همه جا با فرادرس

زمان پخش و تکرار سریال روزی عقابی از شبکه تماشا ۱۴۰۱

0

سریال روزی عقابی : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال روزی عقابی برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب و به یاد ماندنی بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال روزی عقابی

این مجموعه به کارگردانی سید محمدرضا مفیدی و تهیه کنندگی سیما فیلم است که به سفارش شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته شده و محصول سال ۱۳۷۷ است که برای اولین بار از شبکه سوم سیما در سال ۱۳۷۸ پخش شد. حالا قرار است بعد از ۲۳ سال این سریال جذاب و به یاد ماندی از پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ از شبکه تماشا پخش شود. ناگفته نماند این مجموعه جایگزین سریال شوق پرواز خواهد شد. این مجموعه در ۱۱ قسمت وجود دارد و داستانی متفاوت را در زمان خودش داشت و همچنین برداشتی آزاد از فیلمنامه «ردپا» نوشته صادق الوعد می باشد.

همچنین یکی از حواشی این سریال  این است که پس از ۲۱ سال، شبکه ای فیلم ۲ در اقدامی عجیب این سریال را در مهر ماه سال ۱۳۹۷ به جای پخش در سایت یوتیوب اپلود کرد.

از جمله بازیگران این مجموعه می توان به پرستو گلستانی،فرامرز صدیقی،ناصر آقایی،حسین سحر خیز،محمد شیری،ابراهیم آبادی و… اشاره کرد.

داستان این مجموعه در واقع درباره یک اثر باستانی باارزش استوانه کوروش از موزه به سرقت می‌رود. کارآگاهانِ پلیس آگاهی ناجا درصدد پیدا کردن عاملانِ سرقت بر می‌آیند از آن سو، یکی از سارقان، همدستان خود را فریب داده…

زمان پخش سریال روزی عقابی از شبکه تماشا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال روزی عقابی

این مجموعه تلوزیونی ۱۱ قسمتی از پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ از شبکه تماشا پخش می شود. ناگفته نماند این مجموعه تکرار ندارد.

از جمله دیگر بازیگران این مجموعه می توان به حمید دلشکیب،کامران فیوضات،سیامک اشعریون،مسعود تکاور،علیرضا ریاحی،روناک شمیم،نسرین نکیسا،رضا ایزدی،طوطی سلیمی و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال خاطر انگیز و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات