فیلم کامل حرکات زشت در رونمایی کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ در برج میلاد را ببینید

1

فیلم کامل حرکات زشت در رونمایی کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ در برج میلاد را ببینید

فیلم کامل حرکات زشت و جنجالی چهره های ورزشی در رونمایی کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و واکنش ها را ببینید در ویدئوی مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که باعث شد تا نماینده فیفا قهر کند و کاپ را در چمدان بگذارد و اجازه عکس گرفتن و تماشای آن را ندهد همراه جزویات و ماجرا در ادامه بخوانید

رونمایی کاپ جام جهانی 200 قطر در ایران

روز گذشته مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ در برج میلاد تهران برگزار شد که حواشی و حرکات زشت برخی چهره ها و ازدحام و بی نظمی در این مراسم از ساعاتی پیش در شبکه های مجازی وایرال شده و به بحث و سوژه داغ کاربران فضا مجازی شده است و کلیپ ها و ویدئوهای این مراسم با عنوان آبروریزی در مراسم رونمایی از کاپ قهرمانی جام جهانی و جواد خیابانی: خاک عالم تو سر من در حال دست به دست شدن است که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید:

فیلم کامل مراسم رونمایی کاپ جام جهانی ۲۰۲۲

دانلود ویدئو

پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر، از ساعت ۱۵ در برج میلاد تهران برگزار شد و بی نظمی و هرج و مرج برای عکس یادگاری با کاپ جام جهانی در بین چهره ای برجسته ورزشی باعث شد تا نماینده فیفا قهر کند کاپ را از دسترس اهالی فوتبال خارج کند.

اما ماجرا به این قرار بود کهن هنگام انداختن عکس یادگاری چهره های فوتبالی ایران با کاپ قهرمانی جام جهانی در برج میلاد و بی‌نظمی به اوج خودش رسید و نماینده فیفا تذکر داد اگر مراسم با نظم برگزار نشود جام را از صحنه خارج می‌کند. در ویدئوی زیر ببینید:

فیلم قهر نماینده فیفا و مهر و موم کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ ببینید

دانلود ویدئو

اما ماجرا به اینجا ختم نشد و همچنان همهمه و ازدحام برای گرفتن عکس با کاپ ادامه داشت و پس از بی نظمی در مراسم رونمایی از جام جهانی که عصبانیت نمایندگان فیفا را در پی داشت، نمایندگان فیفا جام جهانی را مُهروموم کردند و بردند!

اما در مقایسه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی در ایران و دیگر کشورها باید گفت که نمایش کاپ جام جهانی در کشورهای مختلف بدون همهمه و تنها با حضور چند فرد برجسته ورزشی برگزار شد و خبری از بی نظمی که در ایران اتفاق افتاد نبود.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کمتر از ۸۰ روز دیگر آغاز می شود. فیفا همیشه پیش از شروع این رقابت ها تور جام قهرمانی را برگزار می کند. برای نخستین بار این جام در ۳۲ کشور راه یافته به مرحله نهایی رونمایی می شود. یکم سپتامبر (۱۰ شهریور) نوبت ایران بود که می توانست یکی از روزهای تاریخی برای کشورمان باشد اما مراسم رونمایی به بدترین شکل ممکن برگزار شد تا جایی که بی نظمی ها موجب شد نماینده فیفا جام را بردارد و با خود ببردپس از بی نظمی در مراسم رونمایی از جام جهانی که عصبانیت نمایندگان فیفا را در پی داشت، نمایندگان فیفا جام جهانی را مُهروموم کردند و بردند!

تور کاپ جام جهانی که تاکنون از کشورهای مختلف از جمله ژاپن و استرالیا عبور کرده، این جام در فاصله ۸۰ روز به تهران و ایران رسید. ایران و دانمارک تنها کشورهای حاضر در جام جهانی هستند که برای اولین بار در خاک خود میزبان این جام خواهند بود.

آندره واشکوویچ، سارا گاندویی و کریس اکتلی، نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال نیز در این مراسم حضور داشتند. همچین زاکانی شهردار تهران، محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این رویداد حاضر شدند. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران هم در مراسم حضور دارد.

احمدرضا عابدزاده، حمید استیلی، محمد فنایی، علیرضا فغانی، حسین فرکی، سیروس دین محمدی، خداداد عزیزی، نیما نکیسا، حسن روشن، حمید درخشان، بهتاش فریبا، اکبر مالکی، علی اصغر مدیر روستا، ریکاردو ساپینتو، ژوزه مورایس و مدیران باشگاه ها نیز در این مراسم حضور داشتند.

همچین با حمایت شهرداری تهران، هشت تخته فرش برای حضور تیم ملی در جام جهانی آماده و به کاپیتان‌ و سرمربی رقبای ایران در این رویداد اهدا خواهد شد.

در ادامه اما نظم مراسم تا حدودی به هم ریخت و ازدحام جمعیتی که برای گرفتن عکس یادگاری با کاپ جام جهانی به روی سکو آمده بودند، شگفتی نمایندگان فیفا را به همراه داشت. آنها در ادامه با ناراحتی شدید، کاپ جام جهانی را در کیف مخصوص آن قرار دادند و از سالن خارج کردند. جواد خیابانی مجری این مراسم بود و درباره این حواشی گفته: چیزی نشده! برخی آمدند عکس یادگاری گفتند!!

