بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی با عکس و سوابق + داستان زندگی

0

بیوگرافی پیام احمدی قهرمان کشتی فرنگی با عکس و سوابق + داستان زندگی و اینستاگرام

پیام احمدی کشتی گیر : متولد دهه ۸۰ در ایذه استان خوزستان، کشتی گیر فرنگی کار و عضر تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان اهل ایران است. در ادامه با بیوگرافی کامل پیام احمدی کشتی گیر ایرانی با عکس شخصی و سوابق ورزشی از شروع تا قهرمانی و مصاحبه و پیام احمدی ویکی پدیا و پیج اینستاگرامش را از مجله حرف تازه مشاهده کنید

عکس های پیام احمدی کشتی گیر فرنگی کار کیست

بیوگرافی پیام احمدی کشتی گیر

پیام احمدی، فرنگی کار تیم ملی نوجوانان ایران در شهر ایذه خوزستان متولد شده و در وزن ۴۸ کیلوگرم در مسابقات کشتی می گیرد و توانسته عناوین و مدال های خوش رنگی را برای کشورمان به ارمغان بیاورد. او به تازگی در مسابقات کشتی زیر ۱۷ سال نوجوانان جهان ۲۰۲۲ حضور داشت و مدال نقره مسابقات را از آن خود کرد.

بیوگرافی پیلم احمدی ملی پوش کشتی فرنگی نوجوانان

سوابق ورزشی

پیام احمدی کشتی گیر ایذه ای از کودکی وارد عرصه کشتی شده و توانسته با سختی و تلاش فراوان به تیم ملی کشتی فرنگی راه یابد. وی در حال حاضر در تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران به فعالیت مشغول است. او همچنی عضر باشگاه سینا صنعت ایذه نیز می باشد.

عکس های اینستاگرام پیام احمدی قهرمان کشتی

وی در مسابقات رده بندی و فینال پنج وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در وزن ۴۵ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۲ مقابل نیراج پاتل از هند پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یکچهارم نهایی عمر تنیتیماک اولو از قرقیزستان را با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. احمدی در این مرحله مقابل یوهن پوکووبا از اوکراین با نتیجه ۹ بر ۷ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۹ بر صفر بکنور موکان از قزاقستان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

مدال برنز پیام احمدی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان

زندگی شخصی

این ملی پوش خوزستانی وزن ۴۵ کیلوگرم از زندگی سخت خود می گوید. پیام احمدی که به تازگی مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی نوجوانان جهان را گرفته است، می‌گوید کار می‌کند تا بتواند هزینه کرایه رفتن به اردوی تیم ملی را بپردازد.

پیام احمدی پس از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشتی فرنگی گفت: وقتی از قرقیزستان برگشتیم فکر می کردیم مسئولان هیات با ما تماس میگیرند و برای بازگشت‌مان از تهران به اهواز بلیت هواپیما تهیه می‌کنند اما تماس نگرفتند و با اتوبوس برگشتیم.

پیام احمدی کشتی گیر فرنگی کار کیست

این جوان کشتی گیر خوش قد و قامت با گله‌مندی از بی توجهی هیات کشتی خوزستان پس از کسب نشان نقره اظهار کرد: بعد از این که چند روز پیش از قرقیزستان به تهران بازگشتیم فکر می کردیم هیات کشتی خوزستان با ما تماس می گیرد و برای ما بلیت هواپیما تهیه می‌کند تا از طریق فرودگاه اهواز و با استقبال مردم، سپس به شهرمان ایذه برگردیم اما متاسفانه هیچ مسئولی از هیات با ما تماس نگرفت.

وی ادامه داد: بعد از اینکه تماس از سوی مسئولان هیات کشتی خوزستان نداشتیم من و احمدی وفا که هر دو اهل شهر ایذه هستیم با اتوبوس از تهران به اصفهان و سپس از این شهر راهی ایذه شدیم و خدا را شکر با استقبال خانواده‌هایمان مواجه شدیم. به هر حال کمترین انتظار ما این بود که مسئولان با یک شاخه گل به استقبال ما می آمدند زیرا این باعث دلگرمی ما می شد اما نیامدند.

payam ahmadi

مدال برنز رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در شهر رم ایتالیا از مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و در وزن ۴۵ کیلوگرم، پیام احمدی که با پیروزی برابر حریفانی از هند و قرقیزستان و شکست مقابل کشتی گیر اوکراینی راهی دیدار رده بندی شده بود، برای کسب مدال برنز رو در روی بکنور موکان از قزاقستان قرار گرفت و با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسیده و مدال برنز نوجوانان جهان را به کارنامه افتخارات خود اضافه کند.

پیج اینستاگرام پیام احمدی کشتی گیر

صفحه شخصی این کشتی گیر نوجوان کشورمان را با نشانی * دنبال کنید. اگر چه فعالیت زیادی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی ندارد

نظرات