بیوگرافی کامل مونا کرمی و همسرش سپند امیرسلیمانی از آشنایی تا ازدواج

0

بیوگرافی کامل مونا کرمی و همسرش سپند امیرسلیمانی از آشنایی تا ازدواج

بیوگرافی مونا کرمی

مونا کرمی بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۶۹ در مینودشت استان گلستان می باشد. او در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ با سپند امیرسلیمانی ازدواج کرد. او که مدرک لیسانس مهندسی منابع طبیعی دارد از ۹ سالگی با تئاتر وارد حوزه هنری شد و با بازی در سریال حوالی پاییز به شهرت رسید. در ادامه بیوگرافی آپدیت شده مونا کرمی را کامل بخوانید که حالا یکی از بازیگران متاهل ایرانی محسوب میشود.

مونا کرمیخانواده

مونا کرمی در مینودشت استان گلستان بدنیا آمده است ، یک خانوده چهار نفری دارد و تنها یک برادر بنام مجید که ۳ سال کوچکتر از خود می باشد که او نیز در هنر موسیقی فعالیت می کند.

مونا کرمی کیست

مونا دختر شاداب، پر چنب و جوش و خوش صحبتی است که شخصیت واقعی اش با نقش هایی که بازی می کند خیلی با هم فرق دارد.
برادر مونا کرمی موسیقی کار می کند و وقتی برادرش گیتار یا پیانو می نوازد، مونا او را در خوانندگی همراهی می کند. علاقه زیادی به تماشای فوتبال دارد. ورزش مورد علاقه‌اش تنیس است و عاشق خواندن کتاب با ادبیات کلاسیک است. دست پخت خوبی دارد و غذای مورد علاقه اش ماکارونی است. شیک پوش است و علاقه زیادی به مدلینگ دارد.

ازدواج و همسر مونا کرمی

در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر ازدواج مونا کرمی با بازیگر مشهور سپند امیرسلیمانی منتشر شد. او اردیبهشت ماه به جرگه متاهلین پیوست.

سوابق بازیگری

مونا کرمی فعالیت هنریش را از سن ۹ سالگی سال ۱۳۷۸ با کار تئاتر عروسکی شروع کرد. او ابتدا کارش را با تئاتر شروع کرد که می‌توان به نمایش‌های‌ «الجزایر» به کارگردانی میلاد فرج‌زاده و نمایش «نقش دوم» اشاره کرد. مونا کرمی سرانجام در سال ۱۳۹۴ با بازی در سریال «بیمار استاندارد» وارد قاب تلویزیون شد و در سال ۱۳۹۶ با فیلم «آپاندیس» وارد عرصه هنر در سینما شد.

جدیدترین بازی که انجام داده اند در سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی و سریال از سرنوشت ۳ و از سرنوشت ۴ در نقش آرزو نیز به ایفای نقش پرداخته اند. وی در فیلم بازگشت که در سال ۹۶ ساخته شد نیز بازی کرده اند.

از جمله کارهای نمایشی وی میتوان به نمایش الجزایر به کارگردانی میلاد فرج زاده و همچنین  نمایش خانوادگی به کارگردانی بهیاد نجفی اشاره

بازی مونا کرمی در سریال از سرنوشت

خانم کرمی در جدیدترین کار هنری خود در سریال از سرنوشت ۳ و از سرنوشت ۴ در نقش آرزو بازی کرده و عاشق کیسان دیباج در نقش سهراب است و در نهات با هم ازدواج میکنند

عکس های مونا کـرمی

مونا کرمی

عکسهای مونـا کرمی بازیگر جوان و آینده دار سینما و تلویزیون

کرمی بازیگر سریال «از سرنوشت» درباره نحوه پیوستن خود به این سریال گفت: «طی تماسی که از دفتر آقای تحویلیان به من زده شد از بنده دعوت به همکاری به عمل آمد، من هم به دیدن آقای خردمندان رفتم و برای بازی در نقش آرزو برای فصل سوم این سریال به تیم بازیگران اضافه شدم و از این باب هم خوشحالم زیرا تجربه دلنشینی برایم رقم خورد. فیلمنامه این سریال بسیار قوی است و جا دارد به تمام عوامل خصوصا کارگردان سریال «از سرنوشت» خسته نباشید بگویم.»

این بازیگر با اشاره به کاراکتر «آرزو» عنوان کرد: «آرزو را در فصل یک و دو به شکل دیگری می‌دیدیم، او در سن نوجوانی بود و در خانواده‌ای امروزی و پولدار زندگی می‌کرد و آدم‌ها را به آن صورتی که دوست دارد بازی می‌داد.»

مونا کرمی

مونا کرمی

بازی در سریال حوالی پاییز

کرمی سپس در سال ۱۳۹۷ در سریال حوالی پاییز به ایفای نقش پرداخت این سریال سبب شهرت و محبوبیت او شد. او در جدیدترین فعالیت هنری خود نیز در سریال «از سرنوشت» بازی می‌کند که این شب‌ها از شبکه دو به روی آنتن می‌رود.

مونا کرمی

عکسهای مونـا کرمی بازیگر جوان و آینده دار سینما و تلویزیون

مونا کرمی

مونا کرمی در یک خانواده ۴ نفره در شهر مینودشت استان گلستان به دنیا آمد و تنها یک برادر بنام مجید دارد که ۳ سال کوچکتر از خود اوست. او همچنین در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

شروع بازیگری از کودکی

اولین بار در سال ۱۳۷۸ وقتی ۹ سال داشت با کار تئاتر عروسکی در مینودشت روی صحنه رفت تا این که وارد آکادمی شد و فعالیتش را به صورت حرفه ای شروع کرد. او در جشنواره دانش آموزی در نمایش سیب رتبه اول بازیگری را به دست آورد.

فعالیت رادیویی

خانم کرمی از سال ۱۳۸۹ وارد رادیو جوان شد و در یک پروژه با آقای محرابی کار نمایش اجرا کرد. او با نمایش های الجزایر ساخته میلاد فرج زاده و نمایش خانوادگی با بهیاد نجفی و نمایش نقش دوم افشین زمانی به موفقیت دست یافت.

نقش آفرینی در سریال بیمار استاندارد

در سال ۱۳۹۴ برای اولین بار با سریال بیمار استاندارد ساخت سعید آقاخانی در نقش سحر همسر بابک حمیدیان جلوی دوربین رفت. در این سریال با بازیگرانی چون جواد عزتی، علیرضا خمسه، شیلا خداداد، رویا تیموریان و پوریا پورسرخ همکاری داشت. بعد از بازی در سریال بیمار استاندارد به مدت دو سال از عرصه هنری دور شد تا این که دوباره با فیلم کوتاه خرده ریزه بازگشت و به فعالیتش در تئاتر ادامه داد. او در سال ۱۳۹۶ با فیلم آپاندیس به کارگردانی حسین نمازی اولین بار روی پرده سینا حاضر شد.

مونا کرمی بعد از سه سال دوری از تلویزیون در سال ۱۳۹۷ در دومین تجربه خود با سریال حوالی پاییز در نقش شیوا به تلویزیون بازگشت و با همین سریال نیز به شهرت رسید. مونا کرمی در این سریال با پردیس منوچهری بازی می کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۹ با فصل سوم سریال از سرنوشت با نقش آرزو دوباره در قاب تلویزیون دیده شد.

فیلم شناسی مونا کرمی

سریال

۱- بیمار استاندارد (۱۳۹۴)

۲- حوالی پاییز (۱۳۹۷)

۳- از سرنوشت ۳ (۱۳۹۹)

نظرات