فیلم کامل حمله شدید پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر و واکنش ها را ببینید

0

فیلم کامل حمله شدید پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر و واکنش ها را ببینید

فیلم حمله شدید پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر در مصاحبه جدید و واکنش ها را ببینید که بعداز باخت مقابل دیوید تیلور در مسابقات کشتی قهرمانی جهان در صربستان ۲۰۲۲ از او انتقاد کرد در شبکه های اجتماعی ویرال شد و به یکی از خبرهای حائز اهمیت روز تبدیل شد

فیلم کامل حمله شدید پدر حسن یزدانی به علیرضا دبیر و واکنش ها را ببینید

از ساعاتی پیش انتشار ویدئوی مصاحبه پدر حسن یزدانی بعد از باخت پسرش مقایل دیوید تیلور در چارچوب مسابقات کشتی قهرمانی جهان در صربستان ۲۰۲۲ بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و اینستاگرام داشته و با واکنش های زیادی همراه بوده است.

او صحبت های تندی علیه علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی انجام داد و اطهار داشت: دبیر باید پاسخگوی باخت پسرم باشد. پسرم دنبال رکورد نیست فقط برای شادی مردم کشتی می گیرد. پسرم دنبال سرمربی و رئیس فدراسیون نیست؛ پسرم دنبال شورای شهر نیست؛ پسرم دنبال نماینده مجلس نیست. پسرم می خواهد بعد از اتمام دوران ورزشی در مجموعه ورزشی خودش بچه ها را آموزش بدهد و مثل خودش کشتی گیر بار بیارود. سوال من اینجاست آقای دبیر نیم ساعت مانده به کشتی فینال چرا به پسرم گفت تو کشتی گیر ۱۱۰ کیلو تمرین کن و ضربان قلبش را بالا ببرد؟! باید پاسخ بدهد. چرا می گوید کشتی فقط زیرکتف نیست؟ حسن یزدانی زیرکتف می زند و کشتی بلد است. حسن را این ها نساختند حسن را مربیان سازنده ساختند.

او در پاسخ به این سوال که آیا دبیر در مسائل فنی دخالت می کند یا نه گفت: این را می توانید از دبیر بپرسید. مگر نمی بینید که در فضای مجازی و فیلم ها که او دخالت می کند یانه؟! من نمی دانم. من اینجا جواب می خواهم.

یزدانی با انتقاد از صحبت های گزارشگر کشتی گفت: آقای عامل می خواهد گزارش می کند می گفت عموزاد سبک حسن یزدانی کشتی می گیرد اما وقتی حسن باخت دیگر اسم از او نبود. تمام کشتی گیران سبک حسن یزدانی زیرکتف می زنند. حسن باید کشتی خودش را بگیرد مگر او نونهال است که او را از اول سبکش را عوض کنند.

ویدئوی مصاحبه پدر حسن یزدانی بعد از باخت پسرش مقابل تیلور را در فیلم زیر ببینید:

 

او درباره اینکه گفته می شود دیوید تیلور به خوبی آنالیز نشده بود گفت: از دیوید تیلور بگذریم؛ مگر برای اطری و محمدیان آنالیز شد؟! کجا آنالیز شدند؟ برای سرلک آنالیز شد؟ من وکیل وصی کشتی گیران دیگر نیستم اما برای پسرم هستم.

حسن آقا دوست ندارد من مصاحبه کنم

یزدانی درباره اینکه ممکن است پسرش از این صحبت های او ناراحت شود گفت: حسن آقا ناراحت بشود. من پدر او هستم؛ او هنوز بچه است و متوجه نمی شود. حسن آقا دوست ندارد من مصاحبه کنم اما کاسه صبرم سرآمده است. خیلی حرف ها را هم باید بعدا بگویم.

پدر حسن یزدانی در پایان گفت: خدا بخواهد حسن هدفش این است در بازی های آسیایی، جهانی مجارستان و المپیک ۲۰۲۴ کشتی بگیرد؛ هرکسی که ادعا می کند می خواهد جای او را بگیرد بسم الله. از اول حسن انتخابی ها را شرکت کرده و قوانین وجود دارد اما تمام کشتی گیران باید انتخابی بدهند؛ مگر همه آزادکاران انتخابی دادند؟ ۴ نفر انتخابی شرکت نکردند چرا؟ اگر خوب بودند مشکلی نداشتند بازهم انتخاب می شدند.

لازم به ذکر است بعداز شکست حسن یزدانی در فینال رقابت های جهانی مقابل دیوید تیلور، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی نسبت به سبک مبارزه کشتی گیر پرافتخار تیم ملی انتقاداتی مطرح کرد و حالا در زمان ورود تیم ملی کشتی به کشور علی‌اعظم یزدانی پدر حسن یزدانی که نسبت به این اتفاقات خشمگین شد در جمع خبرنگاران صحبت های عجیبی را مطرح کرد. /جماران

 

نظرات