همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین مدل های شنل پاییزه دخترانه بچگانه ۱۴۰۱

0

شنل دخترانه بچگانه : این مدل لباس بسیار جذاب و البته گرم میباشد و در نتیجه برای کودکان مناسب است. ما در حرف تازه مجموعه مدل های جدید شنل دخترانه بچگانه ویژه پاییز ۱۴۰۱ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

شنل بچگانه دخترانه

جدیدترین مدل های شنل پاییزه دخترانه بچگانه ۱۴۰۱

شنل، یک پارچه با برش دایره‌ای کامل است که ایجاد یک شکاف در شعاع پارچه، باعث به‌وجود آمدن شنل شده است. کامل بودن فرم شنل، فرصت هنرنمایی را برای طراحان فراهم کرده است که می‌توانند با ایجاد تغییراتی کم یا زیاد تن‌پوشی امروزی از شنل بسازند. با کارهایی که طراحان با شنل کرده‌اند، شما می‌توانید تصویر قدیمی خود از شنل را دور بریزید و با شنل‌های زیبا و برازنده امروزی آشنا شوید.

شنل دخترانه بچگانه

راهنمای خرید

این لباس از جنس بافت است و به صورت دست بافت و ماشینی بافته می شوند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند همچنین شنل های بافتنی بچه گانه در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها سلیقه ای است.

شنل بچگانه

علاوه بر طرح شنـل های بافتنی بچه گانه باید در انتخاب رنگ آن ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. شنـل های بافتنی رنگ تیره گرمای بیشتری را جذب می کنند و بدن را گرم تر نگه می دارند بنابراین اگر شما تمایل دارید از شنلی استفاده کنید که بدن کودک تان را در مقابل سرما گرم تر نگه دارد این مدل ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشند.

راهنمای خرید شنل بافت

شنل های بافتنی با رنگ روشن نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و با توجه به اینکه کودکان به رنگ های روشن علاقه مند هستند بهتر است شما این مدل شنل ها را برای آن ها انتخاب نمایید. در بافت برخی از شنل های بچه گانه از دو یا چند رنگ کاموا استفاده می شود که این رنگ ها ممکن است به صورت متضاد یا مکمل با یکدیگر انتخاب شوند.
همچنین برخی دیگر از شنل های بچه گانه از وسایل تزیین کننده برای جذابیت بیشتر شنل استفاده می شود و در صورتی که شما تمایل دارید شنل بافتنی کودک تان مجلسی و زیبا باشد بهتر است این مدل ها را برای او انتخاب نمایید.

نکات مهم خرید شنل بچگانه

شنل های کلاه دار برای پوشاندن موهای سر مناسب است. البته در صورتی که هوا خیلی سرد باشد زیرا این مدل ها بیشتر جنبه تزئینی دارد و می توانید از شنل های بدون کلاه استفاده کنید.

از لحاظ وجود آستین، این شنل ها به طور کلی به دو دسته آستین دار و بدون آستین تقسیم می شوند که اگر به دنبال پوشیده شدن دستهایتان هستید؛ مدل آستین دار می تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد.

مدل های شنل بچگانه دخترانه

قیمت شنل ها با توجه به جنس و اندازه سنجیده میشود اما در کل معمولا قیمت بالایی ندارند و شما می توانید با کمترین هزینه آن را خریداری کنید.

قیمت شنل بچگانه

انواع شنل بچه گانه

شنل بافتنی دخترانه رنگ شنل بچگانه برای دختران

همراه ما باشید

نظرات