدای ۸ سال دفاع روز دانش اموز 🙁
  🥺

نظرات