اکسکینو

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی از عکاسی تا ازدواج + زندگی شخصی

0

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی از عکاسی تا ازدواج + زندگی شخصی

ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی عکاس و مدل متولد ۱۳۶۹ در مشهد است که با ماجرای ازدواج با شهاب حسینی و با عنوان همسر دوم شهاب حسینی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نامش بر سر زبان ها افتاد. در ادامه مروری داریم بر بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس سینما و همسر دوم شهاب حسینی با عکس ها و پیج اینستاگرام و آثار و ساناز ارجمند ویکی پدیا و سن و محل تولد و اهل کجاست. با ما در مجله حرف تازه همراه شوید

ساناز ارجمند کیست, بیوگرافی ساناز ارجمند, ساناز ارجمند عکاس, ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس

وی متولد سال ۱۳۹۶ در مشهد، عکاس سینما اهل ایران است. او علاوه بر عکاسی به عنوان مدل آتلیه ای و پرتره با کمپانی بزرگی همکاری دارد. شاید کسی تا قبل از خبر ازدواج دوم شهاب حسینی سوپراستار سینما حتی نام ساناز ارجمند را نشنیده بود و به گوشش نخورده بود. اما مدتی است خبر ازدواج دوم شهاب حسینی و همسر دومش در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده، شایعات زشتی که تاکنون از سوی این دو نفر تایید و تکذیب نشده و ما نیز بنا به نداشتن منبع موثق تایید نمی کنیم.

این اخبار در حالیکه شدت گرفت که شهاب حسینی سوپراستار سینما مدتی است در سکوت خبری از همسر اولش پریچهر قنبری جدا شده و گفته میشود بتازگی ازدواج کرده است. او در اکران مردمی فیلم سینمایی شین، به همراه ساناز ارجمند عکاس سینما شرکت کرده و حضور پیدا کرد و حالا گمانه زنی ها ی کاربران در شبکه های اجتماعی مبنی بر این است که شهاب حسیی با ساناز ارجمند ازدواج کرده است، اما صحت و سقم این خبر تاکنون تایید و تکذیب نشده است. [نیازمند منبع]

بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس و همسرش و ماجرای ازدواج شهاب حسینی + زندگی شخصی

سوابق شغلی

خانم ارجمند عکاس هنری در سینما است و با کمپانی سون اسکای در زمینه مدلینگ و عکاسی پرتره همکاری دارد است. گفته می شود که شرکت   ۷ اسکای متعلق به شهاب حسینی است و مدیریت آن را وی بر عهده دارد [نیازمند منبع] .

شهاب حسینی و ساناز ارجمند در برنامه هم رفیق با هم آشنا شدند و گویا ایشان به عنوان عکاس در برنامه هم رفیق با اجرای شهاب حسینی مشغول فعالیت بوده است.

بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس و همسر دوم شهاب حسینی + زندگی شخصی

اختلاف سنی

با توجه به سن شهاب حسینی متولد سال ۱۳۵۲ و ساناز ارجمند باید گفت که یک اختلاف سنی ۱۷ ساله بین آنها وجود دارد، اما با ههم این تفاسیر، تا این زمان خبر ازدواج این دو تایید نشده است و به احتمال زیاد یکی از خبرهای زردی است که برخی رسانه ها برای کلیک و بازدید بیشتر، برای هنرمندان حاشیه درست ایجاد می کنند.

مدتی است که شهاب حسینی از همسرش پریچهر قنبری جدا شده و حالا دوباره ازدواج کرده است، تمام عکس ها و تصاویر دو نفره این زوج از صفحه اینستگرام پریجهر قنبری پاک شده و اثری از عکسهای آن ها بهصورت دو نفره نیست. او مدتی در امریکا زندگی کرد و حالا دوباره در زمینه تئاتر و سینما در ایران مشغول به فعالیت است.

گفتنی است که اکران فیلم شین روز دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ با حضور عوامل و بازیگران این فیلم از جمله شهاب حسینی برگزار شد که عکس ها و تصاویر این بازیگر  به همراه ساناز ارجمند حاشیه های جنجالی برای هر دو ایجاد کرد

نظرات