arongroups

زمان پخش و تکرار سریال خانه امن از شبکه تماشا ۱۴۰۱

0

سریال خانه امن : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال خانه امن برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال خانه امن

 این مجموعه به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و نویسندگی حسین تراب‌ نژاد محصول سال ۱۳۹۸ در ژانر جنایی،سیاسی و امنیتی است. این مجموعه نخستین بار در آبان ۱۳۹۹ از شبکهٔ یک سیما پخش شد در واقع این سریال پس از مجموعه‌های سارق روح و ترور خاموش ، خانهٔ امن سومین و آخرین مجموعه از سه‌گانهٔ معمایی-پلیسی-سیاسی ابوالفضل صفری و احمد معظمی است که با محوریت پرونده‌های امنیتی که مسائل مختلف سال‌های اخیر ایران از جمله اهداف تشکیل داعش و فعالیت‌های تروریستی آن‌ها در خاک ایران را در برمی‌گیرد، ساخته شده‌است و به همین جهت از آن بسیار استقبال شد. حالا قرار شده این سریال از ۱۰ آبان ۱۴۰۱ از شبکه تماشا مجدد پخش شد.

از جمله بازیگران این سریال می توان به حمیدرضا پگاه،امین زندگانی،سیما تیرانداز،پرویز فلاحی پور،شهره سلطانی،سپیده خداوردیرحیم نوروزی،شیوا ابراهیمی،شایسته ایرانی،کاوه آفاق و… اشاره کرد.

این مجموعه درباره این مجموعه داستان دو مامور امنیتی را روایت می‌کند که یکی مسئول تیم ضد تروریستی و دیگری مسئول تیم مبارزه با مفاسد اقتصادی و پولشویی است. کمال طبق اخبار واصله مطلع می‌شود قرار است تیم‌های تروریستی داعش عملیات‌هایی را در ایران به راه بیندازند. کمال و تیمش با اطلاعاتِ دریافتی از خارج از کشور به ردزنی یکی از نیروهای داعش میپردازند تا از طریق او بتوانند رابطش در تهران را شناسایی کنند. رفته رفته طی این ماجرا دو پروندهٔ پیچیدهٔ تروریستی و اقتصادی به هم گره می‌خورد…

زمان پخش سریال خانه امن از شبکه تماشا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال خانه امن

این سریال ۵۰ قسمتی از ۱۰ آبان ۱۴۰۱ هرشب ساعت ۲۳ و تکرار آن روز بعد ساعت ۵ بامداد و ۱۱ صبح و ۱۷ از شبکه تماشا پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات