فیلم کامل نماهنگ لحظه دیدار پویانفر برای اربعین MP4 با متن آهنگ + صوتی و کلیپ

0

فیلم کامل نماهنگ لحظه دیدار پویانفر برای اربعین MP4 با متن آهنگ + صوتی و کلیپ

دانلود فیلم کامل نماهنگ سرود لحظه دیدار محمدحسین پویانفر با متن کامل آهنگ ورژن اصلی (صوتی و نماهنگ و تصویری) به همراه تکست و بهترین کیفیت با متن کامل با نام من که همش منتظر لحظه دیدارم برای وضعیت واتساپ و استوری اینستاگرام برای اربعین امام حسین علیه السلام ماه صفر ۱۴۰۱ همراه با متن سرود لحظه دیدار با کیفیت اصلی با صدای محمدحسین پویانفر ورژن اصلی در ادامه مطلب رایگان دانلود کنید

 فیلم نماهنگ لحظه دیدار محمدحسین پویانفر

از ساعاتی پیش انیمیشن نماهنگ لحظه دیدار با صدای محمدحسین پویانفر برای اربعین حسینی ۱۴۰۱ کار جدید مشترک از مأوا و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت با عنوان لحظه دیدار منتشر شد و از همین ساعات اولیه انتشار با استقبال پرشوری همراه شده و نزدیک هزاران بار دانلود شد.

نماهنگ “لحظه دیدار” جدیدترین تولید گروه اوج در آستانه اربعین امام حسین علیه السلام است که به مناسبت ۲۰ صفر ۱۴۰۱ برای اولین بار در شهریور ۱۴۰۱ منتشر شد و در رسانه ملی نیز پخش شد خوانندگی ان بر عهده محمدحسین پویانفر و شعری از سید جواد پرئی و تنظیم امید روشن بین با کارگردانی رسول گورکانی ساخته شد هاست.

انیمیشن مداحی سرود لحظه دیدار برای اربعین حسینی است که گروه سرود کودک و نوجوان آن را با شعری از امیرحسین الفت و امیر طلاجوران اجرا کرده است. تنظیم این اثر را آریا شمس و کارگردانی آن را امیر نقدی برعهده داشته است.

فیلم کامل نماهنگ لحظه دیدار پویانفر برای اربعین MP4 با متن آهنگ +صوتی و کلیپ

این نماهنگ کاری مشترک از مأوا و مرکز هنری رسانه‌ای نهضت تولید شده و داستان این کار درباره خانواده کشاورزی است که برای رفتن به راهپیمایی اربعین پول خود را جمع می‌کنند تا در نهایت به این سفر مشرف شوند.

نماهنگ «لحظه دیدار» فقط به موضوع اربعین نظر ندارد بلکه سبک زندگی ایرانی اسلامی موضوع دیگری است که در قالب یک کار خانوادگی مورد توجه قرار می‌گیرد. نحوه روایت و انیمیشن هم به گونه‌ای در نظر گرفته شد تا مخاطب کودک و نوجوان بتواند با اثر ارتباط برقرار کند.

خوانندگی این نماهنگ را محمدحسین پویانفر بر عهده داشته و شعر آن را سیدجواد پرئی سروده است. کارگردانی «لحظه دیدار» نیز بر عهده رسول گورکانی است و حسین فرزندی تهیه این اثر مذهبی را بر عهده دارد.

دانلود کلیپ نماهنگ سرود لحظه دیدار محمدحسین پویانفر

متن آهنگ

آدم تا وقتی که عاشق نباشه
با اشک شوق چشمش تر نمیشه
منم دعوت شدم مهمون هستم
برام حسی از این بهتر نمیشه

****

خوشحالی یعنی دلت پر شه از عطرش
یعنی همین که چترش رو سرمون وا شه
خوشبختی یعنی نون حلال بابا
مهر حضرت زهرا تو خونمون باشه

*****

من که همش منتظر لحظه دیدارم
رو ظرف آب سفره مون نشونه میذارم
بگم حسین تشنه لب خیلی دوست دارم

**

ماها نقلیه خونه زندگیمون

ببین دار و ندارمون همینه
به جز یه قلکی که هرچی داره

واسه خرجی راه اربعینه

***

آرامش یعنی امیدت خدا باشه

دلت کربلا باشه پیر شی به پای حسین
آرامش یعنی خنده باشه رو لب هات
یعنی ببارن چشمات فقط برای حسین
دلیل چشم ترمه خب چی از این بهتر

****

وقتی که خیلی تشنمه گفته بهم مادر
بگم فدای خشکی لب علی اصغر
من که همش منتظر لحظه دیدارم
رو ظرف آب سفره مون نشونه میذارم
بگم حسین تشنه لب خیلی دوست دارم
لحظه دیدار محمدحسین پویانفر

پخش آنلاین سرود

عوامل

شاعر: سیدجوادپرئی

تنظیم کننده: امید روشن بین

کارگردان: رسول گورکانی

مجری طرح: علیرضا خوش بیان

تهیه کننده: حسین فرزندی

محصول مشترک مأوا و مرکز هنری رسانه ای نهضت

پویش «لحظه دیدار» با موضوع اربعین خانوادگی برپا شده و علاقه‌مندان به حضور در این پویش با ارسال عدد یک به سامانه ۳۰۰۰۲۱۲ می‌توانند آثار خود را که شامل عکس، دلنوشته، خاطرات، فیلم و… است را به لینکی که دریافت می‌کنند، ارسال کنند.

نظرات