مدل های جدید کلاه بافتنی پسرانه بچگانه شیک ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

0

کلاه بافتنی پسرانه بچگانه : یکی از مهم ترین خرید های پوشاک بچگانه برای فصل پاییز و سرما کلاه است. از این رو ما جدیترین مدل های کلاه بافت بچگانه پسرانه همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

کلاه بافتنی پسرانه بچگانه

مدل های جدید کلاه بافتنی پسرانه بچگانه شیک ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

برای انتخاب کلاه بافتنی برای فصل سرما باید به چندین نکته دقت داشته باشید. اولین نکته این است که کلاه بافتنی برای کودکان دارای انواع مختلفی است که شما می‌توانید کلاه را به همراه شال تهیه کنید این گونه کلاه‌ها به شال نیز متصل هستند بنابراین دیگر نیازی به خرید شال به صورت جداگانه نخواهید داشت البته باید بدانید که اندازه شال بسیار مهم است و باید استانداردهای لازم را داشته باشد.

کلاه بافت بچگانه

راهنمای خرید

دومین نکته‌ای که باید در زمان خرید کلاه بافت برای فصل سرما در نظر داشته باشید این است که کلاه بافتنی علاوه بر آنکه باید موجب زیبایی کودک شود باید بتواند از کودک شما در برابر سرما محافظت کند بنابراین در کنار آن که به زیبایی کلاه دقت می کنید باید به مناسب بودن آن نیز توجه کنید.

کلاه بافتنی پسرانه

انواع کلاه بافت بچگانه :

بافتنی رو گوشی،منگوله‌دار،مدل پیچکلاه بافتنی دکمه‌دار، بافتنی مدل کشباف.

در کلاه‌های بافتنی برای کودکان زیر سه سال مدل‌های عروسکی و فانتزی هم از موارد پر طرفدار هستند.در هنگام خرید کاموا برای بافت کلاه برای کودکان بهتر است از کاموایی با جنس مناسب استفاده کنید. اگر از کاموایی با جنس نامناسب استفاده کنید، پوست حساس نوزادان و کودکان تحریک شده و منجر به مشکلات و بیماری‌های پوستی مثل اگزما می‌شود.

راهنمای خرید کلاه بافت بچگانه پسرانه

چند نکته مهم در هنگام خرید کاموا برای بافتن کلاه بچه گانه :

مقیاس کاموا : بر روی برچسب کاموا مقیاسی وجود دارد که نشان دهنده تعداد گره در هر سانتی متر است البته در میل و قلاب این مقیاس متفاوت است که در این برچسب به آن اشاره شده است. اگر مقیاس کاموای مورد نظر را ندارید به اندازه ۱۵ سانت بافته و بعد گره‌ها را بشمارید و بر ۱۵ تقسیم کنید.

جنس الیاف کاموا :الیاف کاموا در جنس‌های مختلف مثل پنبه، ابریشم ، الیاف حیوانی، الیاف گیاهی و کشمیر موجود می‌باشد. پنبه و ابریشم خاصیت کشسانی ندارند و برای بافت لباس مناسب نیستند. الیاف گیاهی به جهت دوام بهتر و جاذب رطوبت برای لباس‌های بهار و تابستان مناسبند. کشمیر جزو الیاف گرانقیمت است که دارای بافت سبک برای بافت کلاه میباشد.

بهترین نوع کاموا برای بافت کلاه

روش شستشو کلاه بافت پسرانه :

اول از همه یادتان باشد اینگونه لباسها را هرگز با استفاده از ماشین لباسشویی شستشو نکنید. حتما این مدل جنس‌ها را با دست شستشو کنید. همچنین بهتر است از آبی استفاده کنید که خنک باشد. از شوینده مناسب با الیافی که کلاه را تشکیل داده است بهره ببرید. از سابیدن و مالیدن کلاه و شالگردن با شدت زیاد خودداری کنید. پس از آب کشی آن را در سطحی صاف قرار دهید. هرگز آنها را آویزان نکنید. برای بهتر خشک شدن این محصول، حتما آنها را جایی قرار دهید که جریان هوا قرار داشته باشد.

نکات مهم خرید کلاه بافت

مزایای استفاده از کلاه بافت بچگانه :

قیمت یک کلاه بافتنی از سایر کلاه‌های پسرانه ارزان‌تر است، بنابراین از ارزش خرید بالایی برخوردار می‌باشد.
یک پوشاک خوب جهت جلوگیری از سردردهای سینوسی در فصل زمستان است. برخورد سرما به سینوس‌ها سبب سردرد می‌شود.
در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت تولید می‌شود، بنابراین برای هر کودک با هر نوع سلیقه‌ای می‌تواند کلاه متناسب با لباس خود را خریداری کنید.

مدل های جدید کلاه بافت بچگانه

کلاه بافتنی بچگانه شیک

روش شستشو کلاه بافت بچگانه

قیمت کلاه بافت

کلاه بافتنی بچگانه ویژه پسران

قیمت کلاه بافت پسرانه

همراه ما باشید

نظرات