عکس و فیلم کامل کشف حجاب آبان عسکری بازیگر ایرانی و الان کجاست +تصاویر

9

عکس و فیلم کامل کشف حجاب آبان عسکری بازیگر ایرانی و الان کجاست + عکس های جنجالی

عکس و فیلم کامل کشف حجاب آبان عسکری بازیگر ایرانی تئاتر،سینما و تلویزیون که اخیرا با بازی در نقش عاطی در سریال یاغی به شهرت رسید از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی در پی داشته و به خبر جنجالی روز تبدیل شده است با انتشار ویدئوی کشف حجاب آبان عسکری و سخنان هنجارشکنانه او علیه حکومت تکلیف سریال یاغی چه میشود با جزئیات کامل و او الان کجاست را میخوانید

فیلم کشف حجاب آبان عسکری

کشف حجاب آبان عسکری

ویدئوی کشف حجاب آبان عسکری بازیگر معروف و شناخته شده سینما و تلویزیون ایران و تراشیدن موهای خود پس از اتمام سریال یاغی جنجالی شد. او امروز با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام حجاب از سر برداشت و به فوت مهسا امینی واکنش نشان داد و اقدام به کشف حجاب کرد. آبان عسکری همسر محمد کارت کارگردان سینما است که اینروزها با بازی در سریال یاغی در نقش عاطی مشهور شد. تبعات کشف حجاب آبان عسکری حتما برای همسرش و فعالیت های بازیگری خودش دردسرساز خواهد شد و گویا دیگر قصد همکاری با سینما و تلویزیون ایران را ندارد، زیرا بر اساس گفته های وزیر فرهنگ و ارشاد، هر بازیگری که در حوادث اخیر و اغتشاشات به علت مرگ مهسا امینی کشف حجاب کرد، باید به دنبال شغل دیگری باشد.

عکس و فیلم / کشف حجاب آبان عسکری بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون +تصاویر

آبان عسگری از بازیگران ایرانی سینما و تئاتر و تلویزیون بود که در ۵ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران، متولد شد. آبان عسکری مدرک کارشناسی ارشد تئاتر دارد. همسر او محمد کارت، کارگردان، بازیگر و نویسنده می‌ باشد و فعالیت هنری خود را در زمینه بازیگری تئاتر از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد.

وی بازیگری را با تئاتر شروع نمود و در فیلم و سریال هایی مانند لاوراتوار، سوفی و دیوانه، مسکوت، روزگار، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، حوالی پاییز و شنای پروانه اجرای نقش کرد.

الان کجاست

او تجربه نویسندگی فیلم بچه خور به کارگردانی محمد کارت را در کارنامه هنری اش دارد و در چند اثر دیگر با همسرش محمد کارت به عنوان نویسنده و تهیه کننده همکاری کرد.

فیلم شنای پروانه در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و شش سیمرغ بلورین را به دست آورد و به عنوان بهترین فیلم از دید تماشاگران انتخاب شد.

گفتنی است که محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره کشف حجاب چند بازیگر زن سینمای ایران گفت: ما از عموم هنرمندانمان تشکر می‌کنیم که واقعاً دلسوزانه از حادثه پیش آمده برای خانم امینی ابراز تاسف کردند. خود بنده و بالاتر از من شخص آقای رئیس جمهور از این حادثه ابراز تاسف کردند و همگی متأثر از این اتفاق هستیم، اما برخی از حرکات هنجارشکنانه که در تقابل با قانون باشد را نمی‌پسندیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر کسی اصرار دارد که از قوانین جمهوری اسلامی تبعیت نکند، ما اصراری بر مجبور کردن آن‌ها به این امر نداریم؛ آن‌ها می‌توانند آزادانه وارد فعالیت‌های دیگری بشوند.

وی ادامه داد: بازیگران زنی که کشف حجاب کردند، به این انتخاب جدید رسیدند که تابع قوانین نباشد. ما در حوزه فرهنگ و هنر در خدمت عزیزانی هستیم که ملزم به قانون هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اظهار کرد: ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ملزم به قانون هستیم، از تمامی اهالی فرهنگ و هنر حمایت و دفاع می‌کنیم اما کسانی که دوست ندارند در این حوزه باشند و با ما همکاری کنند، این انتخاب خودشان است.

9 دیدگاه در “عکس و فیلم کامل کشف حجاب آبان عسکری بازیگر ایرانی و الان کجاست +تصاویر

 1. فاطمه گفت:

  صرفا جهت اطلاع شنا و اون همکارای دوهزاریتون عرض کنم خدمتتون این عقل رو خدا برا استفاده داده ن برا اکبند موندن

 2. علیرضا گفت:
  8
  3

  چ خری هستی حالا تو
  لعنت بر دشمن و منافق و وطن فروشان خائن ک دنبال بهونه هستن
  فدای سرم برو بجهنم

 3. علی گفت:
  7
  1

  اها حتمن روح مهسا امینی خیلی خوشحال میشه با این کارا

 4. Aylin گفت:
  25
  4

  حالا خوبه یه یاغی بازی کردی ها🤣

 5. F گفت:
  33
  9

  شما ها از اولم به حجاب اعتقادی نداشتید.اما ماجرای مهسا امینیم بهانه ای خوبی شد تا روی واقعتیون رو نشون بدید

 6. ایرانی گفت:
  28
  10

  اول پولی که از جمهوری اسلامی گرفتید رو به بیت المال پس بدید بعد گورتون رو از ایران گم کنییییییید

 7. غریبه گفت:
  33
  8

  منم اگه اروپا و کانادا بودم الکی برای پاچه خواری و تمدید ویزا خودمو کچل میکردم دروغگوها😁😂😂😂

 8. بچه وطن گفت:
  30
  6

  شما دنبال یه قبله ی جدید باشید که ازین ببعد رو به سمت اون پاچه خواری کنید تا نونتون رو به نرخ جدید روز بخورید

 9. فاکر گفت:
  35
  15

  دنبال کار جدید واسه خودتون باشید!

نظرات