همه جا با فرادرس

بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

0

بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست بیوگرافی و عکس و اینستاگرام و آشنایی با محمد صادقی بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان همراه سن و ویکی پدیا و مصاحبه محمد صادقی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون با عکس های جدید در سریال بی همگان را در این صفحه از مجله حرف تازه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان

محمد صادقی از بازیگران جدید و نوظهور در فیلم و سریال های ایرانی است که برای اولین بار با بازی سریال مانکن در نقش آبتین برادر اخگر و سریال افرا به مخاطبان معرفی شد و با بازی در سریال بی همگان در نقش امیرعلی به شهرت رسید. اوج شهرت محمد صادقی با بازی در سریال افرا در نقش پیمان رقم خورد. وی اینروزها در سریال جدیدی به نام بی همگان در شبکه سه بازی می کند

سریال بی همگان توسط بهزهنگ توفیقی کارگردانی شده و مجموعه ای عاشقانه، اجتماعی درباره زندگی و عاشقانه های دو جوان می باشد

محمد صادقی در سریال بی همگان نقش امیرعلی را بازی کرده که درباره زندگی و کار و رابطه عاشقانه و خاستگاری از دختری پولدار است که با توجه سوابقش دچار مشکلات عدیده ای است و چالش های زندگی خانوادگی و عاشقانه اش است و او در کاراکتر یکی بازیگران اصلی و کلیدی به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست بیوگرافی و عکس جدید

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست

او متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۲ در تهران است و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی در رشته مدیریت اجرایی با گرایش صنایع می باشد. و هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست

سوابق هنری

آقای صادقی از سال ۹۱ بازیگری را با آموزشگاه استاد سمندریان آغاز کرد و از ترم دوم آموزشگاه تئاتر کار می کرد . او در تئاتر در نمایش های چون شاه لیر مسعود دلخواه، آماده اوس جواد مولانیا،‌ گالیله و … به ایفای نقش پرداخته است.

محمد صادقی اولین سریال تلویزیونی خود را با «افرا» تجربه کرده و ایفاگر نقش «پیمان» در این سریال است که توانست موفقیت زیادی کسب کند.
وی درباره نقش و کاراکتر تکراری گفته: ترجیحم این است که نقش های تکراری بازی نکنم و همین الان هم دوست ندارم دیگر نقشی مثل پیمان و آبتین بازی کنم و این برایم اولویت دارد تا اینکه بخواهم به این فکر کنم چه نقشی را دوست دارم.

بیوگرافی بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان کیست

گفتنی است که مجموعه تلویزیونی جدید شبکه سه سیما با حضور چهره های مشهور زیادی پخش آن اغاز می شود و در این مجموعه مهران مهام به عنوان تهیه کننده و بهرنگ توفیقی کارگردان می باشد. «بی‌همگان» کاری از گروه فیلم و سریال گروه سه سیما به تهیه‌کنندگی مهران مهام که با قلم سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور نوشته شده است و بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی کارگردانان این سریال بوده‌ اند، به زودی روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

عکس های بازیگر نقش امیرعلی در بی همگان

الگوی بازیگری وی هم ایرانی و هم خارجی هستند و در توضیح گفته: الگوهایم خیلی قدیمی نیستند به این خاطر که سینمای قدیم ایران را ندیدم و از بین بازیگران ایرانی جواد عزتی، شهاب حسینی و هوتن شکیبا را خیلی دوست دارم که قطعا وقتی نامشان می آید مخاطب خود بازیگر را در خاطر می آورد نه نقش هایی که بازی کرده است. البته آقای فروتن را خیلی زیاد دوست دارم و بیشتر از اینکه برایم الگوی بازیگری باشد برایم یک روانشناس است. قبل از مانکن و هم بازی شدن با هم این احساس را داشتم اما بعد از آنجا بیشتر به این باور نزدیک شدم.

بازیگر نقش امیرعلی در سریال بی همگان

نظرات