تفریحات

بیوگرافی و ماجرای شهادت پوریا احمدی بسیجی در اغتشاشات + خانواده

3

پوریا احمدی بسیجی کیست بیوگرافی و ماجرای شهادت پوریا احمدی در اغتشاشات + خانواده

بیوگرافی پوریا احمدی بسیجی و همسر و فرزندانش

پوریا احمدی بسیجی کیست : او زاده سال ۱۳۵۷ در تهران در منطقه پیروزی تهران توسط اغتشاشاگران در ۱۲ مهر ماه ۱۴۰۱ به شهادت رسید در ادامه معرفی و بیوگرافی شهید پوریا احمدی شهید مدافع امنیت و همسرش و خانواده اش از از بسیج خیابان پیروزی تهران تا درگیری و شهادت با ضربات چاقو می پردازیم.

بیوگرافی پوریا احمدی بسیجی کیست

سوابق

شهید احمدی یکی از بسیجیان تهرانی بود که برای مقابله با اغتشاشگران و ایجاد آرامش در منطقه در منطقه پیروزی حضور پیدا کرده بود که مورد حملات وحشیانه اوباش در درگیری قرار گرفت و بر اثر اصابت ۹ ضربه چاقو بشدت مجروح شد. اما درمان‌های پزشکی موثر واقع نشده و او بعد از حدود دو هفته عصر روز ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در بیمارستان به شهادت رسید.

شهید پوریا احمدی متولد ۱۳۵۷ و دارای شغل آزاد بود. او متاهل و دارای همسر و دو دختر ۱۶ و ۹ ساله دارد. بعد از شهید حسین تقی پور که در منطقه تهرانپارس مجروح شده و به شهادت رسید، شهید احمدی دومین شهید بسیجی مدافع امنیت در تهران طی اغتشاشات اخیر است.

پوریا احمدی بسیجی کیست بیوگرافی و ماجرای شهادت پوریا احمدی در اغتشاشات + خانواده

مراسم تشییع

مراسم وداع با شهید مدافع امنیت بسیجی «پوریا احمدی» در معراج شهدای تهران پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ با حضور مردم و خانواده شهید و مادر و همسر و فرزندانش برگزار شد. مراسم تشییع پیکر مطهر شهید پوریا احمدی، روز جمعه ۱۵ مهرماه ۱۴۰۱ در تهران از ساعت ۱۰ صبح در میدان امام حسین به سوی گلزار شهدای بهشت زهرا(س) ادامه و منتقل می‌شود و در جوار دیگر شهدای انقلاب به خاک سپرده می شود.

سوابق پوریا احمدی بسیجی منطقه پیروزی

نحوه شهادت

شهید احمدی از بسیجیان و نیروهای بسیجی منطقه پیروزی تهران است که در روز ۳۰ شهریور ماه امسال در جریان اغتشاشات در منطقه پیروزی تهران بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقوی آشوبگران مجروح شده بود که بعد از گذشت چند روز بخاطر شدت جراحات در ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ به شهادت رسید.

بسیجی مدافع امنیت، پوریا احمدی که چندی پیش در اغتشاشات تهران مجروح شده بود، روز گذشته به شهادت رسید.

عکس همسر پوریا احمدی بسیجی

 

3 دیدگاه در “بیوگرافی و ماجرای شهادت پوریا احمدی بسیجی در اغتشاشات + خانواده

 1. مجتبی گفت:

  خدا به دختراش صبر بده دختر بابایی ایه خیلی واسشون سخته ان شاءالله شهید عزیز اون دنیا ما رو هم شفاعت کنه

 2. سید گفت:
  13
  26

  نویسنده عزیز شما که به ۹ ضربه چاقو میگی وحشیانه برام جالبه بدونم برای قتل حمید حاجی زاده با ۲۷ ضربه چاقو و پسر ۹ سالش کارون حاجی زاده با ۱۰ضربه به گفته خودتون و ۱۶ ضربه به گفته عموش ، از چه واژه ای استفاده می کنید؟ یه ضرب المثلی هست که میگه از هر دستی بدی از همون دست هم پس میگیری .

 3. سید گفت:
  22
  6

  خدا لعنت کنه باعث و بانی گرفته شدن این جانهای عزیز
  تک تک کسانی که حتی با حرف نابجا و هر حرکتی زمینه این جنایات رو فراهم کردن
  فردای قیامت در قتل این افراد به اندازه خودشون سهیمن

نظرات