تفریحات

فیلم / حضور فوتبالیست های قدیمی در مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مغانلو

0

فیلم / حضور فوتبالیست های قدیمی در مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مغانلو

حضور فوتبالیست های قدیمی در مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مغانلو بازیگر سینما و تلویزیون با عکس و تصاویر بازیکنان قدیمی فوتبال در مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مقانلو بازیگر و کمال خلیلیان بازیکن فوتبال در ادامه مطلب مشاهده کنید

مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان

در مراسم تشییع و خاکسپاری ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مغانلو تعدادی از فوتبالیست های قدیمی و بازیکنان با ساقه فونبال ایران حضور داشتند. در این مراسم که روز یمشنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱ در قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا برگزار شد، تعدادی از فوتبالیست ها و هم تیمی های کامل خلیلیان از جمله ناصر محمدخانی و محمد پنجعلی و … شرکت کرده بودند. فیلم کامل خاکسپاری ارشیا خلیلیان را در زیر ببینید:

فیلم / حضور فوتبالیست های قدیمی در مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مغانلو

لازم به ذکر است پسر ۲۶ ساله نسرین مغانلو که دو هفته پیش از آمریکا برای دیدن مادرش به ایران بازگشته بود که روز پنجشنبه ۷ مهر در منزلش درگذشت. او که مدتی در آمریکا تحت درمان بوده روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته و پس از اینکه دچار حالت تهوع شد جان باخت. همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

فیلم مراسم خاکسپاری ارشیا خلیلیان پسر نسرین مغانلو

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

دلیل مرگ ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مغانلو

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در آمریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند.

نظرات