عکس جنجالی کشف حجاب ناگهانی شبنم فرشادجو بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی

4

عکس جنجالی کشف حجاب ناگهانی شبنم فرشادجو بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی

کشف حجاب ناگهانی شبنم فرشادجو بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی با ماجرای کامل و علت +عکس بی حجاب شبنم فرشادجو بازیگر سریال های مهران مدیری در اعتراض به مرگ مهسا امینی که مدتی است به کانادا مهاجرت کرده و حالا پس از قضیه مهسا امینی با انتشار فیلمی حجابش را برداشت و کشف حجاب کرد.

شبنم فرشادجو مهسا امینی

انتشار فیلم کشف حجاب شبنم فرشادجو برای مهسا امینی بازتاب گسترده ای داشته و به یک از خبرهای حائز اهمیت و جنجالی پرسرچ تبدیل شده و واکنش های مختلفی را به همراه داشته است. شبنم فرشاد جو بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در کانادا زندگی می کند و از ایران مهاجرت کرده، پس از مرگ مهسا امینی که بنا به گفته پلیس گشت ارشاد بدلیل حجاب و پوشش نامنسبت برای کلاس های اموزشی بازدالشت بود، با انتشار فیلمی کشف حجاب کرد.

او با انتشار استوری‌هایی اعلام کرد در اعتراض به مرگ مهسا امینی، برخلاف قوانین کشور حجاب خود را برداشته است.

پیشتر نیز عکس های بی حجاب شبنم فرشادجو لو رفته بود که او از کاربران شبکه های اجتماعی خواهش کرد که عکس های منشوری و بی حجابش را نشر ندهند.

عکس جنجالی کشف حجاب ناگهانی شبنم فرشادجو بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی

مهسا امینی دختر جوان ۲۲ ساله سنندجی که برای هدایت و  آموزش با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود جمعه روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می گذشت، از دنیا رفت.

شبنم فرشادجو بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۱۶ بهمن ماه سال ۱۳۵۶ متولد شد. در سال ۷۴ به آموزشگاه بازیگری استاد سمندریان رفت و به فراگیری تئاتر پرداخت و از این آموزشگاه فارغ التحصیل شد.

سال ۱۳۸۰ مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری را دریافت کرد و سال ۸۳ موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد نمایش با گرایش کارگردانی از دانشکده هنر و معماری تهران شد. او در زمینه های مختلف بازیگری، کارگردانی و منشی صحنه در تئاتر فعالیت کرده است و تجربه بازی در چندین سریال و فیلم سینمایی را هم در کارنامه هنری اش دارد و تجربه همکاری با کارگردان های مشهوری چون مهران مدیری، مرضیه برومند، منوچهر هادی، حسن فتحی و… را در کارنامه هنری اش دارد.

بیشترین شهرت این بازیگر، به خاطر ایفای نقش در سریال حاشیه به کارگردانی مهران مدیری در کنار جواد رضویان و مهران غفوریان است.

وی مدت هاست که در هیچ فیلم و سریالی دیده نشده و از بازیگران کم کار ایرانی می باشد که مدتی در کانادا در کنار روناک یونسی همکار و دوست صمیمی خود بسر می برد.

4 دیدگاه در “عکس جنجالی کشف حجاب ناگهانی شبنم فرشادجو بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی

 1. س.ر گفت:

  خدا همتونو لعنت کنه…

 2. ali گفت:
  5
  1

  با زور حجاب قیافه خیلی از اینها کمی قابل تحمله و گرنه بی حجابشون مفت خدا هم نمی ارزه

 3. شهروند گفت:
  6
  2

  بدبخت با روسری قابل تحمل تر بودی که😂

 4. شمیم گفت:
  6
  2

  یه سلبریتی کم شد خداروشکر

نظرات