تفریحات

بیوگرافی و زندگینامه ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی + عکس جدید و سوابق

0

بیوگرافی و زندگینامه ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی + عکس جدید و سوابق

ساناز ارجمند همسر شهاب حسینی عکاس و مدل است که به تازگی در اکران فیلم مقیمان ناکجا با هم دیده شدند و خبر ازدواجشان را رسما تایید کردند.

ساناز ارجمند متولد ۱۳۶۹ در مشهد است که با ازدواج با شهاب حسینی با ۱۷ سال اختلاف سنی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نامش بر سر زبان ها افتاد. در ادامه مروری داریم بر بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی با عکس ها و پیج اینستاگرام و آثار و ساناز ارجمند ویکی پدیا و سن و محل تولد و اهل کجاست. با ما در مجله حرف تازه همراه شوید

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

ساناز ارجمند در سال ۱۳۶۹ در مشهد به دنیا امده است. ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی است و عکاس و فیلم بردار است چند سالی می شود که همراه خانواده اش به تهران نقل مکان کردند. وی همچنین در پروژه های عکاسی و آتلیه ای به عنوان مدل نیز فعالیت می کند.

او و در زمینه عکاسی فعالیت حرفه ای دارد و در برنامه همرفیق با شهاب حسینی آشنا شده و ازدواج کرده اند اختلاف سنی انها ۱۷ سال است. شهاب حسینی بعد از جدایی و طلاق از همسر اولش پریچهر قنبری با ساناز ارجمند ازدواج کرده است.

ساناز ارجمند کیست, بیوگرافی ساناز ارجمند, ساناز ارجمند عکاس, ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

خانم ارجمند عکاس سینما است. او علاوه بر عکاسی به عنوان مدل آتلیه ای و پرتره با کمپانی بزرگی همکاری دارد. شاید کسی تا قبل از خبر ازدواج دوم شهاب حسینی سوپراستار سینما حتی نام ساناز ارجمند را نشنیده بود و به گوشش نخورده بود. اما مدتی است خبر ازدواج دوم شهاب حسینی و همسر دومش در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد

این اخبار در حالیکه شدت گرفت که شهاب حسینی سوپراستار سینما مدتی است در سکوت خبری از همسر اولش پریچهر قنبری جدا شده و گفته میشود بتازگی ازدواج کرده است. او در اکران مردمی فیلم سینمایی شین، به همراه ساناز ارجمند عکاس سینما شرکت کرده و حضور پیدا کرد

بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس و همسرش و ماجرای ازدواج شهاب حسینی + زندگی شخصی

سوابق شغلی

خانم ارجمند عکاس هنری در سینما است و با کمپانی سون اسکای در زمینه مدلینگ و عکاسی پرتره همکاری دارد است. گفته می شود که شرکت   ۷ اسکای متعلق به شهاب حسینی است و مدیریت آن را وی بر عهده دارد [نیازمند منبع] .

شهاب حسینی و ساناز ارجمند در برنامه هم رفیق با هم آشنا شدند و گویا ایشان به عنوان عکاس در برنامه هم رفیق با اجرای شهاب حسینی مشغول فعالیت بوده است.

بیوگرافی ساناز ارجمند عکاس و همسر دوم شهاب حسینی + زندگی شخصی

اختلاف سنی ۱۷ ساله

با توجه به سن شهاب حسینی متولد سال ۱۳۵۲ و ساناز ارجمند باید گفت که یک اختلاف سنی ۱۷ ساله بین آنها وجود دارد، اما با ههم این تفاسیر، تا این زمان خبر ازدواج این دو تایید نشده است و به احتمال زیاد یکی از خبرهای زردی است که برخی رسانه ها برای کلیک و بازدید بیشتر، برای هنرمندان حاشیه درست ایجاد می کنند.

مدتی است که شهاب حسینی از همسرش پریچهر قنبری جدا شده و حالا دوباره ازدواج کرده است، تمام عکس ها و تصاویر دو نفره این زوج از صفحه اینستگرام پریجهر قنبری پاک شده و اثری از عکسهای آن ها بهصورت دو نفره نیست. او مدتی در امریکا زندگی کرد و حالا دوباره در زمینه تئاتر و سینما در ایران مشغول به فعالیت است.

گفتنی است که اکران فیلم شین روز دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ با حضور عوامل و بازیگران این فیلم از جمله شهاب حسینی برگزار شد که عکس ها و تصاویر این بازیگر  به همراه ساناز ارجمند حاشیه های جنجالی برای هر دو ایجاد کرد

ماجرای آشنایی

آشنایی وی با شهاب حسینی به واسطه برنامه «هم رفیق» اتفاق افتاد که ساناز ارجمند در این برنامه به عنوان عکاس و فیلم بردار حضور داشته است و مدتی بعد نیز در شرکت «سون اسکای» که متعلق به شهاب حسینی است به استخدام درآمد.

عکس های جدید ساناز ارجمند

ساناز ارجمند در زمینه عکاسی و مدلینگ فعالیت دارد. او در زمینه عکاسی فعالیت می کند. آشنایی اینها در برنامه همرفیق رقم خورد و با هم همکاری داشتند و بعد به استخدام شرکتی به نام سون اسکای در آمد و در کنار شهاب حسینی به فعالیت پرداخت شرکت سون اسکای از شرکت‌های سرشناس در زمینه عکاسی و فیلمبرداری بوده که متعلق به شهاب حسینی می باشد.

جدایی شهاب حسینی از پریچهر قنبری

چندسالی می شود که شهاب حسینی و همسر سابقش پریچهر قنبری در هیچ مراسمی با یکدیگر دیده نشدند و عکس های مشترکشان را نیز از صفحه هایشان پاک کردند، همچنین حلقه شهاب حسینی در دست او دیده نمی شود که همین موارد باعث شد که حدس و گمانه زنی هایی مبنی بر جدایی این زوج در رسانه ها مطرح شود، اگرچه هیچ گاه طلاق خود را به طور رسمی اعلام و تایید نکردند.

پریچهر قنبری در جواب به سوال یکی از فالوور هایش که پرسیده بود :”چرا به سوال ها در مورد زندگی مشترکتان با شهاب حسینی پاسخ نمیدهید؟” گفت:”این صفحه من است و به هر سوالی که دوست داشته باشم پاسخ میدهم!”

شهاب حسینی چند سالی است از همسرش پریچهر قنبری جدا شده است. او در سال ۱۳۷۴ زمانی که سرباز بود با پریچهر قنبری آشنا شد تنها در یک نمایش با هم همکار بودند و در نهایت آشنایی آنها به ازدواج ختم شد .

حاصل ازدواج آقای شهاب حسینی با پریچهر قنبری ۱۲ فرزند پسر به نامهای محمد امین و امیر علی می باشد محمد امین در سال ۱۳۸۲ به دنیا آمده است و امیر علی در سال ۱۳۹۰ متولد شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱ مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی شین برگزار شد که شهاب حسینی با خانم ساناز ارجمند در این مراسم حضور پیدا کردند و شایعه ازدواج آنها در فضای مجازی منتشر شد گفته می شود که اختلاف سنی آنها با یکدیگر ۱۷ سال میباشد.

شهاب حسینی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون، پس از جدایی از همسر اولش «پریچهر قنبری»، برای نخستین بار در ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ در کنار همسر دومش «ساناز ارجمند» در اکران مردمی فیلم «شین» حاضر شد که بسیار جنجال آفرین شد! با ما همراه باشید تا بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی را زیر ذره بین ببریم.

نظرات