همه جا با فرادرس

حنانه کیا دختر نوشهری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای مرگ حنانه کیا +علت فوت

1

حنانه کیا دختر نوشهری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای مرگ حنانه کیا +علت فوت

نام حنانه کیا با نام کامل حنانه کیا کجوری دختر ۲۳ ساله اهل نوشهر طی روزهای اخیر در شبکه های توئیتری و برخی اکانت ها بر سر زبان ها افتاده که گفته می شود در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ هنگام خروج از منزل و برای مراجعه به دندانپزشکی رفته بود که هنگام بازگشت به طرز مشکوکی فوت کرد.

حنانه کیا اهل نوشهر کیست

بیوگرافی حنانه کیا اهل نوشهر با عکس

نام حنانه کیا  اهل نوشهر طی روزهای اخیر در شبکه های توئیتری و برخی اکانت ها بر سر زبان ها افتاده که گفته می شود در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ هنگام خروج از منزل و برای مراجعه به دندانپزشکی رفته بود که هنگام بازگشت به خانه مورد اصابت گلوله افراد ناشناس قرار گرفت جان خود را از دست داد.

گفته شده که او در میدان آزادی نوشهر مورد اصابت گلوله افراد ناشناس قرار گرفته و هنوز مشخص نیست که توسط چه کسانی کشته شده است.

گفته میشود که حنانه کیا ۲۳ سال داشت و سه ماه پیش از نامزد کرده بود. در شهریور و مهرماه ۱۴۰۱ در اعتراض به مرگ دختری به نام مهسا امینی اهل سقز عده ای دست به تجمع زدند که در نهایت با سوء استفاده دشمنان قسم خورده ایران این تجمع به خشونت کشیده شد و رسانه های معاند به این اعتراضات دامن زدند و عوامل اغتشاشگر اقدام آتش زدن اموال مردم و خسارت زدن به بیت المال و اهانت به مساجد و قرآن زدند.

اغتشاشات اخیر

در همین رابطه دادستان کل کشور درباره رسیدگی به پرونده بازداشتی های اغتشاشات اخیر تصریح کرد: «افرادی که باعث شهادت و یا مجروحیت حافظان امنیت و مردم شده‌اند، سرکردگان و سردستگان در میدان و افرادی که حضور آنها سازمان یافته بوده، کسانی که اقدام به تخریب، تحریق اموال و اماکن خصوصی، عمومی، ادارات، بانک‌ها، پمپ بنزین‌ها، عابربانک‌ها و … کرده‌اند، افرادی که به مقرها و مکان‌های نظامی، انتظامی و امنیتی حمله کرده‌اند، افرادی که دارای سابقه شرکت در تجمعات و اعتراضات دوره‌های قبل هستند، اراذل و اوباش دارای سوابق مجرمانه، فعالان در فضای مجازی که نقش برجسته در تهییج، تشویق و سازماندهی اعتراضات داشته‌اند و اتباع بیگانه‌ای که در اعتراضات حضور داشته‌اند اگر پرونده اتهامی آنان دارای مستندات، مدارک و شواهد کافی است تا زمان برگزاری دادگاه و صدور حکم قطعی در بازداشت باشند و محاکمه آنان با دقت و سرعت و قاطعیت پیگیری و از دادگاه اشد مجازات و صدور احکام بازدارنده و بدون تخفیفات درخواست شود.»

1 دیدگاه در “حنانه کیا دختر نوشهری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای مرگ حنانه کیا +علت فوت

 1. حنانه گفت:
  7
  3

  روحش شاد و یادش گرامی 🖤
  هم نام منم هم فوت کرد و منم ناراحت شدم
  منم حنانه هستم و از مرگ حنانه کیا بسیار ناراحتم 😔
  خدا به بازماندگان صبر بدهد و من را در غم خود شریک بداند
  درد خانواده هم نام من درد من است 🖤

نظرات