همه جا با فرادرس

فیلم کامل درگیری وحشتناک تماشاگران فوتبال در اندونزی و واکنش ها را ببینید

1

فیلم کامل درگیری وحشتناک تماشاگران فوتبال در اندونزی و واکنش ها را ببینید

ماجرای فیلم کامل درگیری تماشاگران مسابقه فوتبال در اندونزی و واکنش ها را ببینید در ویدئوی کتک کاری و درگیری تماشاگران فوتبال در اندونزی با نیروهای امنیتی و هواداران تیم مقابل در داخل زمین فوتبال بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و همه را شوکه کرد در ادامه فیلم لحظه درگیری خونین و وحشتناک تماشاگران یک مسابقه فوتبال در اندونزی و هجوم به داخل زمین و درگیر شدن آنها با نیروهای امنیتی و هواداران تیم مقابل با ۳۰۰ کشته و زخمی برجای گذاشت.

درگیری در مسابقه فوتبال در اندونزی

ویدئوی وحشتناک و تکان دهنده از کتک کاری و درگیری تماشاگران مسابقه فوتبال با نیروهای امنیتی و هواداران تیم مقابل در داخل زمین فوتبال بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و همه را شوکه کرد . این درگیری خونین و وحشتناک در مسابقه بین دو باشگاه فوتبال کروساهان آرِما و پرسبایا سورابایا در استادیوم کانجوروهان واقع در منطقه مالانگ در شرق جاوه برگزار شده بود که ۳۰۰ کشته و زخمی برجای گذاشت. فیلم درگیری و کتک کاری را در ویدئوی زیر ببینید:

دانلود ویدئو

رسانه‌های اندونزی بامداد یکشنبه ۲ اکتبر سال جاری (۲۰۲۲) از وقوع فاجعه انسانی در جریان برگزاری یک مسابقه فوتبال در جزیره جاوه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، پلیس جاوه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «هواداران تیم بازنده به داخل زمین فوتبال هجوم بردند و نیروهای امنیتی نیز ضمن تلاش برای جلوگیری از آشوب آنها، اقدام به پرتاب گاز اشک آور کردند».

طبق گزارش‌ها، زمانی که مسابقه بین دو باشگاه فوتبال «کروساهان آرِما» و «پرسبایا سورابایا» در استادیوم «کانجوروهان» واقع در منطقه مالانگ در شرق جاوه به پایان رسید، اوضاع به آشوب کشیده شد.

«نیکو آفینتا» رئیس پلیس منطقه شرقی این جزیره توضیح داد که در جریان این آشوب، ۱۲۷ نفر جان خود را از دست داده و حداقل ۱۸۸ نفر دیگر نیز دچار سطوح مختلفی از جراحات و آسیب شدند. شبکه انگلیسی «بی‌بی‌سی» نیز به نقل از آفینتا گزارش داد که دو افسر پلیس در میان کشته‌شدگان این حادثه هستند.

ماجرای فیلم کامل لحظه درگیری تماشاگران فوتبال در اندونزی و واکنش ها را ببینید

مقامات امنیتی اندونزی می‌گویند بیشتر تعداد کشته‌شدگان، به دلیل ازدحام هواداران در جریان مسابقه و گرفتار شدن عده بسیاری از تماشاگران زیر دست‌وپای دیگر افراد بود. شلیک گاز اشک‌آور نیز مزید بر علت خفگی بخش قابل توجهی از جان‌باختگان شد.

رویترز در ادامه به نقل از اتحادیه فوتبال اندونزی نوشت: «تحقیقات در مورد این آشوب و کشته شدن ده‌ها نفر از مردم کشور در این مسابقه فوتبال در جاوه آغاز شده است».

اتحادیه فوتبال اندونزی سپس اعلام کرد که به‌دلایل و ملاحظات امنیتی در پی این آشوب، تصمیم بر این شد که مسابقات فوتبال به مدت یک هفته تعلیق شود.

واکنش ها

وزیر ورزش اندونزی نیز گفت: «پس از ازدحام و هجوم مرگبار تماشاگران در استادیوم جاوه، اقدامات ایمنی در مسابقات فوتبال را مجددا ارزیابی خواهیم کرد».

1 دیدگاه در “فیلم کامل درگیری وحشتناک تماشاگران فوتبال در اندونزی و واکنش ها را ببینید

  1. مهدی گفت:

    چقدر کامل بود!!!!!!!!!!!!

نظرات