عکس و فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری امین تارخ ببینید + تصاویر

0

عکس و فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری امین تارخ ببینید + تصاویر

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری امین تارخ با حضور خانواده اش و اهالی هنر و بازیگران و تصاویر تشییع پیکر امین تارخ بازیگر قدیمی و پیشکسوت در قطعه هنرمندان امروز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ را ببینید:

فیلم مراسم تشییع و خاکسپاری امین تارخ

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری در حال تکمیل…..

مراسم خاکسپاری امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون ایران، روز دوشنبه ۴ مهر در تهران و در قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد. نیما تارخ فرزند این بازیگر معروف در بیاناتی درباره خاکسپاری و وداع با پیکر پدرش گفت: مراسم خاکسپاری ساعت ۱۰ صبح روز چهارم مهرماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا انجام خواهد شد.

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری

امین تارخ بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در روز دوشنبه چهارم مهرماه به خاک سپرده خواهد شد. روز دوشنبه چهارم مهرماه ساعت ۹ صبح مراسم بدرقه پیکرِ امین تارخ در قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

امین تارخ امروز به علت بیماری قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت. او مدتی تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته بود. تارخ که متولد سال ۱۳۳۲ بود، در بیش از چهار دهه بازیگری در سینما، تئاتر و تلویزیون در آثار مطرحی به ایفای نقش پرداخت.
از آخرین فعالیت‌های امین تارخ در بازیگری می‌توان به سریال «آقازاده» و «خسوف»که در شبکه نمایش‌خانگی پخش شد، اشاره کرد.

تصاویر مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری
جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به امین تارخ برای خاکسپاری این هنرمند، امروز ۴ مهر ماه در قطعه هنرمندان جمع شده‌اند.

ایسنا: جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به امین تارخ برای خاکسپاری این هنرمند، امروز ۴ مهر ماه در قطعه هنرمندان جمع شده‌اند.

دو روز از درگذشت نابهنگام امین تارخ بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون می‌گذرد و او که همیشه در مراسم تشییع و خاکسپاری همکارانش حضور داشت و با کلامی گیرا و صدای نافذش در مدح و اندوه فقدان آن‌ها سخن می‌گفت، حالا میزبان دوستان، خانواده و علاقه‌مندانش شده که برای وداع با او در قطعه هنرمندان گرد هم جمع شده‌اند.

مراسم طبق برنامه از قبل اعلام شده راس ساعت ۱۰ صبح با آوردن پیکر امین تارخ و با اجرای علیرضا شجاع‌نوری آغاز شد.

کمتر از نیم ساعت تا زمان آغاز رسمی مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخ؛ قطعه ۸۸ بهشت زهرا شاهد حضور جمعی از علاقمندان به این بازیگر بود که برای آخرین بار به دیدار او آمده بودند.

به جز خانواده و برخی مردم علاقه‌مندان؛ منوچهر شاهسواری، همایون اسعدیان، مازیار میری، محمدمهدی عسگرپور، رضا کیانیان و مجید برزگر از جمله افراد حاضر در قطعه هنرمندان هستند که که در تدارک فراهم کردن شرایط برای برگزاری مراسم هستند.

جمشید هاشم‌پور، حبیب اسماعیلی، حبیب دهقان نسب، گلاره عباسی، عبدالجبار کاکایی، شبنم مقدمی، مجتبا میرطهماسب، فرزین پور محدث، پوریا رحیم سام، مسعود کرامتی، فرزاد حسنی و… از جمله هنرمندان حاضر هستند.

پیکر مرحوم امین تارخ قرار است در کنار مزار فرشته طائرپور و افسانه محمدی، بازیگر، کارگردان و مترجم که همین امسال از دنیا رفته به خاک سپرده شود.

نظرات