بیوگرافی علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر و همسرش + زندگی شخصی و عکس اینستاگرام

0

بیوگرافی علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر و همسرش + زندگی شخصی و عکس اینستاگرام

بیوگرافی علی حمزه ای خبرنگار

حرف تازه: علی حمزه ای (ali hamzehei) (زادهٔ دهه ۵۰، در ایران) خبرنگار صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در شبکه خبر تلویزیون  در حیطه خبرنگاری شهری و قوه قضاییه مشغول فعالیت بوده است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی علی حمزه ای خبرنگار و همسرش با عکس و زندگی شخصی و سوابق علی حمزه ای ویکی پدیا و پبج اینستاگرامش و اهل کجاست و سن و محل تولد و روزمه کاری وی را میخوانید:

علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر کیست

علی حمزه ای متولد دهه ۵۰ در یکی از شهرهای ایران، خبرنگار صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که در شبکه خبر تلویزیون  در حیطه خبرنگاری شهری و قوه قضاییه مشغول فعالیت بوده است. علی حمزه ای پس از استوری جنجالی درباره مهسا امینی در بین مردم شناخته شد و نامش بر سر زبان ها افتاد.

بیوگرافی علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر و همسرش + زندگی شخصی و عکس اینستاگرام

سوابق شغلی

آقای حمزه ای بیش از ۱۸ سال سابقه خبرنگاری در حوزه های مخالف شهری و نیروی انتظامی و قوه قضاییه در زمینه خبری در کارنامه خود دارد و از خبرنگاران و روزنامه نگاران با سابقه و قدیمی تلویزیون می باشد.

وی در طول ۱۸ سال فعالیت خبرنگاری، به مدت ۸ سال در قوه قضاییه مشغول به کار بوده و سپس در نیروی انتظامی و پس از آن نیز در حال حاضر به عنوان خبرنگار شهری به فعالیت مشغول است.

سوابق علی حمزه ای

حوادث اجتماعی و موضوعات خبری مهم روز از جمله حیطه شغلی وی برای تهیه گزارش و خبر است. یکی از گزارش های اخیر و جنجالی وی درباره دختری به نام مهسا امینی دختر بازداشت گشت ارشاد و فوتش است که درباره این خبر گزارش تهیه کرده بود.

ماجرای استوری درباره مهسا امینی

در شهریور ۱۴۰۱ استوری این خبرنگار صداوسیما درباره گزارشش از مهسا امینی خبرساز شد. علی حمزه‌ای خبرنگار و گزارشگری که گزارش مربوط به مهسا امینی در صداوسیما از او بود در اینستاگرام با انتشار یک استوری نوشت: سخت است، اما اعتقاد دارم ما خبرنگاران بیشتر به خاطر نگفته‌هایمان در روز قیامت کیفر می‌شویم تا گفته‌هایمان.

او روز بعد با انتشار پست دیگری نوشت: ناگفته ای درباره مهسا امینی ندارم، ناگفته من درباره ۱۲ سال آموزش بدون پرورش است….

علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر و مهسا امینی

صفحه اینستاگرام علی حمزه ای

پیج رسمی و شخصی ایشان را با نشانی alihamzehei13 دنبال کنید و آخرین خبرها و عکس ها و گزارش های وی را مشاهده نمایید.

صفحه اینستاگرام علی حمزه ای

عکس های بیشتر علی حمزه ای خبرنگار شبکه خبر

زندگی شخصی علی حمزه ای

علی حمزه ای کیست با عکس و داستان زندگی

علی حمزه ای

نظرات