تفریحات

فیلم کامل علت مرگ سارینا اسماعیل زاده از زبانش مادرش و واکنش ها را ببینید

1

فیلم کامل علت فوت سارینا اسماعیل زاده از زبانش مادرش و واکنش ها را ببینید در ویدئوی اظهارات مادر سارینا اسماعیل زاده درباره علت مرگ دخترش و دلیل مرگ سارینا اسماعیل زاده دختر ۱۶ ساله کرجی همراه عکس و فیلم و تشریح جزئیات ببینید

علت مرگ سارینا اسماعیل زاده

فیلم کامل علت و دلیل مرگ سارینا اسماعیل زاده از زبانش مادرش و واکنش ها را ببینید

ویدئوی منتشر شده از سوی قوه قضائیه درباره نحوه فوت و علت مرگ سارینا اسماعیل زاده دختر کرجی و حرف ها و صحبت های مادر سارینا اسماعیل زاده درباره علت فوت و مرگ دخترش بارتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است. او در اظهاراتش بیان کرده که دخترش بر اثر خودکشی جان باخته و خبر کشته شدنش در اعتراضات توسط باتوم به دست ماموران امنیتی صحت ندارد.

در روزهای اخیر، سارینا اسماعیل زاده به گفته رسانه‌های معاند در اغتشاسات اخیر به دست ماموران امنیتی کشته شده که حرف های مادرش را در ویدئوی زیر بشنوید:

دانلود ویدئو

به گزارش تسنیم، رسانه‌های ضدانقلاب در ادامه پروژه کشته‌سازی خود فوت سارینا اسماعیل‌زاده را به اغتشاشات اخیر نسبت داده و در خبری کذب مدعی‌ شده‌اند که این نوجوان کرجی به‌دست نیروهای امنیتی کشته شده است اما توضیحات رسمی رئیس‌کل دادگستری استان البرز علت مرگ سارینا‌ اسماعیل‌زاده را چیز دیگری عنوان می‌کند. حسین فاضلی‌هریکندی درباره جزئیات فوت سارینا اسماعیل‌زاده به مرکز رسانه قوه قضائیه گفت: در نخستین دقایق روز دوم مهرماه در حدود ۲۰ دقیقه بامداد، طی تماس تلفنی کلانتری ۱۴ رسالت کرج، گزارش یک مورد سقوط از ارتفاع به قاضی کشیک دادسرای ناحیه یک کرج ارائه شد. پس از دریافت این گزارش بازپرس کشیک دادسرای مذکور شخصاً در محل حادثه حاضر شد و با بررسی‌های اولیه مشخص شد جسد متعلق به دختر نوجوانی حدوداً ۱۶ساله است که در محل ورودی پارکینگ پشتی ساختمان همسایه منزل مادربزرگ متوفی در عظیمیه کرج قرار داشت.

رئیس‌کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه بلافاصله تحقیقات اولیه در این خصوص از سوی خود بازپرس از مأمور کلانتری، مادر و مادربزرگ متوفی آغاز شد، بیان کرد: با بررسی‌های اولیه مشخص شده است متوفی که به‌همراه مادر خود در همان شب در منزل مادربزرگ خود بودند از راه‌پله منزل مادربزرگ، خود را به پشت‌بام طبقه پنجم رسانده و از آنجا پس از ورود به پشت‌بام همسایه به پایین پریده و طبق بررسی‌های اولیه خودکشی کرده است.

وی با ابراز اینکه تحقیقات بازپرسی از مادر ایشان مشخص کرده است که متوفی سابقه خودکشی ناموفق با مصرف قرص داشته است، متذکر شد: پلیس نیز با تماس تلفنی همسایه از موضوع سقوط از ارتفاع مطلع شده و به محل مراجعه کرده است و با حضور اورژانس در محل مشخص شد که وی متأسفانه فوت کرده است. طبق گزارش پزشکی قانونی هم علت فوت این دختر نوجوان، شوک ناشی از ضربه به‌دنبال صدمات و شکستگی‌های متعدد و خونریزی به‌واسطه سقوط از ارتفاع بوده است.

1 دیدگاه در “فیلم کامل علت مرگ سارینا اسماعیل زاده از زبانش مادرش و واکنش ها را ببینید

  1. ایران گفت:
    43
    13

    مطمینی مامانشه….انگارنه انگاردخترش فوت شده…احیانازن داییش نیست..🤣🤣🤣

نظرات