1 دیدگاه در “فیلم کامل حرکات زشت در رونمایی کاپ جام جهانی ۲۰۲۲ در برج میلاد را ببینید

 1. قنبر گفت:
  4
  2

  ممنون از هیأت چندنفره مسئولین فدراسیون جهانی که به پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران پس از دریافت هدایایی نقدی وغیر نقدی.وتقبل هزینه انتقال کاپ جام جهانی به ایران با هواپیمای اختصاصی با هزینه اسپانسرهای ایرانی وطن پرست (اعضای هیأت مدیره چهار شرکت بزرگ فولادی ومسی )که تحت نام اسپانسر در هر دوره نقش ایفا میکنند و بعنوان اسپانسر هزینه‌های نجومی و کلان این چنینی را پرداخت می کنند و اجازه نمی‌دهند ریالی از طرف دولت حیف ومیل شود.باعث خوشحالی امت ورزش دوست وهمه بانوان محترمی که پس از سال‌ها تلاش ومتوصل شدن به نهادهای بین‌المللی وفضای مجازی توانستن حق ورود خود به ورزشگاهها را برای تماشا وتشویق تیم مورد علاقه خود تسبیت و حضور خودرا در ورزشگاه‌ها رسانه ای کنند شده.وهمه شرکتهای فولادی ومسی خصوصاً سهامداران شرکتهای سهام عدالتی (اعم از مددجویان کمیةامداد وبهزیستی و…) تشریف فرمایی اکییپ فدراسیون جهانی به همراه کاپ جام جهانی را مدیون تلاشهای آقای دکتر تاج رئیس جدید فدراسیون ورزشی ایران دانسته ومراتب سپاسگزاری خودرا از دعوت به موقع پیشکسوتان فوتبال از سراسر کشور به وسیله پرواز اختصاصی شرکت هواپیمایی ماهان (حدود۳۱پرواز از همه استان‌ها به تهران)بدون کمک دولتی.تمام هزینه های سفر رفت وبرگشت اکیپ فدراسیون جهانی که همراه کاپ جام جهانی به ایران آورده و مجدد برگشت داده شد.هزینه های لوکس پذیرایی وضیافت.هزینه های دعوت پیشکسوتان از هر استان کشور حداقل ۲۰نفر با ۳۱پرواز اختصاصی شرکت ماهان به تهران محل برج میلاد وهزینه پذیرایی‌ها و یک وعده نهار وشام وصبحانه و هتل محل اقامت پیشکسوتان.هزینه های تهیه فیلم وعکس یادگاری از این روز بیاد ماندنی که قرار است به تمام پیشکسوتان تحویل شود.ریالی از جیب دولت محترم نبوده
  خدای نکرده هموطنان فکر نکنند این هزینه های نجومی لابد توسط وزیر ورزش با بودجه دولتی انجام شده.خیر؟بنده در آن مراسم بسیار مرفع حضور داشتم.تمام هزینه ها بلطف آقای دکتر تاج وهمکاران محترم جدید الانتخاب ایشان توسط شرکتهای فولادی.مسی.مانند شرکت فولاد مبارکه اکثر بانوان محترمی که سال‌ها تلاش کردن حضور خودرا بداخل ورزشگاهها تثبیت کرده وسهامدار شرکتهای سهام عدالتی بوده نیاز به اندک سود سهام عدالت نداشته لذا برای ورود تمام همنوعان خود بداخل ورزشگاهها سراسر کشور حاضر شدن از دریافت سود سهام عدالت خود وهمنوعان خود برای تماشای بازی تیم مورد علاقه خود راه ورود به ورزشگاهها را هموار نمایند.لذا به پاس همین تلاش واز خودگذشتگی تماشاگران مرد و زن اعضای هیئت مدیره شرکتهای فولادی.مسی.پتروشیمی.نفتی.خودرویی.حاضر شدن با هماهنگی مدیران عامل شرکت‌های سهام عدالتی (کمیةامداد.بهزیستی.و…)منبعد بجای سالی۵مرحله پرداخت سود به سهامداران عدالت فقط هر۶ماه یا سالی یک مرحله سود به سهامداران پرداخت کنند الباقی درآمد عایده از فروش و صادرات محصولات خودرا خرج چنین جشن های در برج میلاد کنند.ظاهرأ آقای دکتر تاج قول داده بودن یک مرحله دیگر کاپ جام جهانی را برای مشاهده وعکس یادگاری گرفتن عموم ملت به ایران دعوت کنند و هزینه‌های مجددتوسط مدیران عامل شرکت‌های سهام عدالتی کشور بعنوان اسپانسرهای تیم های ورزشی بابت هزینه ها پرداخت گردند.»»»در ضمن در پاسخ به پیام آقا رضا…که نوشته بودن معنای»»»آی خر برفت وخر برفت چیست««««
  پاسخ!!!!یعنی تمام این هزینه های نجومی از جیب تک تک سهامداران در حال هزینه کرد است که با حضور دکتر تاج چون از مسیرها و روزنه ها اطلاع دارن صدمرحله دیگر هم فولاد مبارکه را نفره داغ کنند باز ترک عادت مرض است حتمأ باز به وقوع می‌پیوندد.»«»«زیرا شنیدها حاکیست تمام اعضای هیأت مدیرهای شرکتهای سهام عدالتی سراسر کشور دست نشاندگان دولت قبل هستند همه از وابستگان مفسدین اقتصادی و وابستگان هیات مدیره بانک‌های خصوصی هستند که دارن آتیش بجان بانک های دولتی و اقتصاد ومعیشت و زندگی ما ملت ایران می اندازند.

نظرات