همه جا با فرادرس

حدیث نجفی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

0

حدیث نجفی کیست؟ | بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

حدیث نجفی کیست؟ | بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی متولد ۱۵ دی ۱۳۷۸ همراه با عکس ها و بیوگرافی حدیث نجفی کیست با ماجرای نحوه مرگ و علت فوت تا مراسم چهلم در آبان ۱۴۰۱ در کرج و اغتشاشات در ادامه مطلب میخوانید

نام حدیث نجفی کیست طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در صورتی که عکس و فیلم منتشر شده از دختری که در حال بستن موهایش است، متعلق به حدیث نجفی نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

همه چیز درباره حدیث نجفی و ماجرای کشته شدن وی در اغتشاشات+ عکس

خبر کشته شدن حدیث نجفی دختر کرجی متولد در اغتشاشات اخیر ، سوژه داغ رسانه های فارسی زبان بیگانه از جمله بی بی سی و ایران اینترنشنال شده است تا بازهم از آب گل آلود ماهی بگیرند و خبرهای دروغین خود را بیشتر به خورد مردم دهند . حالا حدیث نجفی که بود و چگونه کشته شد را در این بخش از مجله حرف تازه بخوانید .

حدیث نجفی کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جنجالی عکس و فیلم منتسب به حدیث نجفی

بیوگرافی حدیث نجفی با عکس

حدیث نجفی دختر کرجی متولد ۱۵ دی ۱۳۷۸ که در اغتشاشات چند روز گذشته در ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ به طرز نامعلومی کشته شد

طبق اطلاعات بدست آمده وی در رستورانی، واقع در مهرشهر کرج کار می‌کرد. سه خواهر بزرگ‌تر و یک برادر کوچک‌تر از خودش داشت و فرزند چهارم خانواده بود. او دارای دیپلم طراحی دوخت بود.

پیکر حدیث نجفی جمعه یکم مهرماه در آرامستان بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شده است.

پدر «حدیث نجفی» گفت:دختر من هنرمند بود و از سیاست چیزی نمیدانست. من خودم جنازه فرزندم را دیدم. خون دختر من گردن کسانی است که از طریق رسانه‌های خارجی دعوت به آشوب کردند و حدیث من را گرفتند.

خودشان آن طرف آب نشسته‌اند و مردم از همه جا بی‌اطلاع را دعوت به مبارزه میکنند؛ اگر ادعای مبارزه دارید چرا کف خیابان نیستید و امثال دختر من باید از دنیا بروند؟

بی‌بی‌سی دروغ می‌گوید. هیچ‌کس نمی‌تواند من را تحت فشار قرار دهد تا برخلاف میلم حرف بزنم.

پلیس فرزند من را نکشته است. فرزند من بی‌گناه بود و درخواست رسیدگی عاملین این جنایت را از مراجع قضایی خواهانم.

ماجرای دختری که موهایش را در تجمعات می بندد

نام دختری به نام حدیث نجفی طی روزهای اخیر در برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری بر سر زبان ها افتاده و با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند. در صورت یکه عکس و فیلم منتشر شده متعلق به این دختر جوان نیست و خبری فیک و دروغ را در شبکه های معاند بازتاب می دهند.

به گزارش برترین‌ها: طی روزهای اخیر برخی اکانت‌های مشکوک توئیتری با مانور روی تصویر دختری که در حال بستن موهایش است، سعی در انتشار اخبار فیک از مرگ او داشتند و نام «حدیث نجفی» را به این دختر منتسب کردند، اما دختر در تصویر شب گذشته در گفتگو با یک رسانه فارسی‌ زبان کشته شدنش را تکذیب کرد.

ظاهرا بنا بر ادعای همین منابع خبری حدیث نجفی که جزو جانباختگان روزهای اخیر است، ارتباطی به این تصاویر منتشر شده ندارد.

