بیوگرافی مصطفی حسینی گزارشگر کشتی و همسرش با تصاویر جذاب + سوابق

0

بیوگرافی مصطفی حسینی گزارشگر کشتی و همسرش با تصاویر جذاب + سوابق و زندگی شخصی

سید مصطفی حسینی زادهٔ سال ۱۳۶۱ در تهران، مجری و خبرنگار برنامه های ورزشی و گزارشگر کشتی است. در ادامه مروری داریم بر معرفی و بیوگرافی سید مصطفی حسینی گزارشگر کشتی و همسرش با تصاویر جذاب و دیدنی و زندگی خصوصی مصطفی حسینی مجری برنامه دایره طلایی قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۲ همراه با سوابق شغلی و ورزشی در کشتی با عکس های جدید و پیج اینستاگرامش و کیست و اهل کجاست در مجله حرف تازه با ما همراه باشید

مصطفی حسینی مجری و گزارشگر کشتی برنامه دایره طلایی کیست

بیوگرافی سید مصطفی حسینی مجری دایره طلایی

حرف تازه: مصطفی حسینی زادهٔ سال ۱۳۶۱ در تهران، مجری برنامه های ورزشی کشتی و گزارشگر کشتی، مجری کارشناس برنامه دایرهٔ طلایی شبکه سه و خبرنگار ورزشی است. وی هم اکنون به عنوان مجری برنامه دایره طلایی در شبکه سه مشغول فعالیت دارد.

بیوگرافی مصطفی حسینی مجری دایره طلایی

سوابق سال های فعالیت

سیدمصطفی حسینی یکی از مجریان ورزشی برنامه های کشتی در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران است که تاکنون در طول فعالیت های خود در تلویزیون و رادیو به عنوان مجری و گزارشگر برنامه های کشتی فعالیت کرده است.

وی پیش از حضور در برنامه دایره طلایی در شبکه سه به عنوان مجری، در مسابقات جهانی و داخلی کشتی، در قامت خبرنگار و گزارشگر کشتی حضور داشته است. حسینی در حال حاضر مجری برنامه دایره طلایی است که مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۲۲ صربستان را پوشش می دهد. این برنامه از شبکه سه تلویزیون پخش میشود

زندگی خصوصی مصطفی حسینی مجری دایره طلایی

گفتنی است دایره طلایی به عنوان برنامهٔ تلویزیونی ویژهٔ تحلیل و بررسی کشتی ایران و جهان است. تحلیل و بررسی مسائل روز کشتی، روزشمار المپیک و گفت‌وگو با مشاهیر و کارشناس های کشتی و مهمان ها و… از بخش‌های مختلف این برنامه است. همچنین آیتم با قهرمانان برنامه به هادی عامل کارشناس و گزارشگر کشتی اختصاص خواهد داشت. این برنامه با اجرای شهاب قاسمی و سید مصطفی حسینی و تهیه‌کنندگی حامد غفاری روی آنتن شبکه ۳ می‌رود.

دایره طلایی برنامه‌ای ترکیبی است که شامل آیتم‌هایی مختفی از جمله گفت و گو با مشاهیر کشتی، گزارش و مهمان خواهد داشت.

بیوگرافی مصطفی حسینی گزارشگر کشتی و همسرش با تصاویر جذاب + زندگی شخصی

ازدواج و همسرش

از زندگی خصوصی و شخصی و رزومه و سوابق این مجری ورزشی تلویزیون اطلاع دقیقی در دست نیست و بطور کلی هیچ اطلاعاتی از سوابق وی در جایی ثبت نشده است.

اینستاگرام سید مصطفی حسینی گزارشگر کشتی

پیج اینستاگرام مصطفی حسینی مجری و گزارشگر کشتی

صفحه رسمی و پیج شخصی سید مصطفی حسینی، کارشناس و گزارشگر کشتی را با نشانی hosseinimostafa1361 دنبال کنید، البته صفحه شخصی ایشان خصوصی بوده و از دسترس عموم خارج است.

اسم مجری برنامه دایره طلایی کشتی قهرمانی جهان 2022

بیوگرافی مصطفی حسینی گزارشگر کشتی و همسرش با تصاویر جذاب + زندگی شخصی

نظرات