همه جا با فرادرس

مدل های جدید ژاکت مردانه شیک ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

0

ژاکت مردانه : ژاکت یک پوشش گرم و مناسب برای پشت سر گذاشتن سرمای پاییز و بهار و داشتن آن زیر کاپشن جهت جلوگیری از نفوذ سرمای سوزناک زمستان برای آقایان است. به همین جهت ما مجموعه ایی از مدل های جدید ژاکت مردانه ۱۴۰۱ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

ژاکت مردانه

مدل های جدید ژاکت مردانه شیک ۱۴۰۱ + راهنمای خرید

نکات مهم خرید ژاکت مردانه :

فرم کلی ژاکت :  اولین نکته در خصوص خرید ژاکت مردانه توجه به فرم کلی این قبیل از البسه گرم و سبک مردانه است.فرم ژاکت انتخابی شما می تواند بصورت معمولی و یا فیت باشد. اگر از دسته آقایانی هستید که دارای تناسب اندام خوبی می باشید و قصد استفاده از دیگر لباس های گرمتان را زیر ژاکتتان ندارید، می توانید از مدل های فیت یا همان جاذب و در غیر این صورت از مدل های معمولی و یا آزاد بهره گیری کنید.

ژاکت مردانه شیک

راهنمای خرید

جنس لباس : نکته دوم برای انتخاب ژاکت مردانه مربوط به جنس آن می شود. جنس ژاکت شما می تواند از نوع پنبه، نخ، پلی استر، پشم و … باشد.حواستان باشد تا جنس داخل ژاکتتان به گونه ای نباشد که بر روی لباس زیرین شما گرد ریزی داشته باشد. از طرفی به سبک بودن و در عین حال گرمای جنس ژاکت و همچنین شستشوی آسان آن نیز توجه کنید.

ژاکت جلو باز

نوع شستشو : برخی از ژاکت ها را نمی توان با دست شست و برخی دیگر را اتفاقا تنها باید با دست مورد شستشو قرار داد.توجه به نحوه شستوی لباس ها و هم‌چنین میزان دمای لازم برای انجام این کار از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه نمایید.اصولا نحوه شستشوی لباس ها بر روی اتیکت دوخته شده به لباس درج شده است.یادتان باشد شستشوی صحیح و نگهداری درست از لباس ها بر روی عمر و کارایی آنان برایتان بسیار تاثیرگذار است.

انواع ژاکت مردانه

انتخاب سایز مناسب : تناسب اندازه با سایز نیم تنه بالایی بسیار مهم است. برای این منظور باید ژاکت مورد نظرتان را از نظر قد لباس، سرشانه و همچنین راحت بسته شدن زیپ و یا دکمه های آن بررسی نمایید. تازه به این موارد باید به اندازه درست قد آستین های ژاکت با اندازه دست هایتان نیز توجه کنید که عموما اغلب مردان در این زمینه با مشکل مواجه هستند.

شکل یقه ژاکت : مورد بعدی در انتخاب و خرید ژاکت مردانه مربوط به شکل یقه آن می شود. یقه ژاکت شما می تواند بصورت ایستاده و یا در شکل های گرد و هفتی شکل باشد.

راهنمای خرید ژاکت مردانه

طریقه بستن ژاکت : ژاکت مردانه شما یا از نوع زیپی و یا دکمه ای خواهد بود.اگر طرفدار مدل های زیپی هستید باید به خوبی درزهای دورِ نوار زیپی دوخته شده بر روی ژاکتتان را بررسی کنید که شکافی میان آن وجود نداشته باشد. و اگر هم از دسته طرفداران مدل های دکمه ای هستید حتما باید به کیفیت دوخت دکمه ها بر روی لباستان اهمیت دهید.

مدل های جدید ژاکت مردانه

جیب و کلاه داشتن : این نکته کاملا بسته به سلیقه و نظر خودتان دارد که ژاکت مردانه شما از جیب و کلاهی بر روی خود برخوردار باشد یا نباشد؛ با این حال اما بدانید اگر از جیب برخوردار باشد، می توانید در روزهای سرد سال دستانتان را با قرار دادن در داخل جیب لباس گرم کنید.

بهترین جنس ژاکت مردانه

نکات مهم خرید ژاکت مردانه

نحوه شستشو ژاکت

قیمت ژاکت مردانه

همراه ما باشید

نظرات