استوری جنجالی الناز شاکردوست درباره اغتشاشات و واکنش ها را ببینید

5

استوری جنجالی الناز شاکردوست درباره اغتشاشات و واکنش ها را ببینید

استوری الناز شاکردوست درباره ارتش و قانون اساسی : الناز شاکردوست بازیگر معروف سینما و تلویزیون که اینروزها فعالیت چندانی در عرصه بازیگری و سینما ندارد، با انتشار متنی تند و عجیب درباره اغتشاشات از معترضین حمایت کرد.

استوری جنجالی الناز شاکردوست درباره اغتشاشات و واکنش ها را ببینید

الناز شاکردوست بازیگر ایرانی در متن استوری اینستاگرامش پیوستن ارتش به مردم و قانون اساسی نوشت که با واکنش های زیادی همراه بود. اظهارات او در چند روز گذشته بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.

واکنش ها

در همین رابطه روزنامه جوان نوشت: مطلبی که اخیراً الناز شاکردوست، بازیگر سینما در اینستاگرام منتشر کرده است، نمونه خوبی برای تحلیل نگاه و عمق فکری سلبریتی‌های سینمایی است. شاکردوست با انتشار متنی عجیب که بازتاب‌های زیادی در رسانه‌های ضد ایرانی داشت، ادعای مضحکی درباره قانون اساسی مطرح کرد.

اینکه شاکردوست هیچ اطلاعی از مفاد قانون اساسی کشورش ندارد، می‌تواند ناشی از ضعف نظام آموزشی باشد، اما اینکه شاکردوست جملات مهمل و دروغینی را به نام مواد قانون اساسی منتشر می‌کند، مصداق نشر اکاذیب است. بازیگری که حتی به اندازه‌ای سواد ندارد که از قانون اساسی کشورش با خبر باشد، به خود اجازه می‌دهد درباره هر چیزی اظهارنظر کند. اینکه قوه قضائیه در آینده با چنین دروغ‌پراکنی برخورد خواهد کرد یا خیر،مسئله‌ای جداست، ولی اینکه یک بازیگر بی اطلاع و ناآگاه از قوانین به راحتی یک متن دروغ را برای مخاطب به اشتراک می‌گذارد و آن متن در رسانه‌های ضد ایرانی بازتاب پیدا می‌کند، نشانه‌ای از عمق فاجعه فرهنگی است که سلبریتی زدگی در ایران به وجود آورده است.

میزان «لایک»‌های این متن هم می‌تواند میزان ناآگاهی و بی‌سوادی پیروان شاکردوست و سلبریتی‌های بی سواد را نشان دهد که هر چیزی را بدون اینکه درباره آن تحقیق کنند، به صرف انتشار از سوی یک چهره مشهور، تأیید می‌کنند!

اکنون با مشخص شدن دروغ بودن متن شاکردوست، آیا این بازیگر مجبور به عذرخواهی و تصحیح کار اشتباه خودش می‌شود؟! چه سازوکاری برای پیگری این کار اندیشیده شده است که سلبریتی‌ها را در مقابل مواضع خود پاسخگو کند؟!

جوان همچنین نوشت: تا پیش از اعتراضات ۴۰ روز اخیر، سلبریتی‌ها معمولاً خوراک فیک‌نیوزها و رسانه‌های زرد بودند. ازدواج یا طلاق و کشف روابط پنهانی و اتهام زنی جنسی به یکدیگر، نوع لباس و آرایش بازیگران و ژست‌های آن‌ها جلوی دوربین عکاسان همه داشته سلبریتی‌ها در فضای مجازی بود.

اما همین جماعت یکدفعه خود را در کسوت مصلح اجتماعی تصور کرده و در قامت یک مهره مؤثر شروع به نقش‌آفرینی در وقایع کرده‌اند. این عده که از سواد سیاسی و رسانه‌ای نازلی نیز برخوردارند در کنار فیک‌نیوزها و سایت‌های زرد خبری، اظهاراتشان سر از رسانه‌های ضد ایرانی هم در آورده است.

سلبریتی‌ها باید بدانند که قانون‌شکنی و یاغی‌گری برای آن‌ها هزینه خواهد داشت و قانون مانع هرج و مرج و عربده‌کشی مجازی آن‌ها می‌شود. مردم منتظر اقدام صریح و قاطع قوه قضائیه هستند.

5 دیدگاه در “استوری جنجالی الناز شاکردوست درباره اغتشاشات و واکنش ها را ببینید

 1. هموطن گفت:

  میگه بادکنک رو هم زیادی باد کنی تو صورت خودت میترکه..شده حکایت دولیبریتیامون..تاوان بها دادن به اشخاص بی بها به جای بُلد کردن دانشمندان کشور رو تحویل بگیرین

 2. مهناز گفت:
  5
  1

  به قول دلقک بزرگ مهران مدیری (( رفتین شمال تو جنگل جوج زدین و اون بین یه فیلمی هم گرفتین )) . خانم بازیگر سرتون تو کار خودتون باشه و ادای ناجی رو درنیارین ، تو رو چه به نقل حدیث و قانون اساسی . شما به بادیگاردات بگو حواسشون بیشتر به دورت باشه تا ۳۰خِط نکنن .

 3. بهمن گفت:
  4
  2

  دنبال چی می‌گردن. ایران ایران و وطن وطن میکنن.از اونطرف میخوان دودستی ایران رو تقدیم اجانب کنن. دوراز جون اون عده وطن پرست ، اینا مث سگ می‌مونن که میخوان از وطن به نفع آمریکا و اسرائیل و انگلیس حفاظت کنن. کور خوندن.
  چی میخوان؟ عکساشون رو که میذارن نیمه لخت هستن ، اون رو هم قبول ندارن و میخوان پا فراتر بذارن. پول یامفت به بعضی ها نمیسازه هار میشن.

 4. مریم گفت:
  16
  5

  راستی خانوم بازیگر به همکارانت متذکر شو که تک تک شماهایی که در آتش فتنه دمیدید در روز قیامت شهدای دفاع مقدس و شهدای امنیت جلوی شماها بر سر پل صراط قد علم خواهند کرد و از تک تک فتنه گران همانطور که در وصیت نامه هاشان قید شده بیزاری می جویند و گله مند و شاکی هستند. شهدا ی دفاع مقدس و مدافعان حرم و شهدای امنیت دلبسته ی این نظام و رهبرش بودند وصیت نامه هاشان خود گواه مدعای من است. امثال علی کریمی بی همه چیز در ریخته شدن خون شهید مظلوم و غریب ارمان علی وردی نقش دارند خدا از امثال علی کریمی نگذرد ما مردم که نمیگذریم

 5. مریم گفت:
  16
  7

  متاسفم برای بازیگران ناآگاه و نادان و بعضا خائن و وطن فروش کشور
  از امیرالمومنین مایه نگذار که امیرالمومنین به شدت از خوارج قرآن سر به نیزه کن بدش می اومد. حالا که صحبت از اهل بیت به میون آووردی بهتره احادیث ائمه ع رو راجع به حجاب هم مطالعه کنی. نه اینکه هر جا منافع شخصیت اقتضا میکرد به یاد ائمه بیوفتی!!!
  دیگر هیچ کدوم از آثار شما بازیگران که در آتش فتنه دمیدید را تماشا نخواهم کرد. حیف پول و وقت که صرف تماشای آثار اکثرا بی محتوا و مزخرف شما سینماگران شد.

نظرات