بیوگرافی مریم موسویان بازیگر نقش اسرا در سریال آتش سرد + عکس های جدید

1

مریم موسویان : متولد دهه ۷۰ بازیگر تئاتر و تلوزیون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی مریم موسویان و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

مریم موسویان

وی علاوه بر بازیگری نویسنده جوان و فعال نیز هست.

سوابق هنری

وی بازیگری را از روی صحنه نمایش شروع کرده و در عرصه تئاتر موفق بوده است تا حدی که در بسیاری از نمایش های معروف مانند بینوایان،فلزات چکش خوار، الیور توئیست او در این نمایش  در کنار هنرمندان مشهور و محبوب و همینطور درجه یک مانند نوید محمدزاده،هوتن شکیبا،مهناز افشار و… همبازی شده. او در نهایت بعد از تلاش های فراوان در تئاتر و فیلم کوتاه مانند زمانی برای از دست دادن به تلوزیون آمد و حضور موفقی داشت البته یکی از کارهای وی هنوز پخش نشده و یک کار تاریخی درجه یک است.

وی اما حالا با بازی در سریال آتش سرد در نقش اسرا بسیار دیده شده و تاکنون موفق بوده،او نقش دختری نجیب،پزشک وظیفه شناس و عاشق را روایت می کند که در این میان مشکلاتی هم برای او پیش می آید، وی به همین جهت توانسته خوب از پس آن بربیاید. ناگفته نماند وی در این سریال هم با بازیگران بسیار خوبی همبازی شده.

شاید می توان گفت او بازیگر بسیار خوش شانس و البته موفق است زیرا در تمام کارهای خود علاوه بر اینکه در کارهای بسیار درجه یک بازی کرده با بازیگران بسیار موفق هم همبازی شده و قطعا از تمامی آن ها درس گرفته.

مریم موسویان بازیگر نقش اسرا

همسر مریم موسویان کیست

متاسفانه از زندگی شخصی و وضعیت تاهل او چیزی در دست نیست.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی maryam_mousavian_ در دسترس عموم قرار دارد.

سریال و مجموعه های تلویزیونی

دیگر عکس های مریم موسویان

بازیگر نقش اسرا در سریال آتش سرد

همسر مریم موسویان

اینستاگرام مریم موسویان

همسر مریم موسویان

آثار مریم موسویان

عکس های مریم موسویان

بیوگرافی مریم موسویان

مریم موسویان کیست

همراه ما باشید

1 دیدگاه در “بیوگرافی مریم موسویان بازیگر نقش اسرا در سریال آتش سرد + عکس های جدید

  1. محمد گفت:
    6
    8

    سلام نشان دادن عکس خانوم در حالی که حجابش به نحو کامل رعایت نشده خوب نیست و اینکه هر چیزی که از لحاظ شرعی اشکال دارد خوب نیست

نظرات