همه جا با فرادرس

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

9

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ – اینترنت اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشه مهر ۱۴۰۱ اینترنت همراه کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ + زمان دقیق وصل شدن اینترنت کی وصل میشه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ و آیا قطعی اینترنت واتساپ و اینستاگرام تمام شد کی وصل میشه امروز با جزئیات میخوانید:

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه 14 مهر 1401 (قطعی اینترنت همراه امروز)

اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

باتوجه به آرام شدن جو اغتشاشات در کشور محدویت های اینترنتی کمتر شده و برخی اپراتورها به فعالیت عادی بازگشتند، اما هنوز زمان رفع محدودیت های اینترنت اینستاگرام و واتساپ مهر ۱۴۰۱ مشخص نیست

بدلیل نا آرامی‌های اخیر و سوء استفاده اغتشاشگران از شبکه‌های اجتماعی، محدودیت‌هایی در اینترنت همراه و اینترنت اینستاگرام و واتساپ اعمال شده است. ساعات قطعی اینترنت همراه متغیر بوده و از حوالی ساعت ۱۵ تا ۲۴ دچار قطعی و اختلال بوده است. اما با این حال اینترنت خانگی هنوز مشمول قطعی نشده و اما گاهی با اختلال همراه است.

در روزهای اخیر اینترنت تلفن همراه در بازه زمانی ساعت ۱۶ الی ۲۴ به طور کامل قطع می‌شد و صرفا دسترسی به سایت های داخلی امکانپذیر بود. همچنین اینستاگرام و واتساپ نیز همچنان فیلتر می باشد.

طبق آخرین خبرها، از رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ خبری نیست و عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات درباره فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفته بود: همانطور که قبلاً هم مراجع ذیصلاح گفتند، برخی پلتفرم‌های بعضاً آمریکایی بستری برای اغتشاشات شده بودند که محدودیت‌هایی بر آن‌ها اعمال شده است.

او گفت:  قطعی اینترنت و اینستاگرام و واتساپ به من مربوط نمی شود و باید وزیر کشور درباره زمان وصل شدن اینستاگرام و واتس آپ تصمیم بگیرد

در روزهای اخیر بسیاری از کاربران و صاحبان کسب کار از ادامه قطعی شبکه های اجتماعی اعلام نارضایتی کرده و خبر از مختل شدن ارتباطات روزمره و آسیب به کسب و کار خود می دهند.

احمد وحیدی وزیر کشور می گوید: در اتفاقات اخیر، بعضی از شبکه‌های مجازی آتش بیار معرکه بودند و ساماندهی اغتشاشات را بر عهده داشتند. بخش زیادی از آشوب‌ها تحت آموزش همین فضای مجازی بوده است و برای دور زدن قطعی اینترنت از روش‌هایی استفاده می‌کردند.

او گفت: برخی از این شبکه‌های مجازی با انتشار برخی تصاویر که بعضا واقعی هم نیستند، تلاش می‌کنند هم مردم را تحریک کرده و هم به آن‌ها آموزش دهند. طبیعی است در چنین حالتی ما برای حفظ امنیت، نظم عمومی، آرامش و حقوق شهروندی مردم، محدودیت‌هایی را اعمال می‌کنیم تا نتوانند آن‌ها از مسیر شبکه‌های مجازی، اغتشاشات را هدایت کنند.

به گفته وزیر کشور، تا پایان یافتن اغتشاشات محدودیت های اینترنتی ادامه دارد. اغتشاشگران موجب اعمال چنین محدودیت‌هایی می‌شوند و هرگاه دستگاه امنیتی و اطلاعاتی مطمئن شود که دیگر چنین موضوعیتی نیست این محدودیت‌ها برداشته می‌شود.

بعد از اعتراضات به مرگ مهسا امینی و گشت ارشاد در هفته گذشته اینستاگرام، واتس‌اپ، گوگل‌پلی، اپ‌استور، لینکدین، سایت اینترنت ماهواره‌ای استارلینک و بازی کلش‌اوکلنز مسدود و فیلتر شدند. گزارش‌ها حاکی از این است که اینترنت همراه و اینترنت ثابت نیز در نقاط مختلف کشور طی ساعاتی از روز قطع می‌شود.

9 دیدگاه در “اینترنت کی وصل میشه امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

 1. نرگس گفت:

  و باتوم آفریده شد تا بشود سر خط خبرهای دروغ شبکه های بی بی سیو اینترنشنال
  بچه ها امروز گربمون چون ازادی میخاس توسط نیروی پلیس با ضربه باتوم به سرش به دلیل شکستن جمجش مرد🥲مطمعنم ای چیزی که گفتم ادمایه …خول حتما باور میکنن همینجور که مرگ خیلیا رو باور کردن
  قبل این اعتراضات هم بخدا دانشجو دانش اموز مردم عادی به هر دلیلی بیماری تصادف… میمردن الان تا یکی میمیره میگن دولت کشته

 2. مینو گفت:

  سلام خواهشا واتساپ و اینیستا رو هرچه زودتر وصل کنید من‌کار کافینتی داشتم 😔😔😔

 3. رفع فیلتر کنید حق مسلم مردم گفت:

  رفع فیلتر کنید رفع فیلتر کنید رفع فیلتر کنید صبر مردم حدی داره بس کنید کره شمالی ها بسه تمومش کنید

 4. مهدی گفت:

  اطلاعات سپاه دستگیرشون کنه بعد دستگیری شون نت رو وصل کنین به زندگی مون برسیم

 5. رامین گفت:
  1
  1

  اینستا رو وصل نکنید که پولم حروم شد

 6. امیر گفت:

  اینترنت تو وصل کنین دیگه چنتا بیکار اومد یه غلطی کرد چرا اینترنت همه رو غط میکنین آخه

 7. رها گفت:

  چی بگم خوبس

 8. مهناز گفت:
  6
  1

  خواهش میکنم اینستاگرام رو زودتر وصل کنید من ب این فضا عادت دارم نرم سرسام میگیرم😭😭 تو رو بخدا چرا به خاطر ی عده اشوبگر حق مردمو ضایع میکنید

 9. زینب گفت:
  13

  واتساپ وصل شه لطفا.ممنوووووون

نظرات