تفریحات

جزئیات جدید و کامل از نحوه مرگ و کشف جسد پسر نسرین مقانلو فاش شد

0

جزئیات جدید و کامل از نحوه مرگ و کشف جسد پسر نسرین مقانلو فاش شد

در پی مرگ پسر نسرین مقانلو بازیگر معروف سینما، جزئیات جدید و کامل از نحوه مرگ فرزند نسرین مقانلو و کشف جسد بر اساس تحقیقات پلیس فاش شد.همزمان با مرگ ارشیا پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد و خانم بازیگر نیز توضیحاتی درباره نحوه فوت پسر بزرگش عرشیا را افشا کرد.

جزئیات جدید و کامل از نحوه مرگ پسر نسرین مقانلو فاش شد

به گزارش ایران: ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند. با کشف جسد پسر نسرین مقانلو در اتاق خوابش تحقیقات پلیس آغاز شد.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا خلیلیان نام داشت پسر بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

عکسی از آخرین جشن تولد پسر نسرین مقانلو

جزئیات جدید و کامل از نحوه مرگ پسر نسرین مقانلو فاش شد

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است.اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

توضیحات خانم بازیگر درباره مرگ پسرش

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق و کشف جسد گفت:پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما ۱۰روز قبل برای دیدن من به ایران آمد.پسرم چندسال قبل درحادثه‌ای از ناحیه سردچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.

نظرات