وی متولد ۱۵ دی ۱۳۷۸ اهل کرج است که نامش در اغتشاشات اعتراضی به مرگ مهسا امینی بر سر زبان ها افتاد. تاکنون عکسی از وی منتشر نشده است.

ماجرای خبر فیک

همچنین علی کریمی با انتشار عکسی از یک دختر معترض در استوری اینستاگرامش، او راحدیث نجفی قربانی اغتشاشات اخیر در ایران معرفی کرد و با سوء استفاده از مرگ او با جوسازی آشوبگران را تحریک کرد.حرکت نمادین این دختر با بستن موهایش در یک خیابان خالی است و صرفا برای تحریک مردم ضبط شده. این فرد در مصاحبه با رسانه های معاند اعلام کرد زنده است و در اغتشاشات اخیر کشته نشده است

این روزها رسانه های معاند و ضد انقلاب از اعتراضات و اغتشاشات سوئ استفاده می کنند و سعی در بزگر نمایی می کنند و اخبار کذب و دروغین را بطور گسترده بازتاب می دهند و مردم باید هوشیار باشند تا گول این دروغ ها و اخبار کذب را نخورند.

پدر حدیث نجفی

حدیث نجفی نام دختری بود که در اغتشاشات چند وقت اخیر جان خود را از دست داد. پدر او می‌گوید: دختر من هنرمند بود و از سیاست چیزی نمی‌دانست. من خودم جنازه فرزندم را دیدم. خون دختر من گردن کسانی است که از طریق رسانه‌های خارجی دعوت به آشوب کردند و حدیث من را گرفتند.

مراسم چهلم حدیث نجفی

رئیس کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه اغتشاشگران کنار اتوبان کرج – قزوین سنگ و نخاله ریخته بودند، گفت: اگر راننده‌های عبوری در اتوبان توقف نمی‌کردند اغتشاشگران با سنگ، چوب و سلاح سرد به خودروها آسیب می‌زدند.

حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز، در جمع اصحاب رسانه، در رابطه با حوادث و اغتشاشات امروز (همزمان با چهلم حدیث نجفی) در این استان گفت: امروز با فراخوانی که از قبل داده شده بود عده‌ای در اطراف بهشت سکینه کرج تجمع کردند و با ریختن سنگ و نخاله ساختمانی اقدام به بستن اتوبان و تهدید راننده‌های عبوری کردند.

وی افزود: اغتشاشگران با تهدید راننده‌های عبوری، آنها را مجبور به توقف می‌کردند و در صورت عدم توقف خودرو با سنگ، چوب و سلاح سرد به خودروها آسیب می‌زدند.

رئیس کل دادگستری استان البرز بیان کرد: اغتشاشگران در مسیر آزاد راه کرج به قزوین کیوسک و خودروهای پلیس را تخریب کردند.

فاضلی هریکندی گفت: در کمالشهر عده‌ای اغتشاشگر اموال عمومی را تخریب و به مردم حمله کردند.

وی افزود: اغتشاشگران در کمالشهر به یک نیروی بسیجی با سلاح سرد و قمه حمله کردند که متاسفانه این فرد به شهادت رسید. همچنین اغتشاشگران به یک طلبه با سلاح سرد و تفنگ ساچمه زنی حمله کردند که در حال حاضر حال این طلبه خوب است و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.

رئیس دادگستری استان البرز گفت: دستورات لازم برای شناسایی افرادی که اقدام به شهادت نیروی بسیجی در کمالشهر کرده‌اند و همچنین شناسایی افرادی که نسبت به ضرب و جرح طلبه آسیب دیده اقدام کرده‌اند صادر شده است.

وی افزود: چند نفر از ماموران فراجا در اغتشاشات امروز مصدوم شدند که اقدامات درمانی در خصوص آنها در حال انجام است و خوشبختانه حال این ماموران خوب است.

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در جریان اغتشاشات امروز تعدادی از مخلان امنیت بازداشت شده‌اند که اقدامات قضایی نسبت به آنها در حال انجام است.

نظرات