تفریحات

ببینید: واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

0

ببینید: واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

ببینید: اینستاگرام بازیکنان تیم ملی ایران برای مهسا امینی سیاهپوش شد واکنش بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی با سیاهپوش شدن صفحه اینستاگرام بازیکنان و فوتبالیست های تیم ملی ایران و عکس پروفایل مشکی بازیکنان تیم ملی ایران برای مهسا امینی که در اینستاگرام به اعتراض به فوت مهسا امینی خبری است که در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است با جزئیات و عکس بخوانید.

در پی مرگ مهسا (ژینا) امینی و حوادث اخیر، صفحه اینستاگرام بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران سیاهپوش شد و آن ها برای همدردی با خانواده داغدار مهسا امینی و مردم ایران پس از بازی با اروگوئه در اقدامی هماهنگ عکس های پروفایل اینستاگرام خود در سیاه کردند و از پروفایل مشکی و عکس مشکی استفاده کردند که در زیر مشاهده می کنید:

ببینید: واکنش اینستاگرامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به مرگ مهسا امینی

در این اقدام که به صورت خود جوش و هماهنگ انجام شده، همه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی مقابل اروگوئه با خانواده داغدار ژینا امینی ابراز همدردی کردند

لازم به ذکر است که تیم ملی کشورمان در دیدار دوستانه مقابل اروکوئه با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و پس از آن تمام فوتبالیست های حاضر در تیم ملی واکنش خود را به مرگ مهسا دختر ۲۲ ساله سقزی نشان دادند. پیشتر برخی فوتبالیست های ایرانی و چهره های ورزشی به ماجرای فوت دختر سقزی واکنش نشان داده بودند.
گفتنی است که پس از تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران،رفهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ایران به شرح زیر است:

سایت فدراسیون فوتبال ایران اسامی ۲۷ بازیکن داخل و لژیونر دعوت شده به تیم ملی برای اردوی اتریش و انجام دو بازی دوستانه برابر سنگال و اروگوئه از سوی کارلوس کی روش اعلام شد.

دروازه بان ها:

علیرضا بیرانوند
امیر عابدزاده
حسین حسینی
پیام نیازمند

مدافعان:

رامین رضاییان
صادق محرمی
صالح حردانی
حسین کنعانی زادگان
مجید حسینی
مرتضی پورعلی گنجی
شجاع خلیل زاده
ابوالفضل جلالی
میلاد محمدی
امید نورافکن

هافبک ها:

امید ابراهیمی
سعید عزت اللهی
میلاد سرلک
سامان قدوس
احمد نوراللهی
احسان حاج صفی
وحید امیری

مهاجمان:

علی قلی زاده
علیرضا جهانبخش
مهدی ترابی
مهدی طارمی
کریم انصاری فرد
سردار آزمون

شجاع خلیل‌زاده یکی از بازیکنان خوب خط دفاعی تیم ملی در بازی با اروگوئه بود. او در دو سه صحنه در مسیر توپ قرار گرفت و در یک صحنه شدت برخورد توپ با او به حدی بود که مدافع تیم ملی دچار سرگیجه و نقش بر زمین شد.

کارلوس کی‌روش در پایان بازی به شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به طور ویژه خسته نباشید گفت و دست نوازش روی سر شجاع خلیل‌زاده کشید. بازیکنی که جام جهانی قبلی جز بازیکنان ثابت تیم ملی نبود. او به دلیل مصاحبه هایی که علیه کارلوس کی‌روش داشت به تیم ملی دعوت نمی شد و اینبار هم گفته شد که شجاع خلیل‌زاده شانسی برای دعوت و بازی نخواهد داشت اما کارلوس کی‌روش هم شجاع را دعوت کرد و هم به او بازی داد.

نمایش شجاع خلیل‌زاده در خط دفاعی تیم ملی امشب و در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان برای کارلوس کی‌روش چشم نواز بود تا جایی که کارلوس کی‌روش در پایان بازی حال او را پرسید و از او به خاطر فداکاری در خط دفاعی تیم ملی تشکر کرد. البته کارلوس کی‌روش در ادامه تشکر خود را به همه بازیکنان ابراز داشت.

همچنین سوارز مهاجم اروگوئه ای مطمئن است که کشورش شانس بالایی برای درخشش در قطر و حتی قهرمانی در جام جهانی خواهد داشت. ستاره سرشناس فوتبال جهان بدون اشاره مستقیم به شکست مقابل ایران گفت: «شما باید سعی کنید در صورت امکان قهرمان جهان شوید. چرا که نه؟ ما بازیکنانی بزرگ برای این هدف داریم، هرچند می دانیم که هر بازی در جام جهانی چقدر سخت است. همه بازیها سخت خواهد بود و جام جهانی همیشه پیچیده خواهد بود، اما همیشه با این رویای دست نخورده به رقابت می‌پردازیم.»

نظرات