همه جا با فرادرس

پخش زنده و آنلاین بازی فوتسال ایران و تایلند ۲۰۲۲ امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

0

پخش زنده و آنلاین بازی فوتسال ایران و تایلند ۲۰۲۲ امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

پخش زنده و آنلاین بازی فوتسال ایران و تایلند امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ مرحله نیمه نهایی جام جملت های آسیا ۲۰۲۲ کویت + نتیجه بازی فوتسال ایران تایلند امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ همراه فیلم خلاصه بازی فوتسال ایران و تایلند مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ برای تماشای آنلاین و زنده بازی فوتسال ایران و تایلند امروز پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ با کیفیت عالی در ساعت ۲۰:۳۰ با نتیجه و خلاصه به ادامه مطلب بروید

نتیجه و خلاصه فوتسال ایران و تایلند امروز 2022 مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا

نتیجه و خلاصه فوتسال ایران و تایلند امروز ۲۰۲۲ مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا

امروز پنجشنبه چهاردهم مهرماه ۱۴۰۱ از سری رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۲ کویت مرحله نیمه نهایی ایران به مصاف تایلند می رود.

این مسابقه در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران از شبکه های پخش زنده روی آنتن می رود. تیم ملی فوتسال ایران پس از برد پرگل مقابل تایلند در نیمه نهایی به مصاف تایلند می رود.

گفتنی است که پس از اتمام یک چهارم نهایی رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا ۲۰۲۲ کویت، ملی پوشان ایران در نیمه نهایی با تایلند به رقابت می پردازند.

امروز علاوه بر بازی ایران تایلند، تیم های ازبکستان و ژاپن نیز به مصاف هم می روند

فوتسال ایران و تایلند نیمه نهایی جام ملت های آسیا ۲۰۲۲ ساعت چنده ؟

ساعت بازی فوتسال ایران با تایلند ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ از حوالی ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران پخش خواهد شد و تا ساعاتی دیگر نتیجه بازی بروز رسانی میشود:

شبکه های پخش

بازی فوتسال ایران با تایلند در مرحله نیمه نهایی در مسابقات قهرمانی آسیا در کویت را به صورت زنده از حرف تازه و شبکه های بین اسپورت و شبکه اسکای اسپورت و آنتن و تلوبیون و شبکه سه خش خواهد شد.

[برای تماشای آنلاین و زنده بازی اینجا کلیک کنید]

برنامه و ساعت بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا مشخص شد و ایران از ساعت ۲۰:۳۰ روز پنج‌شنبه به مصاف تایلند خواهند رفت.

چهار تیم حاضر در مرحله نیمه‌ نهایی جام ملت‌های آسیا مشخص شدند و تیم‌های ملی فوتسال ایران، ژاپن، تایلند و ازبکستان ۴ تیم‌ حاضر در نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات لقب گرفتند. ایران توانست با نتیجه ۸ بر یک ویتنام را شکست دهد، ژاپن با نتیجه ۳ بر ۲ اندونزی را مغلوب کرد، تایلند با نتیجه ۳ بر ۲ تاجیکستان را از پیش رو برداشت و کویت میزبان هم با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ازبکستان شد.

برنامه بازی‌های نیمه‌نهایی به شرح زیر است:

پنج‌شنبه ۱۴ مهر

ازبکستان – ژاپن، ساعت ۱۷:۳۰

تایلند – ایران، ساعت ۲۰:۳۰

شاگردان شمسایی در مرحله گروهی مقابل اندونزی، تایوان و لبنان به برد‌های خیره کننده‎‌ای دست یافتند و با کسب ۹ امتیاز ممکنه، راهی مرحله بعدی رقابت‌ها که به میزبانی کویت برگزار می‌شود، شدند. حسین طیبی و بهمن جعفری دو بازیکن مشهدی تیم ملی فوتسال در این دوره از رقابت‌ها هستند.

 

نظرات