همه جا با فرادرس

بیوگرافی امیر عرب براقی داور فوتبال و همسرش با عکس جدید + اینستاگرام و سوابق

0

بیوگرافی امیر عرب براقی داور فوتبال و همسرش با عکس جدید + اینستاگرام و سوابق

امیر عرب براقی : زاده ۸ آذر ۱۳۷۱ تهران، داور فوتبال اهل ایران است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی امیر عرب براقی داور فوتبال و همسر و فرزندانش با عکس های جدید و آثار و سوابق فوتبالی و خانواده و ویکی پدیا و نسبت خانوادگی با چهره های فوتبالی و پیج اینستاگرامش در ادامه مطلب از مجله حرف تازه میخوانید:

امیر عرب براقی داور فوتبال کیست

بیوگرافی و زندگینامه امیر عرب براقی

وی جوانترین داور فوتبال لیگ برتر ایران است. جالب است بدانید امیر عرب براقی برادر زن علیرضا فغانی داور فوتبال و پسر حسین عرب براقی داور پیشکسوت فوتبال ایران است.

سوابق ورزشی

امیر، فرزند حسین عرب‌براقی پیشکسوت داوری فوتبال ایران و رئیس کنونی دپارتمان داوری استان تهران است و در خانواده ای کاملا فوتبالی به دنیا امده است. از سن کم در لیگ برتر سوت زده و نامش در ۲۷ سالگی وارد لیست بین المللی شد. او در لیگ بیستم ۱۱ قضاوت داشت، ۲ بازی حذفی را سوت زد، ۵ بازی لیگ آزادگان را هم داوری کرد و عملکرد قابل قبولی را در حطیه داوری داشت. عرب براقی بازی های مهمی را سوت زده که از جمله دیدار پرسپولیس و نساجی در لیگ بیستم دو بار برای سرخ‌پوشان سوت زده و در لیگ نوزدهم قضاوت دیدار رفت پرسپولیس و ساپیا و داور بازی تراکتور و گل گهر سیرجان را نیز برعهده داشت.

بیوگرافی امیر عرب براقی داور فوتبال و همسرش با عکس جدید + اینستاگرام و سوابق

ازدواج و همسرش

از زندگی خصوصی و شخصی وی اطلاعی در دست نیست. اما او برادر زن علیرضا فغانی است و خویشاوند همسرش می باشد.

ماجرای حذف نامش از لیست داوران بین المللی

پس از مهاجرت علیرضا فغانی به استرالیا نام امیر عرب براقی از لیست داوران بین المللی حذف شد که حواشی و واکنش های را همراه داشت. از جمله امیر عرب براقی و پدرش حسین عرب براقی، او در این باره گفته: برای تربیت و پرورش من بالای یک میلیارد از بیت المال هزینه شده تا من دوره ببینم، حرفه‌ای شوم، به لیست بین المللی راه پیدا کنم، در لیست الیت قرار بگیرم، آن وقت جناب اصفهانیان برای مسائل شخصی و برای تسویه حساب با فغانی و خانواده اش، من را از لیست خارج می‌کند و به بیت المال لطمه می‌زند و هزینه روی دست داوری فوتبال ایران می‌گذارد. اصفهانیان زورش به فغانی نرسید، حرصش را سر من خالی کرد و می‌خواهد آینده داوری من را نابود کند. من کوتاه نمی‌آیم و حتما موضوع را از طریق نهاد‌های نظارتی پیگیری می‌کنم.

بیوگرافی و زندگینامه امیر عرب براقی

داور بازی پرسپولیس و گل گهر سرجان

عرب براقی در بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس به عنوان داور حضور داشت و این مسابقه را سوت زد. داوری مسابقه پرسپولیس و گل گهر برای او حواشی زیادی همراه بود. دو اخراج و یک کارت زرد و گرفتن پنالتی به نفع استقلال از حواشی و جنجال های امیر عرب براقی داور جوان لیگ برتر فوتبال ایران بود. او در نیمه ودم ساپینتو سرمربی استقلال را به دلیل درگیری با کادر فنی گل گهر اخراج کرد و همچنین بازیکن گلگ ه را نیز اخراج کرد. این بازی با نتیجه ۲ بر ۰ به سود استقلال به اتمام رسید.

پیج اینستاگرام

صفحه شخصی امیر عرب‌براقی را با نشانی
amir_arabbaraghi در اینستاگرام فعال است، اما متاسفانه از دسترس عموم خارج است و هیچ عکسی نیز در آن دیده نمی شود .

عکس های امیر عرب براقی داور فوتبال

سن امیر عرب براقی

امیر عرب براقی کیست

عکس های بیشتر امیر عرب براقی

امیر عرب براقی برادر زن علیرضا فغانی

 

نظرات