فیلم کامل تحقیر و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات آلمان و واکنش ها را ببینید

2

ماجرای فیلم کامل تحقیر و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات اعتراضی در آلمان و واکنش ها را ببینید در ویدئوی بیرون کردن و حمله معترضین به مهناز افشار در تجمع اعتراضی ۹ مهر ۱۴۰۱ در دوسلدورفِ آلمان و کتک زدن او بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و برخی کاربران به حواشی مهناز افشار در آلمان گفتند: وقتی سر نخواستنت دعواست!

حمله و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات آلمان

فیلم کامل تحقیر و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات آلمان و واکنش ها را ببینید

بتازگی ویدئو و فیلم حمله معترضین به مهناز افشار در تجمعات آلمان و کتک زدن و بیرون کردن او در شبکه های اجتماعی در حال انتشار و دست به دست شدن است که واکنش های زیادی در توئیتر و اینستاگرام داشته و به خبر حائز روز تبدیل شده است. فیلم کتک خوردن مهناز افشار توسط براندازان و ایرانیان ضد انقلاب در آلمان هم اکنون در توئیتر و اینستاگرام به یکی از پربازدیدترین ویدئوهای روز تبدیل شده است که در زیر مشاهده می کنید:

دانلود ویدئو

گفتنی است که مهناز افشار که روز گذشته در تجمعات آلمان که در حمایت از اغتشاشات علیه ایران شرکت کرده بود توسط برخی از معترضین، با اهانت از جمع بیرون شد

به گزارش ایرنا: مهناز افشار در تجمع اعتراضی امروز دوسلدورفِ آلمان حاضر شده بود که از محل تجمع رانده شد!

بر اساس تصاویر منتشر شده در فضای مجازی گروهی از حاضران در تجمع روز شنبه ۱ اکتبر ۲۰۲۲ در شهر دوسلدورف با مهناز افشار درگیری لفظی پیدا کردند. این طور به نظر می‌رسد که افراد درگیر از او خواسته‌اند که علیه مسئولان ایرانی شعارهای تند بدهد!

فیلم کامل تحقیر و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات آلمان و واکنش ها را ببینید

لازم به ذکر است که مهناز افشار در سال ۱۳۷۶ با بازی در سریال گمشده پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه حاتمی اولین حضورش در سینما را رقم زد. او با بازی در فیلم سینمایی شور عشق در سال ۱۳۷۹ شناخته شد و به شهرت رسید و با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید و توانست طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

جدیدترین بازی مهناز افشار قبل از مهاجرت به آلمان در سال ۱۳۹۳ در فیلم سینمایی نهنگ عنبر و سریال شبکه خانگی گلشیفته در کنار شیلا خداداد بود

2 دیدگاه در “فیلم کامل تحقیر و کتک زدن مهناز افشار در تجمعات آلمان و واکنش ها را ببینید

 1. هوشنگ گفت:
  7
  1

  مهناز فشار رفته آلمان گ*ه زیادی خورده می خواد برای آینده جای پا برای خودش و همسرش درست کنه

 2. کودک کار وسرپرست خانواده دهه شصتی قم گفت:
  15
  1

  چوب غیب خدا

نظرات