اینترنت کی وصل میشه امروز یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

2

اینترنت کی وصل میشه امروز یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ – اینترنت اینستاگرام و واتساپ و همراه کی وصل میشه امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ + زمان دقیق وصل شدن اینترنت کی وصل میشه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱ با جزئیات میخوانید:

اینترنت کی وصل میشه امروز یکشنبه 10 مهر 1401 (قطعی اینترنت همراه امروز)

اینترنت کی وصل میشه امروز یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

همزمان با آغاز اغتشاشات و تجمعات اعتراضی، اینترنت همراه و اینترنت اینستاگرام و واتساپ از ساعت ۱۷ (۵ عصر) با محدودیت همراه بوده است و تا حوالی ساعت ۲۴ (۱۲ شب) قطع میشود و امروز نیز (۱۰ مهر ۱۴۰۱) این قطعی ادامه دارد.

خبرهای جدید حاکی از این است زمان قطعی رفع محدودیت های اینترنتی هنوز مشخص نیست و اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در برخی روزها تا ساعت ۲۴ ادامه دارد. امروز مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات اعلام کرده که هیچ دستوری جهت رفع فیلتر واتس‌اپ صادر نشده است.

اما بر اساس گزارش کاربران، در برخی روزها از ساعت ۲۰ ، اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در کشور فعال شده است اما واتس‌اپ و اینستاگرام همچنان فیلتر هستند، این در حالی است که در روزهای اخیر اینترنت تلفن همراه در بازه زمانی ساعت ۱۶ الی ۲۴ به طور کامل قطع می‌شد و صرفا دسترسی به سایت های داخلی امکانپذیر بود.

البته ساعات قطعی اینترنت همراه متغییر بوده و از حوالی ساعت ۱۵ تا ۲۴ دچار قطعی و اختلال بوده است. اما با این حال اینترنت خانگی هنوز مشمول قطعی نشده و اما گاهی با اختلال همراه است.

طبق آخرین خبرها، از رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ خبری نیست و عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات درباره فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفته بود: همانطور که قبلاً هم مراجع ذیصلاح گفتند، برخی پلتفرم‌های بعضاً آمریکایی بستری برای اغتشاشات شده بودند که محدودیت‌هایی بر آن‌ها اعمال شده است.

در روزهای اخیر بسیاری از کاربران و صاحبان کسب کار از ادامه قطعی شبکه های اجتماعی اعلام نارضایتی کرده و خبر از مختل شدن ارتباطات روزمره و آسیب به کسب و کار خود می دهند.

گفتنی است که از ساعاتی پیش خبری مبنی رفع فیلتر واتساپ در برخی از اپرتورها در شبکه های اجتماعی منتشر شد که وزارت ارتباطات این موضوع را رد کرد. صبح امروز گویا در برخی از اپراتورهای اینترنت، واتس‌اپ به سختی و در حد ارسال پیام و نه فایل‌های صوتی و تصویری در دسترس بوده است.

با این حال، کسانی که این موضوع را منتشر کرده بودند، موضوع رفع فیلتر از این پیام رسان را تا حد زیادی منتفی دانسته بودند.

2 دیدگاه در “اینترنت کی وصل میشه امروز یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ (قطعی اینترنت همراه امروز)

  1. بهزاد گفت:

    زورش بع انترنیت رسیده

  2. دونات شکلاتی گفت:
    1
    3

    کاش زودتر وصل بشه

نظرات