تفریحات

عکس / استوری جنجالی سمانه پاکدل علیه زاکانی با ماجرای شکایت شهرداری تهران

0

علت دقیق شکایت زاکانی شهردار تهران از سمانه پاکدل مشخص شد با ماجرای کامل

استوری جنجالی سمانه پاکدل علیه زاکانی دردسرساز شد + عکس شکایت شهرداری تهران از سمانه پاکدل به دلیل انتشار شایعه مبتذل درباره دختران ایرانی معترض به نقل از زاکانی شهردار تهران خبری است که امروز از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی و رسانه در حال انتشار و دست به دست شدن است

شکایت زاکانی از سمانه پاکدل

استوری سمانه پاکدل بر علیه علیرضا زاکانی چه بود؟

علت دقیق شکایت زاکانی شهردار تهران از خانم بازیگر مشخص شد و سخنگوی شهردای تهران از شکایت اداره کل حقوقی شهرداری تهران از بازیگر زن ایرانی بابت نشر اکاذیب علیه علیرضا زاکانی، شهردار تهران شکایت کرد.

استوری سمانه پاکدل و شکایت زاکانی در فضای مجازی غوغا کرد. چند روزیست شایعاتی درباره اظهارنظر علیرضا زاکانی شهردار تهران، درباره راه‌اندازی خانه عفاف منتشر شده بود که واکنش‌هایی در پی داشت.

به گزارش همشهری آنلاین، عبدالمطهر محمدخانی در صفحه توییتر خود نوشت: « جریان ضد ایرانی یک شایعه مبتذل به نقل از شهردار تهران ساخت. خانم سمانه پاکدل هم با انتشار این فیک نیوز توهین آمیز علیه دختران هموطن در صفحه خود، برخی از مردم را به اشتباه انداخت و پس از مشخص شدن حقیقت هیچ تلاشی برای اصلاح نکرد. برای جلوگیری از تکرار ناگزیر از شکایت حقوقی شدیم.

شایعه منتسب به شهردار تهران چه بود:

استوری سمانه پاکدل بر علیه علیرضا زاکانی چه بود؟
عکس شکایت شهرداری تهران

استوری جنجالی سمانه پاکدل علیه زاکانی دردسرساز شد +عکس شکایت شهرداری تهران

به تازگی شایعاتی درباره اظهارنظر علیرضا زاکانی شهردار تهران، درباره راه‌اندازی خانه عفاف منتشر شده بود که واکنش‌هایی در پی داشت. یکی از این واکنش‌ها، استوری سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون بود که حالا سخنگوی شهرداری تهران با انتشار آن استوری و تصویری از شکواییه رسمی شهرداری تهران علیه این بازیگر، از طرح شکایت شهرداری پایتخت خبر داده است.

نظرات